ВМ-НВХ Божествени тела с пържоли и яйца 21част

  • 15 921
  • 384
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 360
По задачи цял ден аз търча
режима здраво си държа.
На тлъстините няма да се дам,
защото съм инат голям.
Сантиметрите смалявам,
килограмите стопявам.
Момичета, недейте зяпа,
по схема всичко трябва да се лапа.
Макар и строг и избухлив,
Тонимир е режисьор велик,
наш верен,
             точен, 
                      коректив.
Деничката, душичка млада,
на всеки гледа да помага.
И накрая в заключение,
за нашето свежо настроение,
чета на Небесна  всяко мнение.

Не няма  да се предадем,
защото сме голям тандем,
режимно ний ще си ядем,
ще срещнем утрешния ден,
без килограмния проблем.

Момичета, хайде да се хармонизираме. Hug Hug Hug

# 106
  • Мнения: 2 897
Има и някои завърнали се - Крисси беше прогонена за 1-2 теми от мята нетолерантност, но се върна и сега е прилежна студентка   bouquet!
Я се стягайте - да не сме в яслата или детската градина, само дето още никой не е тръгнал да вика "госпожата" да и се оплаква от "лошите другарчета".
Моля ви се, големи хора сме, без драми!
И тъй като сме големи и интелигентни можем да четем и анализираме предоставената информация и ако СЛЕД това имаме въпроси да питаме  Wink!

Хехе, Флай, много е хубаво, бравУ   bouquet!

Тони, споко бе! Никой не те кара да ядеш спагети и торта за вдигане на въглехидрат. Хапвай патладжани, тиквички, брюкселско зеле, стар лук (8 гр карбс на 100 гр има - не е за пренебрегване) на манджа.. Малко плод сутрин с лена и млякото.
Нали знаеш, че никоя крайност не е хубава - нито гуляй с вафли, нито отказ да качиш карбса със зеленчук!
Не си промивай така крайно мозъка, молИМ те.

# 107
  • Мнения: 1 279
Браво Fearyfly!Направо страхотно!



Брях, направих 100 публикации.Повечето бла-бла, ама ша прощавате!

# 108
  • Berlin
  • Мнения: 11 340
а то лошо няма да се говори. нали в спора се ражда истината Simple Smile
ето това изрових от форума на спайдър и мисля, че ще е полезно да се прочете пак Simple Smile :
За напълно начинаещите:
1. Прочетете 15 съвета и ги спазвайте 2 седмици.
2. След първите две седмици яжте само храните позволени в "контрол на теглото"

Ето лесен начин да съставите меню:
Хранете се на всеки 3 часа.
1. яйца + зеленчуци+мазнини
2. кисело мляко + фибри (трици, ленено семе)
3. месо+ зеленчуци+мазнини
4. кисело мляко +ядки
5. месо+зеленчуци+мазнини
6. извара+сирене+зеленчуци
На едно хранене приемайте един от следните видове белтъчини в ориентировъчно количество:

За жените:
*2 яйца, или 2 яйца + 2 белтъка
*50 грама сирене
*150 грама извара
*150 грама бяло месо
*120 грама червено месо

За мъжете:
горното х 2

Преди да започнете да се храните погледнете храната си и попитайте:
1. Има ли белтъчини?
2. Има ли зеленчуци (или фибри)?
3. Има ли мазнини?
4. Ако има въглехидрати, комбинирах ли ги с белтъчини и махнах ли мазнините от това хранене?

Ако отговаря на всички сте окей.


edit: малко ме гложди 4тия въпрос - ако ям повече въглехидрат, да махам мазнините... не мога да си го представя  newsm78

Последна редакция: пн, 30 юли 2007, 13:23 от abs

# 109
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Ама Абсе-това го има на първа страница като линк-казва се ВМ НВХ за начинаещи и не само... в червен цвят е написано-цъкаш и отиваш при спайдърите
Ами мога ли всички линкове да им публикувам текста....
Флай-супер яко стихче, готов си сценарист за следващата тема

# 110
  • Berlin
  • Мнения: 11 340
ми да де то аз оттам го и взех Grinning ама нека го има и написано.. повторението е майка на знанието Simple Smile и създаване на навици.

# 111
  • Мнения: 3 453
Оооли много лоши емоции са заиграли, тъй не е хубаво-туй не е хубавата тема NaughtyХайди на нова страница и стига вече всички нови ще четем и туй е,ако има нещо по специфично на лични. Значи наистина диетатат няма определено меню като Страхотна илил Японска и не е за две седмици, а е начин на  живот ии затова въпросите са доста на новите хора.И аз съм еидн от тях...ама малко по-стар от най-новите...Та мога да кажа че и Тони и Дени са прекрасни и всички други също да не пиша имената, но не е нормално/най-малкото от любопитство да се вида за какво иде реч/ при положение, че на първа страница има линк за абсолютно всичко и са обяснили  да не се чете.Не е нужно всички теми, първа страница като начало е добре.

fearyfly
, браво страхотено е  bouquet

Небесна
, честито смаление Hug

А сега обяда ми:домати и краставици и риба тон...а так аме гледаше Дунавията,ама ме беше страхо нали ядох и риба Thinking

# 112
  • Мнения: 3 219
Я да разсея малко облаците.....Кой от вас приема онова рибено масло Ескимо - 3 ? Аз - не Embarassed, четох обаче ,че било полезно.
И имам един въпрос - кое е по-малкото зло : подсладител или кафява захар в кафето. Уточнявам, че става въпрос за кафеена лъжичка кафява захар дневно.
А по спора- аз в началото почти всички линкове прочетох от първата страница, но въпроси винаги възникват. Когато не мога да намеря за себе си отговора, тогава питам.
И аз съм от несмятащите.. Peace. Обаче съм свалила близо 8 кг за три месеца.
Айде мир на всички. Hug

# 113
  • Мнения: 2 897
Ти преди да питаш четеш. Това е ОК. Дори повече от ОК.
Ескимо не пия, защото забравя, но е МНОГО полезно да се пие. За омеги ям ленено семе всеки ден.
Най-дообре нито захар, нито потсладител. Свиква се, повярвай ми. Ако обаче си решила твърдо да употребяваш едното - яж захар или по-добре мед, но по МНОГО МАЛКО, на ръба на лъжицата. Потсладител НЕ! Това е гнусна и вредна химия!

# 114
  • Мнения: 360
Я да разсея малко облаците.....Кой от вас приема онова рибено масло Ескимо - 3 ? Аз - не Embarassed, четох обаче ,че било полезно.
И имам един въпрос - кое е по-малкото зло : подсладител или кафява захар в кафето. Уточнявам, че става въпрос за кафеена лъжичка кафява захар дневно.
Аз пия рибено масло, 16лв. - 105 капсули. По четири на ден.
Не знам за другите, но на мен ми дават страхотна енергия. И ленено семе си хапвам.
За сладкото, по-добре кафява захар, но аз не и харесвам вкусът, след няколко опита свикнах по-лесно кафето да го пия без захар.
А пък уж не можех да пия горчиво кафе. Whistling

# 115
  • Мнения: 11 036
Нова тема, нов късмет при мен Simple Smile Най-после и аз да имам с какво да се похваля.
Един месец след раждането облякох любимата си дънкова пола и - ужас! Когато си я купих, ми стоеше доста хлабаво и я носех задължително с колан, а тогава ми залепна плътно на дупето. Sick
Днес, 3 месеца по-късно, отново се престраших да я премеря. Стои ми почти както преди и отново се държи на мен с помощта на колан!  Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Не водя сметки, дъня се с киселото мляко, имам време само за колело или крос вечер, но резултат има и то какъв! Simple Smile

За рибеното масло - пия същото и се чувствам отлично. Peace

# 116
  • София
  • Мнения: 6 810
Не пия, все се каня да си купя и все отлагам. На малката съм купувала Ескимо кидс, пиеше го, мисля че и действаше добре.

# 117
  • Berlin
  • Мнения: 11 340
хмм, аз не пия рибено масло. ама си мислех, че е като олио  Sick, а то било хапчета  Blush. голям съм тъп  Mr. Green
момичетааа, аз за 4 месеца свалих 6 кила, вие ме карате да се срамувам с нищожния ми успех  Thinking
обядвах - риба тон в собствен сос - 120гр, 2 корнишончета - около 160 гр. и 50гр. ементал.
довечера ще дояждам паниран кашкавал, пак с корнишони. за следобедна закуска обмислям ементал с корнишон ! (или това не беше добра идея  newsm78 )

# 118
  • Мнения: 2 897
Много ементал и кашкавал бе, вкарай малко яйца, риба (неконсервирана), месо..
Панираното по принцип не е добра идея.

# 119
  • Мнения: 360
хмм, аз не пия рибено масло. ама си мислех, че е като олио  Sick, а то било хапчета  :
Има и сиропче, но това е на прозрачни капсули, като Геритамина, нямат абсолютно никакъв вкус. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт