Ваничка Neo Nato и Cam

  • 2 971
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 129
Вредната част е повивалника - поне това аз превеждам.

# 16
  • Мнения: 936
А обърнахте ли внимание, че тези две вани са в Словакия??? За Бг беше дадена само една лампа...

# 17
  • Мнения: 255
идвам от един магазин и там нарочно проверих на една от ваничките на Кам пише че е направена от PS каквото и да значи защото аз не разбирам
става въпрос за тези ванички които са по- големи от обикновените.

# 18
  • София
  • Мнения: 593
Вероятно е повивалника защото моата е Кам от Щьркел и пише РР специално я погледнах кьпя малката сама и ми е мн. удобна като поотрасне се слага седнало детето в долния край това и количката сами най - добрити покупки Peace

# 19
  • Мнения: 1 554
аз си купих вани4ката на КАМ  с стойката и вкрайна сметка детето няма да е яде тая вани4ка 4е да е опасна Crossing Arms

# 20
  • Мнения: 386
От всички анатомични ванички, предлагащи се на пазара тази с гумените подложки най-много ми допадна и нали на обратната страна на дъното пише, че е изработена от РР, което значи,че е уж безопасен материал Thinking

# 21
  • Мнения: 4 422
Да и в началото на темата става въпрос за др. тяхна ваничка..

# 22
  • Мнения: 4 428
Попринцип това за PVC-о ми звучи странно по отношение на предмет, който не се ползва за хранене и бебето стои в него о/о 10мин  Rolling Eyes Може би са го дали, защото има някаква вероятност за нещо /промерно 1:1 000 000/ и те са се застраховали. Столчетата за хранене също са с PVC покритие, защото се чисти лесно. А какво да кажем за дограмата, която е навсякъде в къщата...Ако имаше такъв проблем с този материал, едва ли ще се използва толкова широко  Rolling Eyes

# 23
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Има проблем...PVC отделя фталати, които проникват през кожата .... май не схващате за какво става въпрос... вредно е при пипане ...  кое дете яде ванички  Rolling Eyes

Говорим за материала по принцип ...това се отнася и за дограмата и за столчетата и за всичко ... вие си решавате  ...

# 24
  • Мнения: 4 428
Принципно за почти всичко на днешно време има противопоказания! Ти в гората ли живееш, за да си сигурна, че няма да стане нещо на някой от вас  Stop Макар, че с тези киселинни дъждове и отрови в почвата, и там не се знае дали няма да пипнеш нещо...

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 474
Момичета, няма смисъл да се карате.
До скоро нямаше изискване да не се ползва PVC за детски продукти.
Отскоро обаче има такова европейско изискване и най - вероятно показаните модели на CAM са стари и за това не отговарят на новите европейски изисквания.

Така или иначе до скоро е нямало изисквания за вида пластмаса и много от нас са къпани в точно такива корита и легени, което както виждате не ни е увредило особено Simple Smile

# 26
  • Мнения: 386
[
Така или иначе до скоро е нямало изисквания за вида пластмаса и много от нас са къпани в точно такива корита и легени, което както виждате не ни е увредило особено Simple Smile

ДАНО !!! 

# 27
  • Мнения: 2 197
Аз имам ваничката на НеоНато и това ми е втората най-успешна покупка за бебето . Страшно е удобна и на мен и на нея. Според мен силно се преувеличава вредността на въпросните материали. Все пак детето прекарва не повече от половин час във ваничката на ден. Моето поне не е имало никакви проблеми. А много по-вреден е въздуха, който диша и Менделеевата таблица в храните, така че не се сряскайте чак толкова.

Общи условия

Активация на акаунт