ЗА ОТСЛАБВАЩИ И ОТСЛАБНАЛИ -5

  • 13 346
  • 416
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 3 453
МИМИ, честит имен ден слънце Hug Heart Eyes Бъди жива и здрава и най-обичаната жена на земята!!!

# 376
  • Мнения: 1 454
Добро утро и от кака Диди...
много съм се разлигавила от сутринта...четох едни вицове...хихих не мога да се сдържа ще ви напиша единия:
Жена пита след прекараната нощ:
- Ще се ожениш ли за мен?
- Опа-а, вече сме на 'ти' ?

Надявам се да ви е весел...мен много ме развесели!

Специални поздрави на нашата именничка Мими...
Името на човек малко или много рефлектира върху човека в живота, така че...сигурна съм не е случайно, че носиш такова свято, чисто, красиво и истинско име, а именно Мария

Мами, жалко , че съм без шапка ,защото абсолютно щях да си я сваля! Направо жестоко, много,много,много се радвам, че си свалила....малко бях резервирана заради калоричността и въглехидратите в елдата, но ти просто ме разби и ужасно много съм щастлива, че си свалила!!! Че и сантиметрите....Лелелелеле...супер!  newsm44 newsm44 newsm44

Денне, от многото работа няма ли някое свалено килце?
Мамица, спокойно...една вечер няма да е толкова проблемна...само да не ти става навик...и да не забравиш да се върнеш към режима, който си избрала! Simple Smile


Аз да ви кажа за вчера...така бях зажадняла за кашкавал...и с такова удоволствие си хапнах за вечеря доматки с кашкавал, че...страхотно беше...вчера ми беше встъпителен ден с две салати : за обяд и за вечеря, но днес вече махам салатата от обед и слагам млякото...а довечера салатка!

Целувки на всиииииички!

  bouquet  bouquet  bouquet

# 377
  • Мнения: 890

Мими, честит имен ден. Да ти е живо и здраво името и ти покрай него  Hug





Мами, много се радвам за твоето постижение. Мога само да кажа, че ти си Номер 1!!!

П.П. Аз ще заминавам чак вечерта, защото другите трябва да свършат работа... така че през деня мога да се включвам Simple Smile

# 378
  • Мнения: 3 453
Мами, браво миличка  bouquet Ти си нашата гордост!!!Първата отслабнала в нашата табличка Hug Heart Eyes

# 379
  • Мнения: 2 099
Мами, страхотен резултат. Много, ама много се радвам за теб.   bouquet
Момичета мерси за поздравленията, аз понеже съм кръстена Мими и не празнувам имен ден и съвсем съм изключила какъв ден е днес.

# 380
  • Мнения: 890

Мими, няма ли да си мръднеш лентичката? Simple Smile Време ти е  Hug

Ох, искам вече да тръгвам... докато другите свършат работа... ужас!

# 381
  • Мнения: 187
 HugЗдравейте момичета PeaceХа-ха-ха така добре съм стресирала метаболизма си, че снощи кантара отчете-65.700 кг., а на сутринта-65.900кг.  Joy Joy JoyЗначи извода е - при застой изяждам нещо забранено и нещата потръгват. Mr. GreenУтре и вдруги ден съм в отпуск и няма да мога да се включвам - стискайте ми палци в петък съм на изпит за шофьорска книжка, дано го взема от първия път, че не знам как ще се освобождавам, ако ме скъсат #2gunfire #Cussing out #2gunfireЧАО  bouquet

# 382
  • Мнения: 1 454
Здравейте пак милички!
Да се отчета за обяд: кофичка високомаслено кисело мляко с ленено семе...жестоко! Много ми се услажда вече лененото семе!
Доволна съм!

pe6oni1967
, браво,браво за метаболизма...стискаме палци за петък...ама няма начин да не го вземеш!
mimival , ние голямо честитене, а то ...нямала имен ден! Може да няма имен ден, ама какво ни пречи да си празнуваме Simple Smile


Между-другото...мислех си да започна да проучвам разделното хранене за след диетите...
Какво ще кажете разделно хранене или ВМ-НВД...? newsm78
Крисси, на ВМ-НВД задължително ли е храненето по 5 пъти на ден...?

Последна редакция: ср, 15 авг 2007, 14:48 от Daisi4ka

# 383
  • Мнения: 1 416
привет,отново сега по на дълго да кажа за 15 дни пости хапване на елда ,доматки и краставици от време на време праскова слива ,веднъж пържени картовки и 2-3 пъти зрънчо съм повече от доволна от резултата незнам защо си мислех че като хапвам предимно въглехидрати даже ще съм качила  newsm78 newsm78 newsm78Мисля че цялата работа е да хапваш малко и разделно дори картофки,зрънчо,хляб.
ИСКАМ ДА ВИ БЛАГОДАРЯ ОТ СЪРЦЕ ВСИЧКО ДЪЛЖА НА ВАШАТА ПОДКРЕПА И РАЗБИРАНЕ [img]https://www.bg-mamma.com/assets/vessur/img/not_found.png
мОМИЧЕТА всички заедно можем много 56 кг не съм била от 8 клас толкова добре се чувствам  Hug Hug Hug Hug
Далалче смених си лентичката  Peace
Мими голямо браво за минусчето толкова се радвам   bouquet  bouquet
Крисси исках 55 ама не искам да мърдам от тук много ви обичам и ще те чакам това последно килце да го свалим заедно сега ще се опитам да задържа постигнатото
Дайсичка без твойте ценни рецепти за елдата нямаше да се справя  Praynig
ГОЛЯМО БЛАГОДАРЯ МОМИЧЕТА

# 384
  • Мнения: 1 454
А ние...за мен със сигурност е чест да участваме и да сме рамо до рамо в отслабването ти...а това е още по-страхотно...

самата мисъл, че не си била така от 8 ми клас...хихихих...страхотно!
Ето сега вече изглеждаш както се чустваш...или поне каквато те чустваме по дух...младушка весела сладушка!


Тцтцтц все нещо не разбирам сега излиза, че било разделно да хапнеш сметана с тестени храни, че то това значи , че може да си джаскаш спагети със сметана... newsm78 #Crazy newsm78 явно, че ще съм на диета, а не на хранене

Последна редакция: ср, 15 авг 2007, 16:28 от Daisi4ka

# 385
  • Мнения: 2 099
Мами от тази седмица ще си имаме в табличката и поле- отслабнала. Честито за постигането на целта.  bouquet
Далал, ще я сменя, чакам да затвърдя и 52-та кг.

# 386
  • Мнения: 3 453
Добро утро красавици  bouquet Как е настроението?При мен е 6+ Mr. Green Кантарачето показва 59,00 иииии имам и други минуси с метърчето Laughing Laughing Laughing Laughing менюто за вчера...сутринта тежах/вчера/59,95 и хапнах:14 шк.бонбона морско дъно, 3 Нестле и 3 бисквити и голяма чаша сладолед и днес кантара сочи 59,00 Joy Знам си аз че в средата на цикъла започвам да смалям, ама при толкова сладко не го очаквах #Crazy Joy По принцип сладкото не ме влече, но вчера незнам какво ми стана...през целия си живот не съм яла толкова сладко дори за месец...а сега за един ден ooooh!Добре, че има минус-очаквах плюсове Wink


   Много ми е весело днес.Много хубав ден и много хубави емоции Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes

Мими, стискам палци до неделя да видиш 51, а аз 58 Praynig Peace

Дайсичка, има диета с макарони и спагети-една моя позната свали 14 кг за два месеца с нея Peace

Мами
, много се гордеем с теб миличка Hug Heart Eyes Надявам се да не ме чакаш много за да свалим заедно последното кг-че Praynig Praynig PraynigДано до 31 този месец да съм стигнала 56 Praynig

Пешони
, винаги е добре при застой да се стресира метаболизма Hug Peace

Заповядайте по едно кафе от мен:

Последна редакция: чт, 16 авг 2007, 08:35 от Kpuccu

# 387
  • Мнения: 552
Добро утро и от мен!
Аз миналата седмица се поулях и от заветните 67 кг се докарах до 69,600  #Crazy  Embarassed. Винаги така става когато работя по 17-18 часа в денонощието. Ако не хапвам, нямам сили за нищо. Вчера реших да се взема в ръце и се поогледах за диета, която все още не съм прилагала. Спрях се на монодиетата и вчера ми беше ден 1 - само шоколад (като теб Крисси  Grinning). Резултат тази сутрин - 68,700. Днес реших, че ще хапвам картофки и се надявам до края на седмицата да се върна на 67, а другата да продължа надолу.
Мами, браво на теб   bouquet. Страхотна воля имаш и сега береш плодовете от постоянството си!
Целувки на всички и стискам палци да останете доволни от деня  Hug

# 388
  • Мнения: 3 453
Анджи- тъкмо се чудех кой ми се губи #Crazy Hug Hug Hug Браво на теб за решението Hug Peace иии пожелавям ти в неделя да видиш 66 Hug  bouquet

# 389
  • Мнения: 552
Благодаря ти, мила  Hug
Честно казано, не вярвам чак до 66 да стигна, но човек никога не знае..........

Общи условия

Активация на акаунт