идеите на Деби Травис

  • 30 522
  • 255
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 354
Стра'отна е тая женка Деби Травис направо я обожавам. И освен ценните и идеи и смели решения, много ми харесва и чисто човешкото и поведение , много е яка супер неподправена.

# 226
  • Мнения: 354
Някой знае ли дали могат да бъдат изтеглени от някъде? newsm78
http://www.debbietravisfacelift.com/episodes/ заповядай, тук подробно е описано кое как изглежда преди и след, с какви ресурси е направено и др. подробности за всички епизоди от всички сезони.

Последна редакция: сб, 29 дек 2007, 15:35 от neci

# 227
  • Мнения: 2 591
само да вметна, че епизодите, които дават в момента, са стари - повтарят не знам кой си сезон  Confused

# 228
  • Мнения: 1 282
Повтарят ги да, но аз лично за n-ти път ги гледам и все още са ми интересни. Възхищавам й се за идеите, за смелостта, за всичко. Гениална е!

# 229
Здравейте на всички Simple Smile Аз също съм фенка на Деби и в момента дори се каня да използвам някои от идеите й, за да направя подарък на близък приятел. Искам да ви попитам, дали сте гледали шоуто, в което Деби обновяваше дома на двама младоженци и едно от нещата,които направи бе да използва рамка, в която нареди снимки и други вещи от сватбата им и след това изля някакъв лак, с който ги фиксира и изглеждаше така, все едно е от стъкло. Само че разликата е, че ако използваш този лак, освен снимки, можеш да слагаш и предмети. Въпросът ми е знаете ли как се казва този лак и къде мога да го открия ??

Благодаря ви предварително!!! Simple Smile

# 230
  • Мнения: X
Въпросът ми е знаете ли как се казва този лак и къде мога да го открия ??

Смятам, че епоксидна смола би ти свършила работа за целта. Но мирише адски гадно, поне в спомените ми.

# 231
  • Мнения: 1 089
Ха сега и аз да се включа, хем да "побутна" темата!
Аз също съм фен на предаването и самоукия дизайнер - Деби Травис. Не съм изчела всички постове в темата. Предполагам знаете, че Деби е англичанка по произход, но живее и работи в Канада. ТВ7 приятно ме изненадва с канадските си предавания - като това и "В градината с Марк Калан".
От предаването на Деби Травис обаче съм върл фен на шотландеца Джим!

# 232
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 949
Ако не се бъркам всеки понеделник, около 22 - 22,30 ч. започва едно немско предаване на обзавеждане с една пълничка жена. Правят също хубави неща.

# 233
  • BG
  • Мнения: 793
Miriel, по кой канал го дават това предаване  newsm78

# 234
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 949
по RTL

Преди време имаше подобно, но около обяд.

# 235
  • Мнения: 1 089
Мда, ама масово кабелните оператори спряха немските с изключение на ARD...лично за мен много неприятно!

# 236
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 949
При нас пуснаха този канал преди няколко месеца- може и да не е легално много

# 237
  • Мнения: 1 178
 Може би става дума за това предаване , освен него преди гледах и това. Не разбирам немски, но за този тип предаване не ти трябва да знаеш езика - просто е нужно само да гледаш и да вземаш идеи.
По BBC Prime също дават такъв тип предавания  Peace

# 238
  • Мнения: 1 089
Да... отдавна нямам RTL, по имах поне Pro7 - там също имаше едно предаване - "SOS -Do it yourself"- пълно с неща, които можеш да си направиш сам. В интерес на истината обаче, предаването на Деби Травис е с  много по-професионални и интересни техники.

# 239
  • Мнения: 278
Да... отдавна нямам RTL, по имах поне Pro7 - там също имаше едно предаване - "SOS -Do it yourself"- пълно с неща, които можеш да си направиш сам. В интерес на истината обаче, предаването на Деби Травис е с  много по-професионални и интересни техники.

Сигурно говориш за това http://www.charlotte-engelhardt.org/docs/sos_uebersicht.html

Общи условия

Активация на акаунт