Юлско-августовски сладки приказки, или Кои сме тук? - 30.07-5.08

  • 3 909
  • 80
  •   1
Отговори
# 60
  • загубено
  • Мнения: 6 580
4естит рожден ден и на двете рожденнички!
Да сте живи и здрави и много щастливи!



# 61
  • Мнения: 1 526
Честито Морки и Сърфи!
Мног щастие и сбъднати мечти!

Меги, разказвай!!! И вашите снимки пусни! А розовото чорапче къде го "посяхте"  Joy?
А малката как понесе пътя и всичко?

Калида, не че ви игноририм, но освен че ергенуваме и повече работя. Една колежка напусна, а и всички излизат в отпуски та доста ми се събира. Но не се оплаквам, шефът добре се грижи за нас и доста ни компенсира. А пък и след две седмици пак ще взимам отпуска и ще пътувам до София, та сега наваксвам.

Джорджи, от ден два се чудя, кой е с този нов ник, чак сега включих, че си го и написъла, ама кой да гледа   Crazy!

Нови снимки на Ерик и аз Чакам!!!

# 62
  • Мнения: 5 183
Честит рожден ден, Сърфлайн!!!    bouquet

# 63
Меги, мерси за готиното разказ4е  Grinning
Порт Гримо най ми допада, като гледам снимките.
много ми стана смеШно за конските ти изпълнения  Mr. Green

# 64
  • Мнения: 7 914
Tali Dan
 doh
 признавам си голям съм заплес.. пуснах ти линка на скайп с паролата Hug Hug Hug
 уф ама като недоспим и съм малко  Crazy... не че малкия спи малко чосове...ама накъсано и явно, че не ми достига Rolling Eyes

mimkata
починах си и на разходка ходихме даже Party

Astrea
 коя си че не мога да се светна  Rolling Eyes.. ааа май се светнах...ама ти ми кажи пак на лични а аз ей сега ще ти пратя  албума Hug

MegiX
направо си за завиждане.. уф как и на мен ми се ходи на почивкааа... ама догодина ще да е Thinking

Zai4enze

 дано скоро да ти оправят компютъра Hug

ЛюбИтУ, mamKami
как сте? Hug


при нас се очертава( за сега ) слънчев уикенд- дано да е така, че да можем с татито хубаво да се поразходим... да поседнем в градината, че ни е дошло до гуша от дъждове и студове ooooh!


# 65
  • Мнения: 7 430
...ехоооо  bouquet

Здравейте мили мои, сладки ненагледни Hug Hug Hug
Искам да ви попитам нещо - братовчедка ми ще ходи до Белгия за около две седмици и иска да знае дали може да си вземе лаптопа - дали на границата няма да и поискаш някакви документи или нещо друго newsm78

Благодаря Ви и много целувки на всички ви Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 66
  • Мнения: 2 195
Дуцка , няма проблеми за лап-топ . Ние го носихме нашия като ръчен багаж . Имаш право .

# 67
  • Мнения: 5 183
Я кой се появил в теми4ката... Hug
Дидка, къде се губиш?
Навестявай ни де.
Липсваш на компанията!

Моми4ета, 4ули ли сте нещо такова http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=211594.0

Последна редакция: пт, 03 авг 2007, 15:55 от МАЙКА

# 68
# 69
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Сърфи, дано си изкарала добре рождения ден! А снимков материал има ли?  Wink

Меги,   Joy сигурно сте били голяма картинка на конете, особено ти с "аюто!", иначе е много красиво, особено моста! А за чорапите - сложи белия да се изпере с червени дрехи, и ще имаш 2 розови Mr. Green

Астреа, честито ти ново име. Разпознах те по "патологичната романтичка" Sunglasses Но в първия момент погледнах така  #Shocked

Калида, къде се губиш? Надявам се да нямаш някакви проблеми  Praynig, а просто да не ти остава време за форума!

Тали Дан, а как са при вас температурите?

Звезди, дано имате един инстински летен и слънчев уикенд, и да направите голяма и хубава разходка мама, тати и Ерик!  Hug

Дуцка, няма нужда от документи за лаптопа, но преди 2 седмици на летището в София накараха съпруга ми да включи неговия, да не би да е лаптоп-менте (бомба) Crazy

Мимката, много хубави снимки!  Peace

Майка, и по нашия край го има това поверие, че на Илинден морето винаги взима жертви, майка ми даже тогава не ни пускаше със сестра ми да ходим на плаж.  Thinking

Пепеляшка, не ви се смея на вас двете със Звезди за "момчешките изпълнения" на дечицата, ами си водя бележки  book за в бъдеще, да имам опит от първа ръка, ако се наложи  Mr. Green.

Любиту, а ти къде се загуби тази седмица? Май всички празнувате появата на новия член в семейството на мариябутти baby_neutral

А аз да ви се оплача, се ядосвам. Исках да вземем на родителите ми билети, за да ни дойдат на гости тук. Директен полет до Женева няма, има само до Цюрих. Както и да е, ще плащаме солените цени на влака. Но се обадих днес в бюрото на Бг еър, тъй като са единствените които летят директен полет Бг-Швейц. Уж ми казаха, че има билети за промоцията от 150Е, а накрая излязоха пак всеки един 270Е smile3515. Има и някаква нискобюджетна компания (уж), която лети Бургас-Цюрих, проверих и там - 300Е всеки билет Shocked. Tired но няма как, май ще купуваме на Бг еър. Оплаках ви се. Рапорт даден  Laughing

Ето и нещо разхлаждащо от мен:

# 70
  • Мнения: 3 521
Девойки, още веднъж големи благодарности за поздравленията Hug Hug Hug.
Снимки след неделя-тогава ще е официалното празнуване, снощи си бях с мъжът в къщи, сготви ми, напи ме с вино и т.н.
Меги, страхотни снимки  bouquet

# 71
  • Мнения: 7 914
surfline
 всичко ясно и репортажа ще чакаме...ама за
Цитат
и т.н.
искаме разяснения  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Bec
дано Hug

Дидкеее
 няма проблем с лаптопа Hug Hug

# 72
  • Мнения: 3 521
surfline
 всичко ясно и репортажа ще чакаме...ама за
Цитат
и т.н.
искаме разяснения  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Белот играхме Mr. Green

# 73
  • Мнения: 5 476
Астреа, честито ти ново име. Разпознах те по "патологичната романтичка" Sunglasses Но в първия момент погледнах така  #Shocked

  Мерси .  Hug Реших да се подновя малко. Wink
 
   Дидке,направо ни забрави тук. Heart Eyes Hug
  Драсни някой ред,как са децата?Вие какво правите?  Hug

 Лек уикенд на всички и много положителни емоции!   bouquet



 
 

# 74
  • Мнения: 7 430
Ей....никой не съм забравила Naughty
Благодаря ви за отговорите 

...обещавам скоро да ви пиша повече за нас Wink

Лек уикенд и от мен

Общи условия

Активация на акаунт