На кого искате да прилича вашето бебе? :D

  • 3 227
  • 109
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 211
Аз пък искам да прилича на Роби Уилямс  Mr. Green  Crossing Arms

# 16
  • Мнения: X
на себе си, нали е нов човек, нов живот.

# 17
  • Мнения: 192
И да искам и да не искам тя е одрала кожата на баща си,за характера искам да прилича на себе си Flutter

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 131
Когато се роди големия син първите ми думи бяха - Не стига, че е момче, а ми и на баща си прилича. После до като растеше непрекъснато се променяше. Истината обаче е, че аз съм със светли очи и много исках поне единия да ги наследи, а ма нъцки Crossing Arms и двамата са с кафеви, като на баща си, въпреки, че малкия е взел моята форма на очите. Laughing

# 19
  • Мнения: 1 483
На кого искате да прилича вашето бебе? Grinning
По-лесно ми е да ти кажа на кого не искам да приличат децата ми. Mr. Green
На себе си, разбира се, с колкото може повече положителни черти от предшествениците си. Grinning

Евала newsm10 много добър отговор.

# 20
  • Мнения: 4 451
За мен няма никакво значение на кого ще прилича. Важното е да ми е живо и здраво. Heart Eyes
Абсолютно подкрепям! Grinning

# 21
  • Мнения: 4 496
Такива неща за мен нямат значение.Нека да прилича на себе си.Ако обаче ме попитате след 20 години,може би ще съм на друго мнение... Grinning

# 22
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 533
Моят отговор го няма Cry
На Брус Уилис Mr. Green

# 23
  • Мнения: 593
За мен имаше значение и много исках малкия да прилича на баша си. Е, сбъдна ми се мечтата Hug пълно копие, едно към едно Peace

# 24
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
По красота искам да прилича на баща си,по акъл на мен. Flutter

# 25
  • София
  • Мнения: 1 524
 Моята беба ще е по-красива от Анджелина Джоли - ха сега дайте ми и Брат Пит и всичко ще бъде перфектно  Mr. Green

# 26
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Моят отговор го няма Cry
На Брус Уилис Mr. Green

A той има ли някакъв принос? Mr. Green

Моите приличат и на двама ни и се променят с годините.

# 27
  • Мнения: 1 059
на себе си

# 28
  • Мнения: 2 015
По красота на мен, а по акъл на баща си.Това от този, онова от онзи.Значи на себе си Peace.

# 29
  • Мнения: 1 919
както казва мъжа " Хубаво кат мен и умно кат майка си"-хе-хе важното е да е живо и здраво ! bowuu

Общи условия

Активация на акаунт