Как бихте постъпили в тази ситуация

  • 1 566
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 345
Ето, склонила си да направиш компромис и какъв е резултатът?БЯСНА СИ!Защото ти вероятно си подозирала за немърливостта на свекито си още преди да заведеш детето си при нея,ама айде,нали му е баба на детето...Разбирам какво е и аз щях да съм БЯСНА в тази ситуация...После щеше да ми мине и при следващ опит на свекито да иска детето щях да го пусна отново(щото няма как,не че бих искала...),но със ЗАДЪЛЖИТЕЛНИ предварителни уговорки за дрешките, памперсите ,и за времето(от кога-до кога да е при нея).Все пак щом има желание да те отменя понякога това не е лошо,даже изобщо.Помисли си,че ако я научиш да се грижи за детето ти,така както ти искаш(еее,почти),тази жена може и да ти е  полезна.

Да знаех за немърливостта и и за това се дърпах доста. Синът ми е доста злояд и тя като и каже неискам просто не му дава. Мъжът ми го е видял с очите си докато бях в болница до тогава и той не ми вярваше на думите ,че баба няма да си храни внучето. Разказа ми как му направила попара дала му две лъжички детето отказало и тя хоп  в боклука. Той стоял и я гледал тя дори и до ден днешен не знае,че някой я е видял

# 16
  • Мнения: 2 556
Ами трайте си, не й го давайте и готово. Аз чак такава баба действително не мога да си представя. Майка ми, дето няма мераци за гледане на внучета, все пак ако й успея да й ги оставя, ще бъдат идеално изгледани и нахранени и разходени. Та не мога дори да си представя, че някой който има желание, съвсем ще си остави ръцете.  Confused

# 17
  • Мнения: 1 655
Разказа ми как му направила попара дала му две лъжички детето отказало и тя хоп  в боклука.
А как е трябвало да постъпи според теб? Да го натъпче на сила ли?
Не се заяждам, просто питам.

# 18
  • Мнения: 4 916
Аз пък мога да си представя бабата - имах една такава. Когато бях на 4-5 г. майка ми още й уйдисваше на акъла и все ме водеше за по една седмица през ваканциите. И понеже аз не ям чесън, често си оставах гладна, понеже повечето храна беше с чесън. И с дрешките ми беше така - един път не се сети да изпере изцапан с трева панталон или накапана тениска.

Аз те съветвам да не даваш повече детето на вашата баба - жената е на възраст и със затвърдени навици, едва ли от тук нататък ще се научи на друго.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Защо се чудите? Моята свеки го гледа добре, но да му изпере нацапаните дрехи Naughty Върна ми го с лекетата от плодове и всичките обличани и мръсни. Само това е забележката де, така че съм доволна.
Твоята е просто Twisted Evil

# 20
  • Мнения: 804
Ева, свекървати е мърла.
Извини ме за директния отговор, ама да се изпере една детска пижамка и гащички са нужни наколко минути. На тази жега на двора щеше да е изсъхнала докато ти доведе детето. За недоизмитото дупе - просто нямам думи. не се ядосвай, просто я помоли друг път да се старае повече, не заради твоя каприз а заради детето. За храненето не се безпокой, по-добре е да не го тъпче насила. За вечерята си права. Просто изисквай от нея да го връща навреме, за да не му се разваля режима.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 345
Разказа ми как му направила попара дала му две лъжички детето отказало и тя хоп  в боклука.
А как е трябвало да постъпи според теб? Да го натъпче на сила ли?
Не се заяждам, просто питам.

В този период ядеше само ако се правиш на маймуна да дрънкаш с нещо да пусннеш тв ей такива неща. А до преди аз да вляза в болница беше той със сонди поради неядене. Имаше начин да се нахрани, защото ако не ядеше пак ни чака болница. Доста дълго е не мога да го събера тук надявам се да си се досетила. Не ми се пише подробно не искам да си спомням този ад през който минах

# 22
  • София
  • Мнения: 1 345
Ева, свекървати е мърла.
Извини ме за директния отговор, ама да се изпере една детска пижамка и гащички са нужни наколко минути. На тази жега на двора щеше да е изсъхнала докато ти доведе детето. За недоизмитото дупе - просто нямам думи. не се ядосвай, просто я помоли друг път да се старае повече, не заради твоя каприз а заради детето. За храненето не се безпокой, по-добре е да не го тъпче насила. За вечерята си права. Просто изисквай от нея да го връща навреме, за да не му се разваля режима.

Ох бабче страшна си! Където и да прочета мнение от теб винаги е на място и изказано с разбиране. И аз мисля, че е мърла ама някак като че ли не искам пред себе си да го призная. Може би защото ми се иска да е добра и свястна, млада е може спокойно да играе с детето да се държи нормално и прочие. Майка и е доста възрастна спрямо нея и пак се мъчи да тича по д-то на малкия

# 23
  • Мнения: 263
Че не и се занимава и повече няма да го водя да спи у тях.
С две ръце съм за това и ако някой тръгне да ми спори всеки път ще му описвам най-подробно как са изглеждали бебешките гащички и колко тежко ми е било с дете на ръце да ходя да му събирам багажа!

Общи условия

Активация на акаунт