Пинсети или дискове (за епилатор)?

  • 12 450
  • 65
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 219
Абе я ми обяснете каква е разликата !
 Аз ползвам Браун от 8 години. Сега чувам ,че са различни видове. Имаше едно време едни смотани с пружини. Нали не говорите за тях ?

# 16
  • Мнения: 781
Не не са пружинните. Аз си мисля, че и дисковете и пинцетите са на един принцип, дисковете като се въртят се разтварят като пинцети. И моя е Филипс Сатинел, ползвам го от 7 години, доволна съм. Сестра ми ползва пинцетен Браун Силкепил, ама на мен нещо не ми хареса, по бавно става с него.

# 17
  • Мнения: 17 407
Дискове! Имам Браун(пинсети), много бях недоволна- къса косми, не хваща по- малките, имах и много подкожно растящи. Преди 1 година си купих един от най- простите модели на Филипс- еми супер е!

# 18
  • Мнения: 27 524
Срам не срам, да ви кажа честно аз не мога да схвана разликата външно каква е. Моят е на Филипс, но с какво е...  Embarassed

# 19
  • Мнения: 3 634
Щом е Филипс трябва да е с дискове. На моя Браун просто се виждат редички от пинсети, няма как да сбъркаш.

# 20
  • Мнения: 2 199
 Shocked  КАК  диска ще върти косъма  Crazy

моят е филипс, с дискове е - да, космите си ми растат прави  Mr. Green

# 21
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Срам не срам, да ви кажа честно аз не мога да схвана разликата външно каква е. Моят е на Филипс, но с какво е...  Embarassed

Блонди, ето ти нагледно  Laughing
Пинсети
Дискове

# 22
  • Мнения: 1 027
Аз предпочитам пинсети, уж захващали по-добре  newsm78

# 23
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Филипс Сатинел с дискове

# 24
  • Мнения: 3 219
Срам не срам, да ви кажа честно аз не мога да схвана разликата външно каква е. Моят е на Филипс, но с какво е...  Embarassed

Блонди, ето ти нагледно  Laughing
Пинсети
Дискове
Мда,,значи моя е с пинсети. Не съм забелязала да ми ги скубе  newsm78

# 25
  • Мнения: 4 496
Преди имах с дискове,нямах проблеми.Сега имам с пинсети.Имам проблеми.Доста от косъмчетата израстват под кожата или завити като охлювчета.Ама че го обясних и аз!Мисля пак да си взема с дискове,въпреки че не съм сигурна дали е от това... newsm78

# 26
  • Мнения: 4 390
Дискове.
 Peace

# 27
  • Мнения: 1 393
Имах доста отдавна такъв с пинсети. Отврат, нищо не струваше.

За дискове нищо не знам, дано те да работят по- добре.

# 28
  • Sofiа
  • Мнения: 3 242
Моя е с дискове и съм доволна. не съм робвала с пинсети обаче и не мога да кажа разлика.
Вижда ми се, че тези с пинсетите са по-неефективни.

Странно, аз мислех, че всички Филипс са с дискове, а на Блонди е с пинсети newsm78 Филипс правят ли с пинсети?

# 29
  • Мнения: 17 407
....Доста от косъмчетата израстват под кожата или завити като охлювчета.Ама че го обясних и аз!Мисля пак да си взема с дискове,въпреки че не съм сигурна дали е от това... newsm78

От това е- сигурна съм,щото и аз имах  същия проблем.

Общи условия

Активация на акаунт