Използвате ли полуфабрикати?

  • 4 138
  • 70
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 867
Не използвам полуфабрикати, много рядко!И аз работя, но гледам поне храната да е качествена и готвя всеки ден.

# 16
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
не ползвам и то не защото имам много време...
купувам много малко неща, които никога няма да тръгна сама да ги правя.

купувала съм и съм установила, че напълнявам и то само в определени зони #Cussing out.
затова сега са вън от къщата ми.
понякога купувам пица (на 3 месеца 1 път), паниран камамбер или рибни пръстчета.

предпочитам да си сготвя... и да нямам проблеми с фигурата си

# 17
  • София
  • Мнения: 5 757
Аз съм неработеща и се срамувам в ъгъла.
и аз така Blush
но пък мисля, че си имаме подобаващо оправдание Whistling

# 18
Благодаря момичета за искрените отговори... Малко се успокоих, т.е. като "работеща жена" имам право да използвам полуфабрикати Laughing Wink
След като си признахме, че използваме полуфабрикати, може ли офф темата да кажем кои са "хубави" полуфабрикати и от кои не сте доволни.

не мога да препоръ4ам нито един, вси4ките за вредни, не ги ползвайте по възможност

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Рядко,но се случва.

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 1 267
Ползвам готови неща понякога,не мога да излъжа.В къщи се приемат добре фиксовете "Малки тайни" на "Маги"- за пържени кюфтета и огретена.Също вземам и картофено пюре на "Белла".Като му сложа прясно мляко и маргарин и става като домашното.
За друго не се сещам.Ако смятаме бурканите с доматено пюре и консервирани гъби-също ги ползвам.

# 21
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Не, вкъщи се предпочита готвена храна.

# 22
  • Мнения: 1 208
Да използвам, може и да са вредни, но някои са ми много вкусни и се приготвят бързо. Често си зареждам фризера с тях за в случай на нужда. Харесвам панираните пилешко хапки, рибни пръсчета, бланшираните картофи, картофеното пюре на Маги и Белла и др.

# 23
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 296
Използвам споменатите вече фиксове, картофено пюре, сосове разни...

# 24
  • Мнения: 3 367
Използвам споменатите вече фиксове, картофено пюре, сосове разни...
+ супи в консерви,сухи супи, замръзени нарязани картофи

# 25
  • София
  • Мнения: 3 787
Не,доста отдавна не използвам готови супи,бульончета,консерви и полуготови храни.

# 26
Използвам споменатите вече фиксове, картофено пюре, сосове разни...
+ супи в консерви,сухи супи, замръзени нарязани картофи

анет, ти ме разби  Mr. Green не беШе ли специалистка по здравословно хранене, или децата на обуЩаря ходят със скъсани обувки  Twisted Evil

и въобЩе, 4овек, който е опитвал картоф през живота си, как може да яде готово картофено пЮре  ooooh!

# 27
  • Мнения: 393
Да използвам, но и аз забелязах проблема с напълняването в определени зони и ги избягвам тия полуфабрикати вече  Twisted Evil От супите на Маги за чашка си взимах за обяд и си ги хапвах тук в офиса без хляб и цял ден на тая супичка в къщи за вечеря нещо леко, да ама не от тези супи сега не мога да се понасям  Cry и спрях да ги ям, а предполагам че и от останалите полуфабрикати ефекта е подобен, затова се опитвам възможно най рядко да ям такива боклуци

# 28
  • Мнения: 4 111
Изполвам гъби от консерва, когато правя спагети (1 път на 3 седмици), както и доматено пюре, пак рядко, повечето пъти стържа меки домати. Пица  - полуфабрикат - 1 път в месеца. Не се сещам за други.

Добавям - готови блатове за торта и бутер тесто.

Последна редакция: ср, 01 авг 2007, 15:13 от Лилянчо

# 29
  • Мнения: 422
От чисто любопитство  съм опитвала фиксовете на Маги и Пикантина, картофените пюрета на Бела и Маги /когато още не бях правила домашно и мислех, че няма да мога/, спагети, сухи супи.За сам човек не бе оправдано да готвя, но сега няма да приготвя нищо от изброеното за семейството си.Предпочитам храната да е истинска, дори за бебето си предпочитам да приготвям храната отколкото да взимам готови пюрета.

Общи условия

Активация на акаунт