Свищов - Август дойде и всички тръгват на море!

  • 10 301
  • 293
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 616
Благодаря ви, момичета, за пожеланията! Hug Току-що се прибрахме с мъжа ми - излязохме двамата да се почерпим. Изненада ме с дребен, но много мил жест... Пийнахме винце, хапнахме, поприказвахме... Хубав ден... Grinning

# 271
  • Мнения: 84
Dididi, честито! Много се радвам за теб! Позна ли ме?  Hug Дано всичко е наред, след толкова проблеми вече!
Здравейте! Аз не съм от най-активно пишещите, но пък за сметка на това съм от активно четящите Wink

# 272
  • Мнения: 883
Благовеста  Hug Мале колко сте порасли!!!
В петък съм на лекар и дано всичко е ок!
Поздрави за Нимфетка!!! Малко със закъснение, но сега научавам... Много здраве и късмет! Любов и хармония! Щастие и успехи!

# 273
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Благи, добре дошли при нас! Grinning
Намерихте ли си обувчици че се притесних онзи ден?

# 274
  • Мнения: 84
Миленче, не си намерихме обувки. Все големи имаше, а малките бяха много зимни. Има още малко време, пък ако не намерим ще си караме с които имаме.

Диди, тук ли ще ходиш на консултация?

# 275
  • Мнения: 362
 къде се покрихте бе хора.....
  Ние още сме с хрема,ама почти уж минава.
  мама Мими имате ли при вас буйки  с цип отдолу да прохождаме с такива,сега напролет да му обувам такъв модел нали са подходящи  newsm78 и на каква цена са

# 276
  • Мнения: 49
Хайде привет и от нас.Ние сме добре и Миша са добре,Славето е в болницата с малката има вирусен бронхит (май така ми каза) newsm78.
Хайде цунки на всички.
TiT,аз не бях доволна от тези буйки.

# 277
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
къде се покрихте бе хора.....
  Ние още сме с хрема,ама почти уж минава.
  мама Мими имате ли при вас буйки  с цип отдолу да прохождаме с такива,сега напролет да му обувам такъв модел нали са подходящи  newsm78 и на каква цена са
Патъчки имаме и сега трябва да са заредили с по твърдите подметки. Като номерация вървят 16-17, 18-19 и 20-21. Цената им е 15,90 ако не са я актуализирали. Можеш и малко да изчакаш за бебешките обущета на Чипо. Много добро качество и цена до 15 лв.Следващата седмица ще пътуваме за стока и тогава ще кажа с подробности.
Ето някои модели на Чипо http://www.kids.bg/index.php?cPath=7_63&osCsid=6eaed12d9d4b8 … 2ae304f13ba9d14c3

Последна редакция: сб, 09 фев 2008, 18:13 от mama_mima

# 278
  • Мнения: 362
  мама Мима благодаря за отговора.Може да поизчакаме малко и да дойдем да разгледаме и да мерим като се постопли малко.И да питам и още нещо-колко стана при вас FrizoHA щото днес от "Бебо" го взех за 12.10лв. Confused Shocked,пак са вдигнали цените.Това мляко направо ни разори
  Явор вече е много по добре,хремата най вероятно беше свързана и с 5 зъб който изби,вече си има три долни и два горни.Покарай болестта се случиха и хубави неша-онзи ден се изправи сам в леглото си и оттогава само това прави като го сложа там-изправя се и виси на решетката Simple Smile
  хайде лека нощ от нас  Heart Eyes

# 279
  • Мнения: 11 750
Здравейте. Да се включа и аз  Simple Smile .  Лили на 4г и Вики на 1.7г


Искам да ви питам излизате ли някъде? Откакто затвориха Малибуто май вече няма къде да се иде

# 280
  • Мнения: 49
Здравей Руми и добре дошла.
Май няма много места за ходене с малки деца,особено сега зимата.Лятото все някъде ще се забием Laughing.

# 281
  • Мнения: 11 750
Здравей, благодаря!

На каката правихме рожденния ден в Диванетата. Те тъкмо се бяха преместили и ми се стори малко студено. Дано да е било само защото дълго време не е било отоплявано  Rolling Eyes . Сега не знам как е. Ходили ли сте скоро?

# 282
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Здравей Руми!
Къде се загубихте толкова време? Те госпожиците пораснали много. Искам да те питам каква е организацията на един РД в Диванетата. Как са уредени нещата с наем и храна? Все не ми остава време да отида и да им дръпна един разпит. И ново по голямо легло мислим да купуваме и до магазина трябва да отскоча. newsm78

# 283
  • Мнения: 49
мами я кажете кой беше детски магазин туити?Нещо не мога да се сетя newsm78

# 284
  • Мнения: 11 750
здравей  Simple Smile

За наем на залата за 2часа - 30лв, отделно предлага сандвичи, сладки, солети и такива неща. Сандвичите се плащат на бройка ама не съм сигурна колко точно. Има и сокчета. И торта предлага - работи с тези хубавите, коита ги правят на 3-ти март. На мен ми излезе за 5 деца, 2 часа малко сандвичи и сокчета - 50лв. Но пък децата са си прекарали чудесно. Не искаха да си тръгнат. Пък и ние мамите видяхме 2 часа свобода  Laughing /безценно/
Колкото до леглото качи се горе на Хан бъчва в магазина. Там момчетат ще ти обяснят по-добре. Варианти има много  Heart Eyes

sisi_miami  мисля че магазин туити е вътре в търговския център на свобода. Има много сладки неща ама повечето са за малки бебета. Само дано не се лъжа  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт