За бельото и превръзките?

  • 5 908
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
Зависи как ще раждаш.Ако е нормално не знам.Но за секциото разрешават само лигнин и не се разрешава никакво бельо.Джиджа за бельото не се разрешава,защото се натиска операцията,а лигнин,защото трябва да е стерилно всичко.
А както се знае дамските  превръзки имат гел,залепени са с лепило и всякакви други боклуци,които не са стерилни.

# 16
А при секцио,какви гащи и превръзки трябва да си вземем?

# 17
  • София
  • Мнения: 17 592
В online магазините също се предлага еднократно бельо. Превръзките - нощните, най-попиващи които са.

# 18
  • Мнения: 4 111
Аз си взех такива гащи, за които писах по-горе, а превръзките, които ми слагаха след операцията бяха съвсем обикновени, без крилца, защото нямаше на какво да се залепят  Laughing , тях ги даваха от болницата.

# 19
  • Мнения: 6 029
А при секцио,какви гащи и превръзки трябва да си вземем?

гащите трябва да са дълбоки, тип бабешки, защото ръба на бикините опира в раната от секциото!

# 20
  • София
  • Мнения: 4 588
Зависи как ще раждаш.Ако е нормално не знам.Но за секциото разрешават само лигнин и не се разрешава никакво бельо.

На нас не са ни забранявали да ходим с гащи и всички жени от стаята бяхме с бельо. Само преди визитация го сваляхме. Нито пък са ни карали  да си слагаме лигнин. Явно си зависи от болницата.
Аз ходех с дълбоки еднократни гащи и ми беше удобно.

# 21
  • Мнения: 17 407
Зависи как ще раждаш.Ако е нормално не знам.Но за секциото разрешават само лигнин и не се разрешава никакво бельо.

Това е  само първия ден и  в следващите за сутрешна визитация. Иначе аз си бях с еднократните гащи и превръзка. Точно размера L-XL  са широчки и дълбоки.

# 22
passion   Така е.При нас не даваха бельо изобщо,бях 9 дена в болница и винаги се караха ако имаш бельо.За това трябва да се попита в болницата която човек е избрал,какви са техните изисквания.
 

# 23
  • Мнения: 2 197
Зависи как ще раждаш.Ако е нормално не знам.Но за секциото разрешават само лигнин и не се разрешава никакво бельо.

На нас не са ни забранявали да ходим с гащи и всички жени от стаята бяхме с бельо. Само преди визитация го сваляхме.
Tочно така. Зависи от болницата. Аз раждах в Майчин Дом. Но там на визитация ни караха да оставаме по нощница с лигнин отдолу (иначе не можеш да седиш - цапа). А иначе си ходехма както искаме. Аз си носех по-дълбоки бикини с обикновена дамска превръзка, повечето бяха 100 % найлон, имах и няколко памучни. Никой не ми е давал изисквания за материята. И си ходех с пижама, щях да се побъркам ако трябваше по нощница да бъда.

# 24
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Аз си купих превръзки Паломита,нощни от пакетите,които са по 50бр.,с крилца.Опаковката е прозрачна,а вътре превръзките са в лилаво,останах много доволна!Не запарват като тези на Олуейз!Една мама в мойта стая имаше от еднократните гащи,но ми се видяха отвратителни.Аз си купих най обикновени бикини,не дълбоки,защото е все тая,стига раждането да е нормално,носих си 3-4 бр.,които се оказаха напълно досттъчни!

# 25
  • Мнения: 4 451
И аз ползвах превръзки са родилки. Най-подходящи са в случая. Peace

# 26
  • Мнения: 5 362
Бикини за еднократна употреба има в по-големите детски магазини и по аптеките.
Аз ползвах от нощните превръзки първите няколко дни,след това нормални.
В нашата болница не разрешават да се ползват превръзки-само лигнин.Гащите също не са на почит.Правила,какво да правиш Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 950
Аз раждах секцио. Бях с бикини, които и преди това си носих и с превръзки с крилца, които и преди си ползвах. Това ми беше напълно достатъчно и никой не ми направи забележка. Може би трябва да попиташ в самата болница, където ще раждаш.

# 28
  • Мнения: 2 100
А как само с лигнин и без бельо?! Не се ли цапате, особено ако е по обилно...!? Незнам, питам...  Rolling Eyes

# 29
А как само с лигнин и без бельо?! Не се ли цапате, особено ако е по обилно...!? Незнам, питам...  Rolling Eyes
Доста е гадничко,но в повечето дни си "закован"на леглото,така че няма как да се цапаш,а иначе с лигнин и без бельо се клатиш като пате за да не падне.С едната ръка стискаш лигнина да не падне,с другата операцията защото те боли...Абе доста си е гадничко. Wink
ПП:В нашата болница не се разрешаваше да излезеш от стаята,така че лежиш и гледаш телевизия,четеш книга,няма как да се изцапаш толкова много,пък и те те мият всяка сутрин до 3-тия ден после ако успееш отиваш сам до банята.

Общи условия

Активация на акаунт