Намаления, намаления - къде?

  • 10 190
  • 96
  •   1
Отговори
# 15
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Ботуши и аз видях, но на други места. Само че бяха от миналата година  Wink но пак с намалени цеви.

# 16
  • Мнения: 1 299
Ботуши и аз видях, но на други места. Само че бяха от миналата година  Wink но пак с намалени цеви.

Лошо няма и миналогодишни да са, стига да ме кефят. Аз така едни мои ботуши ги видях на следващата година по това време на 50% по-ниска цена. Умрях от яд, а ги бях носила само една зима  #Cussing out

# 17
  • Мнения: 1 313
Погледни го от другата гледна точка - носила си ги цяла зима Wink

p.s.аз си накупих някой неща от намаленията, но само летни - не мога сега да си купя ботуши за зимата - до тогава може вече да не ми харесват. А есенните колекции само ги разглеждам, за да се ориентирам в тенденциите, септември ще пазарувам.

# 18
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Има и в Зарата на Узунджовска 50%, но е доста пробрано вече.

# 19
  • Мнения: 766
Конкретно за Дика, инфо от вчера.
Намалението е 50%, повечето роклите са с цена 49 лв.

# 20
  • Мнения: 4 916
Утре смятам да обиколя центъра и ще докладвам  Peace

# 21
  • Мнения: 1 299
Погледни го от другата гледна точка - носила си ги цяла зима Wink

p.s.аз си накупих някой неща от намаленията, но само летни - не мога сега да си купя ботуши за зимата - до тогава може вече да не ми харесват. А есенните колекции само ги разглеждам, за да се ориентирам в тенденциите, септември ще пазарувам.


Относно ботушите - нека видим първо ще им ли нужда от тях....

# 22
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Конкретно за Дика, инфо от вчера.
Намалението е 50%, повечето роклите са с цена 49 лв.


Бу
, това трябва да важи и за Пловдив  Simple Smile

# 23
  • 1st floor
  • Мнения: 9 111
И в спортните магазини има - в адидас 25%, в РБК  - до 50%, а сега бях в Колев и Колев - 30% , / аз само си зяпах, щото не съм фен на ортопедичните обувки, ... ама да си кажа Mr. Green/.
Във Форест Джинс - до 70% /там пък си бях харесала едно яке, от 80лв на 30, ама нещо ръкавите се оказаха дълги ,за мойте ръце Confused/...Както вече са казали преди мен - общо взето навсякъде има намаления , пише си на витрините...само си взимаш кинти и тръгваш...

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 1 742
В Пловдив има намамления по цялата главна,а и не само,но трябва да  му се обикаля на човек.Аз лично си купих много свежарска тениска от Fox-а намалена от 37лв. на 15лв.В Теранова също са такива символични цените,но няма хубави неща.

# 25
  • Мнения: 1 299
В подлеза на НДК, като влезеш от към спирката на 94 при моста, веднага след стълбите в дясно има магазин, в който продават дрехи от ревюта с 50 % намление. Аз си взех пола за 18 лв и панталон за 6 лв. Има симпатични нещица....

# 26
# 27
  • Мнения: 4 202
В Калиопе и Теранова - 70%
Бенетон - 50 %
В Palmers и Etam има намаление на отделни артикули
В Манго предполагам вече е 70%, не погледнах
Във Fox - 60 % - имаше разкошни детски дрехи за малко пари, имаше 60% и при дрехите за възрастни, но бяха доста пообрани.

# 28
  • Мнения: 1 299

Да, какво не ти се понрави?
Симпатични са, българско производство, разпродават ги....

# 29
  • Мнения: 647

Да, какво не ти се понрави?
Симпатични са, българско производство, разпродават ги....
Просто се учудих , защото по принцип за тези пари човек едно обикновено потниче не може да си купи.
Ще намина да погледна какво разпродават там  newsm10

Общи условия

Активация на акаунт