ВМ-НВХ Божествени тела с пържоли и яйца 21част

  • 15 923
  • 384
  •   1
Отговори
# 90
  • Варна
  • Мнения: 5 193
http://www.fitnes.host-bg.info/index2.1a.htm

Фенски ето малко клипчета за трениране на ръце, обаче са все за бицепс, ще потърся и за трицепс-не че е нещо сложно, но по-добре да го видиш, отколкото да ти го обясня

П.П виж този сайт, имам много снимки на упражнения за всякакви части на тялото

http://krika.dir.bg/_wm/library/index.php?dlimit=6&p=1&d … 38233&dflid=3

# 91
  • Мнения: 2 897
Разбирам те, Тони.
И аз се дразня, знаеш колко новачки са ме зачислявали за "кучка", че даже и Крисси в началото.
Ама не ме интересува особено, пращам ги често да четат и се карам като не го правят  Crazy!

Човек е свикнал като е на диета да има правила - ясни и точни, а нашия режим не е строга диета тим Японско чудо и може би и за това им е трудно.
Сега погледнах 1ва страница, има правила и препоръки, но са малко "дълги". Може да сложим нещо много кратко и ясно.

Например може да слагаш това на 1ва страница вече:

СТАРТОВИ ХРАНИТЕЛНИ ПРАВИЛА ЗА НАЧИНАЕЩИ
1. На всяко хранене приемайте тези 3 групи храни мазнина + белтъчина + зеленчук

2. Препоръчителни храни
    - месо
    - риба
    - яйца
    - пълномаслени млечни продукти
    - животински мазнини + зехтин
    - зелени/салатни зелечуци
    - сурови ядки

3. НЕпрепоръчителни храни
    - тестено, сладко, пържено, панирано, газирано, сокове
    - обезмаслени млечни продукти
    - растителни мазнини - зехтин
    - плодове
    - варива/бобови



Последна редакция: пн, 30 юли 2007, 11:26 от Denichkata

# 92
  • София
  • Мнения: 6 810
Аз явно толкова заслабнал, че станал невидим. Нищо де. Понеже гледам, че Тони се дразни от хора, на които не им се смята, аз пак да сложа мерудия.  Mr. Green Ами ето, нямам ел. везна, даже никаква везна за продукти нямам, не смятам калории, не смятам проценти. Е, имало време, когато смятал калории, ама колко смятал, я имало месец-два, я нямало. Колкото да добие представа за нещата и кое колко калории носи. Обаче ето, родил две деца и след двете успял да отслабне с този режим, без да брои като ненормален. С една дума, може без зверски хамалски сметки. Сметни си 3-4 менюта, добий предтсава и си яж после по тях. Аз не обичам плодове, хляб, не налитам на това. И гледам да ям каквото ми е вкусно. От позволеното де. Менюто ми е кажи-речи все едно и също, ама защото това си обичам, закусвам мляко /мляко с лена/, обядвам в 90% от случаите яйца, а вечерям или само салата, или салата с месо, месо със задушени зеленчуци и готово.

# 93
  • Мнения: 187
 newsm17Никой не ми отговаря newsm78.Моля ви важно е за мен, защото съм в началото baby_neutral  bouquet

# 94
  • Мнения: 2 897
Пешони, ти отговор до 10 секунди ли очакваш?
До сега писах правилата за предния си пост.
Като не ти отговаря никой разрови се малко в интернет, a?
Пак чакаме всичко на готово!
Някои хора се чувстват като теб в началото докато се адаптират за около седмица - други не. Аз лично нямах проблем с адаптацията.
А и не е задължително да е от режима - може да е от кръвно, жеги, стрес, вирус - причини стотици.

# 95
  • София
  • Мнения: 6 810
Пешони, много хора се чувстват така в началотот на диета. Аз лични никога, но много се оплакват. Пий пов2ече вода, трябва да премине.

# 96
  • Мнения: 3 166
pe6oni1967, мога да споделя само моя опит, тъй к ато аз също съм новак. Първите три дена ми беше много зле - виеше ми се свят, залитах. Отдадох го на това, че вероятно кръвната ми захар пада и че организмът започва да изхвърля токсини. Пък и все пак ново за организма състояние. Мина ми бързо. В последствие се чувствах чудесно.

Първата седмица свалих почти 3 кг. и после зациклих - за повече от седмица не мръднах. Оказа се, че не приемам достатъчно мазнини, а и калориите ми са били твърде малко. Момичетата с ценните си съвети ме ориентираха в грешките /специално ви благодаря, милинки!  bouquet/ и пак започнах малко по малко да спадам.

Факт е, че ако не се спазва стриктно режима, полза няма никаква. Не само това - аз върнах 2 кг. заради 2 праскови, 2 царевици и 3 колички. Поддадох се и сега ще си сърбам попарата.  #2gunfire

# 97
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Дени, помни ми думата, дори след твоето нагледно представяне ще дойде новата бамбина и ще каже-може ли овесени ядки или прясно мляко #Crazy
Трябва ли да използвам гигантски шрифт, за да се вижда от самолет какво се яде и какво не е препоръчително да се яде

При спайдърите така ли е написано-с букви като твоите, ами всеки си има граница на търпението, а хленченето ме побърква
Щом аз съм успяла да сваля толкова килограми, значи всички могат-ако не могат, то това за мен означава,че не могат да четат или са слепи
Клеми-дори и да не смяташ, ето ти сама си казваш,че си си направила няколко примерни менюта-харесали са ти и си ядеш по тях
Ами другите да се опитат и те така. Не казвам, че трябва доживотно да се смята-свиква се в един момент, окото ти става като кантар, но ...за да стигнеш до там, трябва да минеш през сметките и теглилките или както там си прецени човекът да си мери храната
Край!
Не е виновна първа страница,че не е с огромен шрифт,има доста да се чете, но повечето са свободни хора-майки с деца вкъщи, могат да отделят време
Как така се хващаш с нещо, без да са прочели за какво става въпрос-че ние може да ядем бръмбъри и жаби...това най-малкото е немърливост към тяхното здраве.
Край!за втори път


Редакция-ще си редактирам този пост да отговоря на Клеми, и без това изхабихме доста място в празни приказки
Клеми аз не съм учителка да повтарям 6 учебни часа всеки ден, 5 пъти в седмицата едно и също нещо-при все че е НАПИСАНО
Ако няма информация за режима и да не искам да обяснявам е друг въпрос-но, айде стига вече оправдания
Всички са заети-и работещите и тези по майчинство и какво от това0-за да влезе и зададе въпрос, да чака да му се отговори ...и т.н. може просто да види какво виси на първа страница

Последна редакция: пн, 30 юли 2007, 11:42 от Tonimirkata

# 98
  • Мнения: 2 897
Tони, права си до болка.. Нямам какво повече да кажа! Всъщност имам - не се ядосвай, не е полезно за теб и твоето здраве   bouquet!

# 99
  • София
  • Мнения: 6 810
но повечето са свободни хора-майки с деца вкъщи
Хаха, Тони, след известно време ще установиш, че на работа човек е дотса по-свободен, отколкото с деца вкъщи. Но това е друга тема.
Ама бъдете по-меки с новите де, аз лично познавам хора, които са се отказали от писане в темата точно заради това отношение. В началото е нормално да има толкова въпроси.

# 100
  • Мнения: 2 897
Нормално е в началото да се чете много от източниците!

# 101
  • Мнения: 269
Съжелявам, че съм нервирала така народа тук, може наистина да съм подходила отгоре-отгоре по въпроса, каквото съм чела е за мен, няма да досаждам повече, чудейки се какво да правя по цял ден  Confused!
С най-добри чуства  Hug
Може би това не е моят режим, може да не съм свикнала просто-няма да се откажа. Не съм от хората, които чакат наготово, но..все тая всъщност

# 102
  • Мнения: 187
 Naughtyне чакам нищо наготово, просто мислех, че тук се поддържате и си давате кураж.Но явно това важи само за определени хора, сякаш сте си създали един кръг, в който новодошлите нямат място.Съжалявам много,ако съм обидила някой с
нещо, няма да досаждам повече с глупавите си въпроси.Но мисля, че ако имате малко по-толерантно отношение нещата ще стоят по-добре PeaceКрай.

# 103
  • Berlin
  • Мнения: 11 354
миии аз в началото прочетох каквото можах в спайдъра и се пльоснах в тая тема Grinning сигурно и аз много съм питала.. вече не си спомням Simple Smile ама още съм тука нали  Sunglasses макар че след 3-4 месеца на този режим и аз понякога имам въпроси, някак си не съм си изградила съвсем стриктни навици.
което пък е странно, защото мисля, че би трябвало да съм свикнала - адски рядко ми се яде шоколад и сладко, хляб не хапвам, картофи, варива - не съм яла от април. плодовете малко ме изкушават, но само 5-6 боровинки съм хапнала това лято и 1 парче диня. умирам за грейпфрути, които пък са позволени, но чакам зимата, когато ще са хубави !  Mr. Green
поздравииииииии на *   bouquet

# 104
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Да, много по-лесно е другите да са нетолерантни, но не е лесно явно да се чете-нетолерантните с четене са стигнали до тук
И наистина много е лесно да се откажете.

Мога да дам пример с нови момичета,които дойдоха питаха-помолихме ги да прочетат-прочетоха и нещата се развиха толерантно с тях
Това са abs, fearyfly Goldy Гигилче, svetlana 78-на която лично и се скарах, че не е обрънала внимание в коя тема се намира-но отношението ми към е нея е безкрайно толерантно.

Може и да пропуснах някого-но тези момичета са ми направили силно впечатление като са дошли в темата с голямото желание да променят живота си и го правят

превърнахме си темата в някаква говорилня


П. П Сега по режима-не мога да ям въглехидрат, не мога-мозъкът ми е друг, ядох малко готвено зеле-100 гр някъде и херинга 75гр
За после съм си нагласила ядки и цедено мляко
Ще видим как ще опрявам въглехидрата, може да е временно туй неразположение

Общи условия

Активация на акаунт