Свищов - Август дойде и всички тръгват на море!

  • 10 302
  • 293
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 015
Малко снимки от мен http://www.snimka.bg/album.php?album_id=146357&view=1&photo=65
има и от срещата на Рая с Яни  Mr. Green

# 61
  • Мнения: 2 577
Привет от Бургас на Свищовските мами и дечица Hug

Извинявам се, че така се намесвам при вас, но имам едно питане и се надявам да ми помогнете с малко инфо

Края на месеца ми предстои защита на дипломна работа и ще идвам в Свищов. /някой ако има поръчки да свирка/
Няколко колеги сме решили да отскочим до Румъния и ми трябва свежа информация, за корабчето, правещо круизи до Зимнич.
Знам че през уикендите пътуваше, но кога  newsm78
Има ли някой разхождал се до там??
По принцип, мислехме си и до Букурещ да  отидем, тъй като е стотина км., но нямам идея как да го организирам newsm78
Молбата ми е ако имате инфо за разписанието на корабчето поне да ми кажете, че в нета нищо не открих

Благодаря ви предварително   bouquet
Поздрави  Heart Eyes

# 62
  • Мнения: 2 015
Amelia, аз съм от Октомврийските мами, а и от Свищов, та ще се опитам да ти помогна Peace.Ти каква специалност си Thinking?
Успех на защитата  bouquet!

# 63
  • Мнения: 2 577
Михаела Ив. , пропуснала съм кога си си сменила ника  Rolling Eyes, беше мишка нали  Peace

...ами уча  Международни икон. отношения - Международни проекти
да не сме и колежки в университета Laughing

Мерси предварително   bouquet

Хайде аз отивам на работа
Лек ден ви желая момичета  Peace

# 64
  • Мнения: 2 015
Да, смених си ника, ама все съм си Мишка Joy .
Аз съм трета година "Икономика на индустрията" Peace .Като разбера нещо ще пиша на ЛС Peace.

# 65
  • Мнения: 2 577
Мерси много Мишка  bouquet

# 66
  • Мнения: 2 015
Ако има някой тук, ето танца на Яни http://www.zazz.bg/play:8aef506c , ако искате да се посмеете.
 

# 67
  • Мнения: 49
Мише,страхотен танц,наистина се посмяхме добре Laughing.

# 68
  • Мнения: 49
Хей,къде сте бе мадами?
Срамота на 2-ра страница сме.Хайде похвалете се нещо.
При нас нищо ново,освен че си чакаме 5-я зъб Grinning

# 69
  • Мнения: 2 015
Хей,къде сте бе мадами?
Срамота на 2-ра страница сме.Хайде похвалете се нещо.
При нас нищо ново,освен че си чакаме 5-я зъб Grinning
А ние си чакаме все още 3-я.Сега пък имаме сополи и леко накашля.Миналата седмица разтройство и един ден температура.Влачим се вече 7-8 дни.Дано да избие някой зъб, че ще откача вече!

Последна редакция: ср, 19 сеп 2007, 21:34 от Михаела Ив.

# 70
  • Мнения: 362
и аз съм тук ама нямам настроение,нещо съм в дупка Sad
  ей Яни танцува супер разсмя ме Laughing

# 71
  • Мнения: 2 015
T i T , какво стана с паричките?Дадоха ли нещо?

# 72
  • Мнения: 362
още няма пари Cry станало някакво двойно преизчисляване на парите newsm78 и сега трябва наново да ги смятат-това за м.юни,когато изплатят за юни тогава за следващите месеци,но кога ще е никой не казва. вече не ми пука майната му нали сме здрави,ама пак ми е тъпо де що да става така...айде няма да ругая в ефир Laughing
  хубав ден Hug

# 73
  • Мнения: 362
 Мише все да те питам тази от снимката на аватара ти ли си newsm78 и как го направи този ефект.аз даже снимка немога да си сложа хич ме няма в тези работи

# 74
  • Мнения: 2 015
Ами, не съм аз на снимкато, но много бих искала да е така!Запалена съм по фотографията и хубавите снимки, та я изрових тази от нета, а как да си поставиш снимка може да прочетеш тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=4825.0

Общи условия

Активация на акаунт