Боядисвате ли си косата през лятото?

  • 1 580
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Благодаря на всички ,които се включиха в темата.
Ще пробвам това с оцета ,а ако няма ефект (или е нежелателен) ще се спра на шапка.

Ако има и други идеи готова съм да ги изчета. Peace

# 16
  • Мнения: 338
Боядисвам я да ,но не я мокря в морето.

# 17
  • Видин
  • Мнения: 168
боядисвам се и през лятото и зимата еднакво .Косата ми черна   и сега се боядисвам малко по- светла ,защото съм много побеляла.На море съм след 2 седмици и се чудя после ли да се боядисам защото ще ми падне и боята .Само пари на вятъра.Но пък от друга страна грозна работа става .Даже си направих  и бретон, малко да замажа положението

# 18
  • Мнения: 1 234
Да,боядисвам се и досега не съм имала проблем с боята-пада малко по-бързо,но не ми е протичала Peace

# 19
  • Мнения: 61
да,дори снощи се боядисах

# 20
  • Мнения: 6 958
Боядисай се руса, за да нямаш този проблем  Rolling Eyes иначе недей я мокри по възможност...  Sunglasses

А за падането на цвета има много широка гама козметика за коса, които предпазват цвета от слънцето и водата  Peace

 Peace

# 21
  • Мнения: 4 451
И аз я боядисвам, и зиме и лете с еднаква честота. Ами за съжаление, май нямаш друга алтернатива, освен да се въздържаш да мокриш косата, непосредствено след боядисване.

# 22
  • Мнения: 4 496
Боядисвам я,няма как.Ама как капе червеното само!....Не ми се разказва!..... smile3511

# 23
  • Мнения: 1 299
Боядисвам я винаги след почивката на море  Peace Не ми дреме, че е израстнала преди това, чакам да мине морето

# 24
  • Мнения: 2 673
никога не ми се е разтичала боята ако съм на плаж..
Ползвам Лореал, кестеняво, черно.

# 25
  • София
  • Мнения: 35 957
ДА Peace

# 26
  • Варна
  • Мнения: 3 415
боядисвам се да Peace

# 27
  • Мнения: X
Боядисвам я,няма как.Ама как капе червеното само!....Не ми се разказва!..... smile3511

Красим, вече си мислех ,че повредата е в моя телевизор  и че само при мен боята се разтича.

Боядисвам я винаги след почивката на море  Peace Не ми дреме, че е израстнала преди това, чакам да мине морето

Ланфеар , аз не мога след почивката, защото живея на морето и за мен това е равносилно на след края на лятото.  Rolling Eyes
Новият ти аватар ми харесва повече.

# 28
  • Мнения: 5 317
боядисвам се.

# 29
  • Мнения: 7 186
Да, винаги съм се боядисвала. Не съм забелязала да ми се разтича, като я мокря, макар че съм черна.
Гледам да я боядисам поне една седмица преди море. Ако е прясно боядисана има по- голяма вероятност да се разтече.

Общи условия

Активация на акаунт