ПАК!!! Не мога да повярвам просто....

  • 3 035
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 076
Карала съм цветна бременност,тя е с подобни на описваните от тебе симптоми.Пътувала съм FLA-BG,тo и за здрав е тежко,камо ли,ако имаш проблеми.Моят съвет-отменяй полета,отивай си на лекар и каквото е писано.Дано да стане така,че след година пак да се върнеш в БГ,но с малко човече до себе си!От сърце ти стискам палци!

# 16
  • Мнения: 3 010
Ами да може би сте прави- сигурно най оптималният вариант за здравето ти Венера е да отмениш полета и на лекар, пък каквато и бременност да се окаже май не е удачно да пътуваш. Упсех, дано дано най после сеокаже една нормална бременност- желая ти го от сърце

# 17
  • Мнения: 249
Благодаря на всички ви за отговорите. Успях да се свържа с дежурен лекар към клиниката, където правих инвитрото. Утре ще ходя да ми вземат кръв. На базата на резултатите щяли да решат дали във вторник да ме гледат на видеозон. Да видим. Ще ви държа в течение. Поздрави на всички

# 18
  • Мнения: 2 422
Venera26  моля те не рисувай дявола на стената Naughty
всичко ще е наред Praynig

# 19
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
успех
дано пък си се излъгала! дано отложиш полета заради нормална бременост

# 20
  • Мнения: 4 324
И аз ще стискам палци до вторник за хубав резултата.
Не мога да дам съвет дали да пътуваш или не, но каквато и да е бременносттамисля, че не е добре да летиш, щом имаш и кървене.
Миличка не си сигурна че е извънматончна, не си поставяй диагноза сама! Успех и късмет ти пожелавам от сърце!

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Венера,дано не е извънматочна!Ще се моля за теб!

# 22
  • Мнения: 51
Venera26-прегледа от специалист/макар и за непланирана бременност /е по-важен от едно планирано пътуане.Искрено се надявам съмненията ти за поредна извънматочна бременност да се окажат лъжливи  Hug  Praynig .

# 23
  • Мнения: 98
дано грешиш за извън маточната бременност   успех !!! здравето преди всичко! newsm10

# 24
  • у дома...
  • Мнения: 3 080
Искрено ти желая да се лъжеш за извънматочната бременност и този път да е наред всичо Praynig! Нали знаеш - много често хубавите неща ни се случват неочаквано! Hug Peace

# 25
  • BG
  • Мнения: 793
Венера, дръж ни в течение, а ние 6те стискаме палци  Praynig

# 26
  • Мнения: 3 376
Венера, присъединявам се към всеобщото мнение - отложи полета, потърси специалист и нека Бог е с теб!  Praynig Praynig Praynig

# 27
  • Мнения: 1 209
Моля се за теб  Praynig, дано този път всичко да бъде наред. Не дей да си мислиш най-лошото преди да си посетила доктор...

Успех... Hug

# 28
  • Мнения: 3 453
Дано да грешиш, дано всичко да е наред! И аз се присъединявам към съвета да отмениш пътуването! По-важно е здравето ти. Ще чакаме новини, дано да са добри! Praynig Бъди силна и не падай духом! Hug

# 29
  • Мнения: 2 381
И аз те помня. Дано грешиш.

И все пак отмени полета ако не са 100 % сигурни в диагнозата.
( Моя позната летя няколко часа над Варшава, зарди повреда на самолета, след това ги свалили ги и пак ги качили на друг).
Не рискувай, в момента потока на пътуващи е голям и има по- големи рискове от забавяния и проблеми.

Бъди силна  Hug

Общи условия

Активация на акаунт