Направих си сама 3

  • 42 538
  • 367
  •   1
Отговори
# 15
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Много ми е интересно,но имам едно предложение ,защо не си сложите албумчетата на заглавната страница???
Запачите като мен по-лесно да могат да оплакнат очите.
аз имам това:  http://images10.snimka.bg/001173654-big.jpg
и една рамка направена преди една година която ще покажа после

Последна редакция: вт, 31 юли 2007, 13:32 от pavletutka

# 16
  • Мнения: 531
Включих се в другата дема, а след няколко дни отивам на село да си "направя сама" доматен сок Laughing и да се топна в морето.

# 17
  • BG
  • Мнения: 793
Софт, с този доматен сок ме разсмя  hahaha
 Joy
 Joy

# 18
  • Мнения: 2 591
ехеееей, не е честно - селото ти на морето ли е  Mr. Green

# 19
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 802
Дайте линкове към албумчетата си и аз ще ги сложа на заглавната страница.

Колкото до творенето. Аз тръгнах на работа и имам малко свободно време. Но имам план Whistling Мисля да пробия няклоко обикновени плочки и да ги изрисувам с нещо подходящо за кухня. Вече знам и какво Grinning

# 20
  • Мнения: 2 591
като можеш да рисуваш....... 

# 21
  • Мнения: 985
Напоследък се занимавам с такива щуротии, че време не остава за творчество. Ще следя вашите творения.

# 22
  • Мнения: 725
момичета кой е работил с фимо?
темата сьм я изчела.,но имам вьпроси,на който не мамерих отговори и искам някой да ми каже който е работил с фимо

# 23
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 802
Раче провери в темата за "Самоделни бижута"

# 24
  • Мнения: 531
Ох, не смея да го спомена, да не ме захапят Mr. Green,но другата тема от "Мечтая да си направя" преминала в "Мечтая да си купя и Ша Го Направя" Hug

# 25
  • Мнения: 2 591
софт, то май за някои хора това е направата  Rolling Eyes то и аз съм горе-долу в кюпа, ама  Mr. Green

само да кажа, че аз всичко, което правя в момента, е на вълна "кукленски къщи"  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 531
Schnee,не че имам нещо против, но не е по темата Peace, а ти поне правиш-куклени къщи ли,що ли, всеки според потребностите си, следователно всичко друго ти е направено Wink

# 27
  • Мнения: 2 957
Само ще се запиша...ако позволите;)

# 28
  • София
  • Мнения: 179
момичета кой е работил с фимо?
темата сьм я изчела.,но имам вьпроси,на който не мамерих отговори и искам някой да ми каже който е работил с фимо
Аз съм работила с фимо. Какви въпроси имаш? Grinning

# 29
  • Мнения: 679
"Мечтая да си купя и Ша Го Направя" Hug
  Laughing
Самоделките си остават тук Wink

Общи условия

Активация на акаунт