Детска масичка

  • 3 284
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 098
Да,имаме такава.По_скоро е като малък 4ин,защото плота се вдига и има мсто за книжки,тетрадки,блок4ета,моливи.Много е удобно.От дърво е и 4ина и стол4ето,боядисани са в бяло,розово и синьо.

# 16
  • Мнения: X
От Икеа е и нашата- имат едни евтини комплекти маса с 2 столчета
http://www.ikea.com/fr/fr/catalog/products/50098872
Купихме ги когато големия беше малко над година и половина. Излязоха здрави и стабилни, ползват се всекидневно, и да ги надраска, изцапа, счупи...няма да ме е яд заради цената. Бобо си ги харесва, като гледам ще се ползват още доста време и от двамата.

# 17
  • Мнения: 4 399
Благодаря отново за мненията! Само да напомня, че малко по-нагоре писах, че отдавна съм поръчала масичка и столчета. Но пък ако има и други колебаещи се, информацията може да им е полезна. Wink

# 18
пилета, аз това я поднових тая тема всеки ден някой се ражда, и друг трябва да му мисли как да се справя с трудностите около малкия човек а тези дето не са си тук в бг. им е особено трудно да налучкат. /няма я мама за съвет, комшийката разбира по малко и от мен нещата ,как да постъпя сега?/- това не са ли били най честите ви мисли в началото на живота ви в чужбина?като си ровя тук из темите схванах че това тук замества "на кафе с приятелки" както го наричаме у нас. правилно ли съм разбрала участниците? и защо някой да пита пак щом друг вече го е направил? не е ли достатъчно дълъг списъка на темите за да срещаме една и съща няколко пъти?

Общи условия

Активация на акаунт