Рицарки на бялото кантарче - 30.07. - 05.08.

  • 18 683
  • 578
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 492
В септемврийската тема ще има и отделна графа за покачване на килограми и мерки
така ми се струва на мен

Да не си бременна ?  Mr. Green

# 16
  • София
  • Мнения: 8 348
Ти пък, пепел ти на устата
Не бе, на Мариеткин двуимчо. Нали и него ще трябва да го следим изкъсо.

# 17
  • Мнения: 2 040
Цитат
Нали и него ще трябва да го следим изкъсо.

 smile3532

НВД или Дюкан ?

Всъщност той ще е на така наречената млечна монодиета  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 1 183
Здравейте, рицарки!
Аз се завърнах вкъщи, най-после!
Мариетка, за мерките ако не е късно да ги промениш: сега съм 82  кг, целта ми е 64, бюст 110, талия 90, ханш 110, бедро 69.
Прочетох в старата тема че имате проблеми с името едно много голямо  Hug от мен.
Сега да поразкажа: след четири дена плаж до от събота да вторник се прибрах с много готин тен. Оказа се обаче че ме чака не лоша новина - баба пак в болницита. Търчак два три дни след нея. В петък заминах на семинар, където обаче разцъфтях и ме хвана и мигрената и не можах да откарам до края и се наложи мъжо да идва по-спешност да ме взима. Вчера освен другите освен глявата и цикъла ме хвана и стомаха. Просто не можеш да стоя на краката си. Днес съм по-добре.
Да се похваля - баща ми / по някаква незнайна зе мен прицина, щото хич не му е присъщо/ в петкъ ни купил климатик. Не е кой знай какво но е инверторен. Обаче ще ни го монтират чак на на 11ти. Сега се в друга чуденка дали ще трябва тогава да им плащам монтажа или са го платили в магазина  newsm78
Другото което ме притеснява баща ми защо ми се четка и какво ще иска в замяна  #Crazy
Отивам да ви чета после пак ще дойда  Hug
С Дика не можаж да се видя за което съжалявам но така се стекоха обстоятелствата  Whistling

# 19
  • Мнения: 384
Здравейте, обични   Hug!
Бях по задачи и съм пропуснала новата тема. Още съм в отпуск, но минах да си видя работното място и ви изчетох. Видях, че сте се разписали в новата и реших да се възползвам и аз от служебния комп. Mr. Green

Мариетка, по-спокойно. Предполагам, че голям процент жени, които са раждали имат този проблем с името на детенцето. И аз имах с втория, макар да не ми се каза направо, усети се по държанието и по някои изпуснати думи, въпреки че големия беше на свекъра. Но ние със съпруга ми се разбрахме и те се примириха. В края на краищата живееш своя, а не техния живот и имаш право на избор как да го живееш. (много философско се получи, ама напоследък така съм настроена, проблемът с родителското тяло не е решен още).
Относно мерките и теглилките - тези данни в таблицата са отпреди два месеца. newsm09
Сегашни мерки - тегло - 81 кг талия - 81 см ханш - 105 см bowuu
Май в скоро време ще трябва да преосмисля целта си - мисля да я заменя със 70 кг.
Лек, режимен, безискусителен и т. н. ден на всички!  Hug  love001

# 20
  • Мнения: 900
Литълче,много гот  е това!   smile3508 smile3508 newsm62
Отивам да се правя на убава,ще се боядисвам , а после хуквам на фитнес.Довечера ще надзъртам отново тук yes

# 21
  • Мнения: 256
Здравейте  Hug Heart Eyes Искаше ми се да кажа че съм 72, но след като ги стигнах кантара пак се върна нагоре - мъкаааа. Днес съм си в Къщи Криската цяла нощ я боля корема и повръща. Дано да и няма нищо - от сутринта е добре,
Лу ще взема и аз да дойда в Sport Depot. Ще ми е доста по удобно след работа - офиса ни е в Бизнес парка

# 22
  • Мнения: 2 487
  Ха , здравейте Laughing

  Едва сега сколасах да седна и ви погледна  Hug

  Мариетке , за името най-напред с таткото се разбери. След това ще е по-лесно да се оправяте с бабите и дядовците. Редно е в случая да си е на твоя баща , като ще е пак момченце. Понякога се налага обаче да се правят компромиси в името на мира и спокойствието. Двамата решете как ще е най-добре. И аз да кажа , че не името в крайна сметка прави човека.
  Гадното е , че имаш такъв проблем сега , когато ти трябва спокойствие  Hug

  Сега да кажа , че отъпках пътеката до вр. Мусала. Вече мога да водя група  Mr. Green
  Много вълнуващо и много уморително. Качвала съм обаче и по-големи стръмнини. Пък може и само така да ми се е струвало , защото съм била много по-дебела.
  Преходът не беше чак толкова дълъг , защото се оказа , че има кабинков лифт от Боровец , който спестява около три часа ходене.Добре , че е кабинков та качихме и Хънчето. Laughing Голямо треперене му удари горкото, ама на връщане беше толкова уморено , че хич не му пукаше.
  От последната станция има 45 минути приятен преход до х.Мусала и от там нататък  почти три часа изкачване до върха. Много е красиво. Имаше много туристи. Едва се разминавахме по пътеката. На самия връх имаше стотина човека.
  Справих се и съм много горда. Това си ми беше една от мечтите.
  И да знаете , че докато си почивах на най-високото съм си мислила за вас.

  Изгоряла съм и имам мускулна треска , ама на кой му пука  Laughing

# 23
  • Мнения: 2 492
  Ха , здравейте Laughing

  Едва сега сколасах да седна и ви погледна  Hug

  Мариетке , за името най-напред с таткото се разбери. След това ще е по-лесно да се оправяте с бабите и дядовците. Редно е в случая да си е на твоя баща , като ще е пак момченце. Понякога се налага обаче да се правят компромиси в името на мира и спокойствието. Двамата решете как ще е най-добре. И аз да кажа , че не името в крайна сметка прави човека.
  Гадното е , че имаш такъв проблем сега , когато ти трябва спокойствие  Hug

  Сега да кажа , че отъпках пътеката до вр. Мусала. Вече мога да водя група  Mr. Green
  Много вълнуващо и много уморително. Качвала съм обаче и по-големи стръмнини. Пък може и само така да ми се е струвало , защото съм била много по-дебела.
  Преходът не беше чак толкова дълъг , защото се оказа , че има кабинков лифт от Боровец , който спестява около три часа ходене.Добре , че е кабинков та качихме и Хънчето. Laughing Голямо треперене му удари горкото, ама на връщане беше толкова уморено , че хич не му пукаше.
  От последната станция има 45 минути приятен преход до х.Мусала и от там нататък  почти три часа изкачване до върха. Много е красиво. Имаше много туристи. Едва се разминавахме по пътеката. На самия връх имаше стотина човека.
  Справих се и съм много горда. Това си ми беше една от мечтите.
  И да знаете , че докато си почивах на най-високото съм си мислила за вас.

  Изгоряла съм и имам мускулна треска , ама на кой му пука  Laughing


 Hands Clap newsm10

# 24
  • София
  • Мнения: 8 348
Бравос Айче. Аз веднъж съм качвала Черни връх и то попогрешка.
Не ми казаха, че ще го качваме, а аз се улисах в приказки и оп горе.
Втори път не мож ме излъга.....
Виж, ако ме качат горе с нещо и ме пуснат да слизам, проблеми нямам. и 6 часа мога да вървя и повече.

# 25
  • Мнения: 2 487

  Миме , то слизането е по-натоварващо и уморително от качването. Само дето не пъхтиш. Laughing

  Забравих да кажа , че си хапнах разни нещица вчера  Animal Pig , но си ги заслужих пък  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 2 040
Нищо не казвате за кафенце  Tired

Аз отивам да си направя   food010

# 27
  • Мнения: 256
Аз вече пийвам кафенце В къщи е страшна бъркотия, изобщо не личи че цял следобяд вчера чистих и подреждах, обаче не ми пука - Вече нямам нерви да се ядосвам на "кочината", която Криската и мъжа ми сътворяват.

# 28
  • Мнения: 1 531
аз се записвам за кафенце с кола лайт. да ви кажа ли какво показа кантарът? 86,9, но реалното ще се види утре сутринта. това ме мотивира ужасно. ще се боря мъжката да закрепя на 87.

# 29
  • Мнения: 900
Айче,ти си нашата гордост! HugМускулната ти треска сигурно е по-скоро от слизането ,на мен при слизане обикновено ми треперят крачката... Mr. Green
Онче, Hugще се радвам да се засечем тогава във фитнеса Peace
Върнах се от фризьорката ,тя само ме намазва ,аз си се измивам вкъщи ,щото нЕмам нерви да вися там... Rolling Eyes.Сега ще влизам да се къпя  bath1

Общи условия

Активация на акаунт