Дупки на ушите

  • 7 242
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 622
И моите първи дупки(тези дето са най-отпред на ухото, другите две са ОК) са се поуголемили(добре, че само дупките на ушите ми са пораснали  Crazy), но и там слагам най-често обици, някои от които тежки.
Имам едно халки на Сваровски, дето толкова ги исках, ама са ужасно тежки и ги слагам рядко. Много тъпо са ги направили и не са съобразили, че за разлика от Африканския свят, ние тук не се гордеем като ни провиснат ушите и висналото ухо и дупка на него не се приема като признак за изисканост  Crossing Arms

# 16
  • Мнения: 1 313
БУБА, освен тежестта, имаш ли друг проблем с халките на Сваровски? Имам едни техни обици, от които ми се възпаляват ушите, ако ги нося всеки ден Twisted Evil Чудя се в мен ли е проблема или в тях.

# 17
  • Мнения: 5 622
Аз махам онази прозрачна пластмасова част на винтчето отзад, което ужасно запарва ухото и дупката ми автоматично ми се възспалява  Stop Всичките ми обеци на Сваровски, са със свалени такива части на винтчето. Ако не знаеш как да го направи- хващаш металната част и силно натискаш надолу прозрачната, Тя щраква и се сваля  Peace

# 18
  • Мнения: 22 434
И мойте дупки са де разджлямбили малко  ooooh!
Дали да не взема и аз да сваля обиците???  newsm78

При мен действа, свалям ги за няколко месеца и нещата си идват на мястото. Даже след това трудно си слагам отново обиците, но това е само първият път.

# 19
  • Мнения: 1 313
Благодаря за идеята, не се бях сещала, че възпаляването е причинено от запарване.   bouquet

# 20
  • Мнения: 2 673
голяма дупка не се оправя Mr. Green
има начин ако е все пак мнооооого голяма, или пък ако ухото е скъсано от обица, това се възстановява от УНГ специалист, реже се, зашива се, зараства, ..само дето сигурно ще има белег...Лично аз съм виждала как оперират вече "скъсано"от обица ухо, но след зарастване незнам как изглежда.
Аз избягвам тежки обици, или по-точно ежедневното им носене. Когато ме е дразнело среброто\което е с повече никел, италианското\слагам на закопчалката пластмасова част\купувам си\, за да не се възпалява дупката.

ох...да де разбрахте ме

# 21
Преди и моите се бяха разширили! Свалих обиците за около 2 месеца и горе-долу ми минаха! Но аз мисля,че това се получава от тежки обици! А аз много ги обичам!  smile3511 Сега когато ми предстои море  smile3548,няма как да не нося дълги и тежички!

Общи условия

Активация на акаунт