Пак за цикъла и морето...

  • 6 878
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 680
От вчера започнах да пия хапчетата/Три-регол /.Но днес имам ужасно гадене и неразположение- вие ми се свят,краката не ме държат ,повръща ми се.
Как мислите това от хапчетата ли е?!Дали ще премине за ден- два или така ще я карам ,докато не ги спра Sad
Да не би да съм почнала късно приема им  ooooh!
Направо незнам- помагайте Praynig

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 523
Това е напълно нормална реакция на организма - прочети листовката, там го пише в страничните ефекти. По принцип продължават, докато организмът се нагоди към хормоните, най-късно след третата опаковка няма да ги има, а по принцип минават по-бързо. Вчера ли ти дойде?

# 17
  • София
  • Мнения: 3 680
Нееее- точно за това ми е темата- аз с тези хапчета искам да си забавя цикъла
Трябва да ми дойде по план на 31.07,а заминаваме на морето на 5,08.
Но нали съм си карък,предините 2 месеца все ми избързваши и си викам- супер като ми избърза и за морето ще съм ОК.
Да ама вече сме 29,07. а още го няма.Ако не ми дойде до 1,08- ще си го нося и там.А откакто родих с тампон и без ежедневна превръзка- не става- тече си.Представете си гледката- кървав бански или в басейна Embarassed Mr. Green
Та си мисля- ако започна да пия противозачатъчни тези дни/днес или утре/ и ги пия докато съм на морето,мога ли да го отложа или е късно за тях?
Тези противозачатъчни са ми изписани от моя лекар ,за да ми регулира цикъла преди време,не съм си ги предписала сама.Но така и не ги пих- той сам си се нагоди
Та казвайте-става ли номера или не?
Чакам съвети- че няма време Mr. Green

# 18
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Няма нищо  страшно да си с цикъл на море ,малко е неприятно ,но тампоните вършат чудесна работа  Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 3 680
Не става :
...А откакто родих с тампон и без ежедневна превръзка- не става- тече си.Представете си гледката- кървав бански или в басейна Embarassed Mr. Green

# 20
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Не става :
...А откакто родих с тампон и без ежедневна превръзка- не става- тече си.Представете си гледката- кървав бански или в басейна Embarassed Mr. Green
Доста неприятно  Confused

Общи условия

Активация на акаунт