Къде сте Мами от Кипър! Хайде да се запознаем!

  • 54 583
  • 285
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 58
Защо,бе момичета? Лятото тук не се различава по Т от едно топло лято в БГ. Най-неприятният момент е високата влажност,която понякога достига до 80% и наистина е тежко,но слава богу не е постоянно.Аа, и в БГ утрините са по-прохладни. В Никозия температурите са по-високи,но няма влага,а зимата е по- студено от другите градове.
Паркове има,но не са достатъчни според мен.Несериозно е да се сравнява природата на БГ с тази на средиземноморски остров.Зеленина има такава и толкова колкото позволява климата,и забелязвам,че през последните години става все по -зеленко за наша радост.
Дам,тук се шири диалект,който на някои места е трудноразбираем от гърците.Говори се от възрастни и по-ниско образовани хора,обикновено по селата,но няма закон,който да ти забранява да говориш гръцки,ако искаш и ако го знаеш.Много зависи и от семейството.   

# 61
  • Мнения: 103
Да ви питам-гледате ли българска телевизия в Кипър,и какво трябва да направя за да имаме и ние бг.канали?

# 62
  • Мнения: 389
Булсатком  Peace

# 63
  • Мнения: 48
Може и ITV partners,но за тях неможах да намеря цени в нета.Ние ползваме Bulsatcom от 3 год и сме много доволни.

# 64
  • Мнения: 103
Как се свързвате?Карта ли си купувате?От къде?Ами чиния?Аз съм много зле с тез истории...хич не ми е ясно Confused

# 65
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
Без Име,
Аз гледам Bulsatcom!!
За да гледаш БГ телевизия:
Oт Б-я
Трябва да си закупиш приемника (една бежова кутийка) и
Сателитната антена - 0.70 см в диаметър.
Регистрираш се все едно ще я ползваш в Б-я, на името на някой твой роднина,
И си плащаш всяка година веднъж таксата.
Ако няма промяна Комплекта Сателитна антена и приемник са около 400 лв, а годишната такса е 150лв, зависи кои канали гледаш..... bowuu
Антената с приемника спокойно ги качваш на самолета без никакви проблеми.
И в Кипър ти ги инсталирват...
Успех.......

# 66
  • Мнения: 389
Ако няма промяна Комплекта Сателитна антена и приемник са около 400 лв, а годишната такса е 150лв, зависи кои канали гледаш.....

Тази пролет взех комплекта за 68 лв с година и половина договор.  Peace

# 67
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435

Рони Бо


Аз съм я купувала преди около 4 години......Ако не се лъжа.....  newsm78Специално за цената трябва да се провери....... Naughty

# 68
  • Мнения: 103
Всичко чатнах,само не разбрах-кой в Кипър ще ми ги инсталира тез системи... newsm78

# 69
  • Мнения: 389
Вика се техник. Струва 30-50 паунда. Може да излезе по-евтино ако си сглобите чинията и поставката вкъщи, но все пак не може без техника - той настройва със специални уреди точно чинията да гледа към сателита на Булсатком за най-добро приемане на сигнала.

Ако идваш, където живеем ние, мога да ти дам телефона на нашия техник.

# 70
  • Мнения: 103
Благодаря на всички за информацията  bouquetПо принцип трябва да сме в Лимасол,но има голяма вероятност да живеем за известно време в Никозия Sad-дано бъде за кратко.

# 71
# 72
  • Мнения: 140
Привет и от нас!За съжаление все още не сме си прекарали интернет.Сега съвсем случайно реших да пробвам дали няма някой безжичен и успях Grinningама незнам докога...вие на кой доставчик сте?на CYTA или на този новия- OTEnet.кой от двата е по-добър и по-бърз?благодаря предварително.
p.s.Иначе преместването не ни се отрази мн добре.тук ни е мн скучно,излизаме само вечер до една площадка,която даже и немога да обясня къде се намира ако реши и някоя друга мама да дойде там Confused

# 73
  • Мнения: 103
shankulovaКак се чувствате там?Как е детето?В самолета как беше?На мен съвсем скоро ми предстои преместване там с детенцето!И аз се чудя къде ще го разхождам Confusedи изобщо как ще се справим  не ми е много ясно,но няма връщане назад...

# 74
  • Мнения: 140
В самолета Габи заспа и дори се наложи аз да я събудя като кацнахме:)Иначе имаше доста деца,но тъй като полета  е кратък,не беше голяма олелия.А как се чувства тук...като че ли почна да свиква.Отначало неискаше да яде,но сега вече е по-добре,другото,което ми прави впечатление е че спи много-сутрин до към 11ч. newsm78това в Бг никога не  е било.
Без име,вие в кой град ще бъдете?

Общи условия

Активация на акаунт