Направих си сама 3

  • 42 568
  • 367
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 624
Момичета,не мога да не се обърна към Вас за съвет-имате ли идеи как да си направя козметична чантичка,ако знаете онлайн магазини за готови такива-също става,аз нищо не намирам Sad Гримовете на тоалетката ми стоят разпиляни,защото никъде не успявам да открия голяма козметична чантичка,имах няколко идеи как да си направя сама,но,разбира се,искам да чуя и Вашето мнение Simple SmileПредставям си я елипсовидна с капаче,което се отваря нагоре,пък ако мога и огледало да вградя Laughing
Ще Ви бъда благодарна за отговорите  bouquet  bouquet  bouquet

# 271
  • София
  • Мнения: 1 775
Т@ня,  виж това http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=2191722. Струва ми се удобно за дреболийки, но трябва да е от твърд картон . Отгоре може да се направи и стойка за огледалце. Може да се тапицира с плат или кадифе.

# 272
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 939
Кофата е страхотна. Аз също имам една кофа и само се чудя какво да я правя. Засега там слагам дребните играчки, но не е колкова цветна.

# 273
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
оф, ето най-накрая снимки и на моите неща.

и двете служат само за декорация, направени са от тетрапак опаковка Wink

   


     

# 274
  • Мнения: 2 591
Ася, тази кошничка много ми хареса Rolling Eyes Peace

от какво точно е опаковката newsm78 питам, за да се сетя какво аз да приспособя аз Rolling Eyes как я направи правоъгълна newsm78 някаква кутия ли ползва за модел newsm78

# 275
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
Ася, тази кошничка много ми хареса Rolling Eyes Peace

от какво точно е опаковката newsm78 питам, за да се сетя какво аз да приспособя аз Rolling Eyes как я направи правоъгълна newsm78 някаква кутия ли ползва за модел newsm78

Schnee, взех една опаковка от 1.5л сок - тетрапак.

срязах я на дълго, измих я и я подсуших.
после по дължина я нарязах на 1.5см ленти. това, което се вижда е вътрешната част, тя е сребриста.

4 ленти образуват дъното. сплетени са с по-къси ленти. после огъвам, за да получа стените и плета нататък.
няма модел. премерих си лентите и ги сплетах. като ми свърши лентата, я удължавам с друго парче, като ги съединявах с телбода.

цветенцата ги сложих, че ръба не го докарах. лентите са твърди и не мога да ги подпъхна, че да завърша плетенето, та ги минах с телбода Wink и ги маскирах с цветенцата Flutter

ако още не разбираш, пиши ми на скайпа Peace

# 276
  • Мнения: 624
Т@ня,  виж това http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=2191722. Струва ми се удобно за дреболийки, но трябва да е от твърд картон . Отгоре може да се направи и стойка за огледалце. Може да се тапицира с плат или кадифе.

Lovi-благодаря за идеята,смятам да се възползвам,обаче не мога да разбера как да направя малките кутийки и трябва ли да има картони между тях,лесно ли ще се отварят и затварят след това newsm78
Иначе като вариант е супер,правиш както ти харесва,какъвто размер искаш и побираш всичките си гримове и мазила,дори и да не се направи отгоре стойка за огледалце,пак ще е супер newsm68
Е,разбира се,да попитам,има ли някой представа колко струва тази козметична чанта,да помечтая малко Grinning
http://www.atg-apa.net/toilet/a48.htm

# 277
  • BG
  • Мнения: 793
Таня,не съм обръщала внимание на цени, но съм виждала такива в "Бон жур"  Peace

# 278
  • София
  • Мнения: 1 775
Т@ня,  виж това http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=2191722. Струва ми се удобно за дреболийки, но трябва да е от твърд картон . Отгоре може да се направи и стойка за огледалце. Може да се тапицира с плат или кадифе.

Lovi-благодаря за идеята,смятам да се възползвам,обаче не мога да разбера как да направя малките кутийки и трябва ли да има картони между тях,лесно ли ще се отварят и затварят след това newsm78
Иначе като вариант е супер,правиш както ти харесва,какъвто размер искаш и побираш всичките си гримове и мазила,дори и да не се направи отгоре стойка за огледалце,пак ще е супер newsm68
Е,разбира се,да попитам,има ли някой представа колко струва тази козметична чанта,да помечтая малко Grinning
http://www.atg-apa.net/toilet/a48.htm

Виж отстрани имаш показано как да сгънеш картона. Отгоре са показани чекмедженцата, а най- доло е самото шкафче. Не е сложно. Пунктираната линия са сгъвките, а другото е аванса за залепване и изрязването.
Чантичката също е удобна, особено за пренасяне. Не знам цената.

# 279
  • Мнения: 624
Момичета,благодаря Ви за отговорите,ще проверя какво има в "Бонжур" и ако нищо не харесам преминавам към действия,пък да видим ще успея ли да си направя такава кутия Simple Smile

# 280
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
есен е, листата падат и аз днес се хванах да направя нещо от листата.

резултатът:

     


идеята е оттук  , подробно е показано как става.
моите не са толкова хубави, но трябва малко опит.

търсете тънки листа. по-плътните листа се късат.

# 281
  • Мнения: X
asyalein,добре че ми припомни, че щях да забравя.Ако знаеш от кога ги чакам тия есенни листа. ooooh!От както видях темата в другия форум.
Правила съм и от други листа и пак стават.После отгоре като ги пръснеш със спрей и стават страхотни!И за суха аранжировка са супер!
А ти си се справила направо страхотно!

# 282
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
asyalein,добре че ми припомни, че щях да забравя.

радвам се, че помагам Hug

абе аз не съм доволна от резултата Confused.
на картинките имат наистина вид, а моите станаха някакси дебели надолу ooooh!

събрах и листа от японска вишна, че бяха леко червеникави за разнообразие. използвах ги за вътрешната част.

някои от листата се накъсаха Crossing Arms, утре може да ида още да събера Party

# 283
  • Мнения: 624
asyalein-страхотна идея,още утре ще опитам,за купата,която стои в кухнята ми е много добро решение:hug: Hug Hug
Имам и малко изкуствени плодове,ще се опитам да декорирам,пък каквото стане Simple Smile

# 284
  • София
  • Мнения: 316
Момичета не съм писала мн. отдавна в тази тема,но ми е любима и я следя.  smile3521
asyaelin,супер са ти розите newsm51.Благодаря ,че напомни и на мен тази идея. newsm47
моите рози от листа

Общи условия

Активация на акаунт