Invitro

  • 8 650
  • 132
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 422
МАЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ smile3535
Развълнувах сееееееееее олеееееееее оооффф ТОЛКОВА СЕ РАДВАМ  smile3535нямам думи smile3535
БРАВО БРАВО
smile3535 ukliam1  remybussi
да пишеш в седмичната  ruporuu кво е станало ама аз и тук ще те следя
atwork Kissing Heart

# 76
  • Мнения: 141
Браво, zaki, така сладко го докладваш, че ще вземе и на нас да ни се услади... Grinning

# 77
  • Мнения: 2 422
Кога е другия преглед newsm57 знам, че съм кокошка ама да питам Grinning Grinning Grinning

# 78
  • Мнения: 5 317
Бравоооо. Hug Hug Hug

# 79
  • Мнения: 1 951
Ейй, браво, Заки Grinning

# 80
  • Мнения: 547
Чак септември ще ги чуем защото смятам да си починем в отпуска ще сме с мъжо до края на август.

# 81
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Браво,Заки!Ще чуеш най-сладкото тупкане,мила!

# 82
  • Sofia
  • Мнения: 1 713
Страхотно!!!
Заки, толкова се радвам за теб...!!! А си мислех, че от първото ин витро почти никога не става, но ти си истинска късметлийка! Дано цялата ти бременност бъде такава, закриляна от късмета и от Господ! И накрая ти пожелавам да видиш двете най-сладки личица на този свят...!!!  bouquet

# 83
  • Мнения: 75
 Hands Clap Hands Clap Hands Clap честито желая ти лека бременност и най-сладките и здрави бебета на света.целувки

# 84
  • Мнения: 4 589
Честито,
Много се радвам и много се развълнувах. Страхотно, много късмет и лека бременност.

# 85
  • София
  • Мнения: 289
Браво! Честито Zaki! Желая ти лека бременост и много късмет.

# 86
  • Мнения: 3 453
Честито, Заки!  bouquet
Лека бременност и сладки бебчета ти пожелавам! Hug

# 87
  • Мнения: 2 422
Заки как си Hug как е бебо Praynig

# 88
  • Мнения: 75
Здравейте мили момичета, моето инвитро е вече зад гърба ми. Сега чакам резултата. Върнаха ми три ембриона на 21.08.2007 година. Не знам какво да мисля, почти всеки ден плача, неизвестността ме побърква. Как ще издържа до 05.09.2007 година, тогава ми е кръвният тест до тогава има много време. Все още се държа, добре, че до мен са близките и ме подкрепят и помагат. Успех на всички.

# 89
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Нели,опитай се да си по-спокойна.Занимавай се с неща,които да те откъсват от мисълта за дата,в която трябва да направиш теста.Ще се моля за теб всичко да е наред и да имаш най-положителния кръвен тест!!!

Общи условия

Активация на акаунт