Каква марка е четката ви за коса?

  • 7 170
  • 69
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 393
Преди ползвах дървена четка ама косата ми пак се наелектризираше, сега с едър гребен и всичко е ок.

За нокторезачката има едни на титаниа и не са никак лоши

 Whistling

# 16
  • Мнения: 4 451
И моята е някаква измислена марка, но аз съм си доволна. Wink

# 17
  • Мнения: 1 045
Гребени за коса купувам само на Hercules от серията Zagemann  които са 100% каучук и са антистатични  Peace Не бих ги сменила със никакви други !

# 18
  • Мнения: 5 317
моята е масовка,на топ 4ойс.

фризьорката ми продава някакви дървени 4етки,май са на Вела или Шварцкоф.

# 19
  • Мнения: 22 436
Честно казано не знам каква марка е, донесоха ми я от някъде. Дръжката е махагонова а самите зъбци (не мога да се сетя в момента как се казва) са от някаква сплав, метални накрая с пластмасово топче.

# 20
Ха, вие се заяждате, ама и аз се чудя сега каква четка да си купя. Косата ми е много чуплива, почти къдрава и не ми се ще да си взема нещо, с което не бих могла да се разреша! Ама никой не казва...
А за дървените гребени и четките с естествени косми доколкто знам са доста вредни, защото в тях се завъждат микроорганизми...

# 21
  • Smallville
  • Мнения: 994

А за дървените гребени и четките с естествени косми доколкто знам са доста вредни, защото в тях се завъждат микроорганизми...
Всяка четка трябва да се мие поне веднъж седмично с вода и сапун,гарантирам ти че няма да завъди нищо

# 22
  • Мнения: 27 524
Боже, има ли маркови четки?  Outta Joint
Де да я знам каква е, оранжева е  Grinning

# 23
  • Пловдив/Бургас
  • Мнения: 156
Моята е на AVON Peace

# 24
  • Мнения: 249
моята е за 2 лева Joyот бит пазара

# 25
  • Мнения: 1 092
до преди година ползвах на Ревлон,но случайно видях в Билла четки на Триза и понеже купувам на каката от тях реших да ги пробвам - честно казано не намирам разлика Hug

# 26
  • Мнения: 2 631
до преди година ползвах на Ревлон,но случайно видях в Билла четки на Триза и понеже купувам на каката от тях реших да ги пробвам - честно казано не намирам разлика Hug

И аз ползвах преди годииииини на Ревлон, после на Шварцкопф. Сега ми се ще нещо друго да е.  Thinking

Desika, дай моля те малко повече инфо  Peace

# 27
  • София
  • Мнения: 2 161
Trisa е моята.

Чак пък марка  newsm78

# 28
  • Мнения: 100
И моята!Доволна съм.

# 29
  • Мнения: 1 299
Четката ми за коса е абсолютно неизвестна марка (ако въобще мога да кажа, че има марка), не помня от кога и от къде я имам, но горещо ти я препоръчвам...Много съм доволна от нея, чудесно реше Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт