ФОТОШОП 35

  • 23 735
  • 608
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Добриутро   bouquet
Кате, повече няма обещавам  Embarassed


 Mr. Green Mr. Green Mr. Green Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug
Ето какво се получи след препоръките ти КОш, повече  не мога, до тук са ми силите!! Тази остава в графа-"по - слаби рамки"!!! Joy Joy



Весика, наистина страхотно оформление, свежо и различно!!

# 16
  • София
  • Мнения: 6 743
Ето  Hug от ТУК  натам са морските елементи  Grinning

# 17
  • Мнения: 858
Дамаянти и аз благодаря за елементите  bouquet
Игуанка ти няма ли да размислиш Thinking
Добре дошли на всички завърнали се от морето Wink

# 18
  • Мнения: 791
Дамянти добре дошла  Hug Очаквам с нетърпение морските ти рамки и много благодаря за споделените елементи   bouquet

# 19
  • София
  • Мнения: 6 743
Благодаря на всички ви за топлото посрещане  Hug


http://damaianti.multiply.com/photos/hi-res/9/141?xurl=%2Fphotos … 2Fphoto%2F9%2F141

# 20
# 21
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Дамаянти, ааа, и аз се подвизавам във форума. Последната ти рамка е страхотна. Както и снимката е с едно такова... морско настроение Laughing Браво!  Peace

Забравих да те поздравя за завръщането ти! Embarassed Добре дошла, продължавай с морските ти рамки!

# 22
  • Мнения: 2 587
Дамаянти   добре завърнала се!

Явно днес само аз съм на линия  Laughing  Mr. Green
Имаш да наваксваш.Последната рамка много ми харесва  Peace
От мен нещо шаренко в по различен стил:

# 23
  • Мнения: 858
Дамаянти имаш много  хубави снимки от морето и рамките са чудесни Hug
това от мен


това е юбилейната ми 30 рамка Joy
днес ще ми свърши 30 дневната версия на фотошопа трябва да си инсталирам друг newsm78



Последна редакция: нд, 29 юли 2007, 14:58 от чучулигата

# 24
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
чучулигата, честита юбилейна! Единственото, което можеш, според мен да направиш за новата ти рамка е да промениш цвета на рамката на снимката. Да се откроява от основния фон. Можеш да я направиш например бяла или лилава, какъвто е цвета на едно от цветенцата или розов като блузката на детенцето. Просто да бъде в различен цвят! Напоследък гледам колко хубави рамки правиш! А имаш само 30 - напредъкът при теб е много голям!
jmoto, и твоята рамка ми допада. Но се чудех ако свържеш с някакъв елемент отделните снимки - телбодче, връвчица някаква, дали няма да е по-добре? И дай им малко сянка!

# 25
  • Мнения: 858
Mira-благодаря  bouquet
промених рамката на снимката -но няма да я публикувам наново -промених предшня си пост Peace

# 26
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
чучулигата, Peace

# 27
  • София
  • Мнения: 6 743
Чучулига  Hug Много е сладка  Hug Може ли котака в общия сайт  Praynig
Жмото, Мира е права - мисля си за малки цветни кабърчета тук-там  Hug

На морето се видяхме с Тед_Кат - да  Laughing Ходихме заедно в ботаническата градина в Балчик  Hug

Аз продължавам тъпо и упорито  Joy


http://damaianti.multiply.com/photos/hi-res/9/143?xurl=%2Fphotos … 2Fphoto%2F9%2F143

# 28
  • Мнения: 2 616
Дамаянти, започнала си да правиш умопомрачителни работи!!!

# 29
  • Мнения: 3 050
IvelinaAtanasova  наистина си задобряла и много се радвам от този факт, защото Марти е симпатяга и заслужава яки рамчици Hug Hug Hug
Дамаянти много се радвам че се завърна и то с толкова рамки-приятно ми е да гледам твоите работи  bouquet
Чучулига последната определено е хубава Peace Браво!
Благодаря ви за вниманието (на тези на които ще им липсвам), но няма да си променя решението си, поне не скоро. Иска ми се да си почина, а и не само това е причината, за да се откажа Peace Всъщност не се отказвам от ФШ, а от това да поствам рамките си Peace
Вие творете! Аз ще ви наблюдавам и ще ви коментирам (с добро Heart Eyes)!
Приятен ден на всички! Hug

Общи условия

Активация на акаунт