Нещо като предложение

  • 2 159
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 7 191
Всъщност нямах ни най-малка идея да определям какво ме дразни и какво не, просто направих конструктивно предложение за евентуално систематизиране на темите, понеже някои от тях се срещат по пет пъти на страница.  Grinning

# 16
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Всъщност нямах ни най-малка идея да определям какво ме дразни и какво не, просто направих конструктивно предложение за евентуално систематизиране на темите, понеже някои от тях се срещат по пет пъти на страница.  Grinning
Подкрепям и е доста досадно Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 7 242
Ама за какво ще пишем тогава  newsm78 Почти всичко вече е дъвкано и предъвкано....

# 18
  • Сърцето ми, завинаги в Истанбул
  • Мнения: 806
Защо ли нито един модератор не пише, по този въпрос? newsm78
Нищо не ме дразни и не ми пречи.Просто подминавам.
  Peace Peace Peace

# 19
  • Мнения: 6 029
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=37207.0

я отворете, моля, този линк! това да сте го виждали?

# 20
  • София
  • Мнения: 1 877
Аз пък си мисля, че всеки може да си пуска каквото си поиска (човешки права и свободи Mr. Green)!

На който дадена тема му се струва банална, повтаряща се или каквото и да било друго - ИГНОР и толкоз.

Вече ако е прекалено против правилата - има модове за тая работа Peace.

# 21
  • Мнения: 526
За почти всеки въпрос,който се задава тук,има пускани вече сигурно за стотен път подобни или абсолютно същите теми,но пък има новички потребители,които трудно се ориентират в дебрите на форума и не пускат темите,за да ни дразнят примерно,а защото не им е дошло наум,че преди тях 987 мами са писали "Бременна ли съм" или "Свеки каза да не му простирам дрешките по тъмно Rolling Eyes"
Понякога,особено за здравословни проблеми,си е успокоително да прочетеш отговорите в собствена темичка.И това го разбирам и не ме дразни.
А за имената...Да ме прощава форОма,ама хич няма да го питам как да си кръстя детето LaughingНо не съм против анкетите.Ако не са ми интересни,не влизам да ги чета и толкоз.

# 22
  • Мнения: 8 769
Защо ли нито един модератор не пише, по този въпрос? newsm78
Какво очакваш да прочетеш?
За библиотеките е ясно-почти никой не си прави труда да отвори и прочете. Julie вече е дала смислено обяснение-няма нужда да я повтарям.
Освен всичко има и търсачка. Която също малък брой потребители ползват.
По отношение на подфорума за имената-вече беше обсъждано подобно предложение.

Който се дразни от определени въпроси и теми-да не ги чете. Ще си спести някой и друг нерв. Wink

# 23
  • Сърцето ми, завинаги в Истанбул
  • Мнения: 806
Какво очакваш да прочетеш?
За библиотеките е ясно-почти никой не си прави труда да отвори и прочете. Julie вече е дала смислено обяснение-няма нужда да я повтарям.
Освен всичко има и търсачка. Която също малък брой потребители ползват.
По отношение на подфорума за имената-вече беше обсъждано подобно предложение.

Който се дразни от определени въпроси и теми-да не ги чете. Ще си спести някой и друг нерв. Wink

Напълно съм съгласна с вас!   bouquet Просто исках да прочета мнението на такава личност като вас!
Аз първо си търся в библиотеката и после пускам постинг, даже предпочитам да пиша ЛС, за да не занимавам всички с моите неща! Чета това което ме интересува!
Но да не забравяме, че всички сме били НОВАЦИ  в този ФОРУМ!!! Joy

# 24
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Ами вече се научих да не им обръщам внимание,когато съм в настроение им отговарям,когато не съм,просто ги подминавам. Peace

# 25
  • Мнения: 8 769
Напълно съм съгласна с вас!   bouquet Просто исках да прочета мнението на такава личност като вас!
Аз първо си търся в библиотеката и после пускам постинг, даже предпочитам да пиша ЛС, за да не занимавам всички с моите неща! Чета това което ме интересува!
Но да не забравяме, че всички сме били НОВАЦИ  в този ФОРУМ!!! Joy
Моля те, всички сме на ти във форума! Grinning

# 26
  • София
  • Мнения: 1 877
Просто исках да прочета мнението на такава личност като вас!

Е и т'ва ако не е четка за модовете Mr. Green!

# 27
  • Мнения: 8 769
Просто исках да прочета мнението на такава личност като вас!

Е и т'ва ако не е четка за модовете Mr. Green!
Е, стига де... 4470 Innocent Blush

# 28
  • Мнения: 6 029
Просто исках да прочета мнението на такава личност като вас!

Е и т'ва ако не е четка за модовете Mr. Green!

ооо четкат те Туфи, мда...

никой не каза отварял ли е библиотеката.. ей така от любопитство да бяха погледнали... Confused

# 29
  • София
  • Мнения: 1 877
Просто исках да прочета мнението на такава личност като вас!

Е и т'ва ако не е четка за модовете Mr. Green!

ооо четкат те Туфи, мда...

никой не каза отварял ли е библиотеката.. ей така от любопитство да бяха погледнали... Confused

Абе според мен, поне 70% от темите се пускат не, за да се набави инфо, а защото хората се чувстват "important", когато се дискутират техните теми. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт