ВМ-НВХ Божествени тела с пържоли и яйца 21част

  • 15 923
  • 384
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 2 897
Хехе.. Бисквитки викаш, а  Crazy?
Аз съм с толкова промит мозък, че не мога да си представя да ям бисквита или торта, или вафла..
Дори ако реша да прегрешавам.
Някак не мога да премина психологическата бариера.
Ако греша искам да е с нещо много чисто и просто - млечен шоколад например (без ядки), мед с ядки, фъстъчено масло, сушени плодове, даже не се сещам наистина какво бих хапнала - но трябва да има минимум съставки, за да попадне в устата ми. Като се замисля бих си хапнала един цял шоколад може би - тамън е само 1 съставка.

За зелето - да не те подуе внимавай.
За моркова - яж го зaдушен, с масло - ай ай много е вкусно и много го любя, днес даже го хапнах.
Само да напомня за готвения стар лук - много карбс, много вкусно.

# 136
  • Мнения: 1 279
К`во ядох днес:
1 варено яйце + още 2 жълтъка /малкия изяде белтъците - глупаво ли е детето, а?!?/
краставица
издънка - 1 кренвирш
още една издънка - пържени тиквички /около 250 гр./
за вечеря - голяма салата от домати, краставици, лук, чушки, зехтин, с 50 гр.краве сирене

резултата: 1394 ккал /на тиквичките им жулнах и 50 гр.мазнина, заради пърженото/
МЗ 78%, БЛ 13%, ВХ 8%

Сега ще му мисля к`во да е утрешното манджоре!

О, без малко да пропусна да се похваля: тая заран новият ми кантар ме показа 85, 700 кг.
Направо да не повярваш!Умрях си от кеф!Утре ще проверя верно ли е това, димек - ще дублирам ли резултата!

# 137
  • Мнения: 2 897
Не яж голи яйца (или поне аз така разбрах от написаното) - комбинирай ги с масло и зеленчук.

# 138
  • Мнения: 1 279
Комбинирах ги само с краставица и шарена сол.Щото бяха варени.Като си ги правя на омлет или бъркани, задължително им слагам масло.
Мерси за забележката!Ще се постарая!

# 139
  • Мнения: 2 897
Слагай масло на варените, какъв е проблема?
Аз го ръвам като кашкавал.
Или полей тях и краставицата със зехтин..

# 140
  • Мнения: 1 279
За това със зехтина дори не се бях сетила!... newsm78 Ама то мозък се иска!
Утре с нови сили!

# 141
  • Мнения: 2 897
A сети ли се да си разтопиш маслото в микровълновата за няколко секунди и да си полееш яйцата  Crazy?

# 142
  • Мнения: 1 279
 smile3533Ти нещо майтапиш ли се с мен, а?Може пък да ми от ЕГН-то тая остра мисъл! smile3534

# 143
  • Мнения: 2 897
Не се майтапя - давам идеи  Wink!

Айде стига съм писала излишно.

# 144
  • Мнения: 437
Прочетох последните няколко страници и мога да кажа-Жалко,много жалко,че темата е минала през такъв етап.Нямаше нужда,ама...
В тази тема бях привлечена първо от свежия изказ и оргиналните постове на Небесна, после от ведрия образ на Тихомир-емоционален,весел,всеотдаен и интересен,а идеята винаги съм си мислила,че е взаимопомощ и подкрепа в името на обща кауза.На мен лично ми се струва,че към всяко нещо е по-добре да се подходи положително и с чуство за хумор.Времето, в което живеем е достатъчно разделно,че да се делим още и на нови и стари,опитни и неопитни... Чудесно би било добрият дух да се върне и новите момичета също.Simple SmileТакива мисли ме споходиха след изчитането на предните страници, шалмуийски му работи...може пък да не разбирам...
Не искам да подемам конфликтната тема отново,просто сега прочетох-сега излагам мнение. Peace

Тони,много ти благодаря за упражненията. Hug

Последна редакция: вт, 31 юли 2007, 00:38 от Фен

# 145
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Ехаа Голди Grinning-бравос-радос-препаратос-нов кантар-смаленост  bouquet
Калориите и съотношенията ти са много добри Wink, въпреки кренвирша и пърженото-то това не че ти обърква сметката, ама нали освен да се смаляваме, целим и здравно да се храним-затова са подобните забележки
Можеш вместо да си разтопяваш маслото в микровелето направо въхру горещите варени яйца да си сложиш бучици и те се разтопяват сами-много е вкусно и не е чак толкоз мазно както изглежда

# 146
  • Мнения: 437
Пиф кафйе. kaffeetrmker_2
Сега ша ходи да спортува и да прави упражнения за ръце, много иска хубави, оформенки и стегнати мускулки без да са големи. Той с яденето хич го няма, настръхва му косата от мисълта за момента кога прояде-ша има великото натрупване на китова мас. Sad Угрижен е по-тоя повод,мдаа...
После мисли да иде на фризьор, понякогаш помага, да се наоплаче, накоафира, туй фризьорът-най-добър приятел на човека,след... Grinning Не,бе, наред са си хората.  Grinning Айде, народе, весело и мотивирано-напред, към разкоша в нашия живот!

# 147
  • Мнения: 3 453
Добор утро  bouquet Пих кафе, спортувах 30 мин на кростренажоретуууу, а сега и закусих с шунка, кашкавал и  1/2домат-439кал..яйцата по-късно Wink

Хайди хубав ден от мен и положителни емоции Hug  bouquet Laughing

# 148
  • София
  • Мнения: 6 810
Пил кафе, ял яйце и мляко.  Laughing И устновил, че още се смалил, 54,300. Брей, че той бил стария човек бе.  Laughing Снощи вечерял варени яйца, краставица и сирене с масло, ама така бучка сирене, бучка масло...Никол ме гледаше като полезно изкопаемо, явно е решило детето, че майка му съвсем зиперка, да яде маслото с вилица.  hahaha

# 149
  • Berlin
  • Мнения: 11 354
благородно ви завиждам как си ядете маслото ей така Simple Smile без да е на манджа или на филия  Blush
аз така и не мога да свикна, макар че на вкус много ми харесва. обикновено готвя с масло. имам забележими смаления в ръцете  Mr. Green и корема, който си ми е сланинест, ама поне сега по-малко  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт