За готвените манджи през лятото

  • 1 922
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Понякога изяжда само половината, но аз давам плод за десерт и не се притеснявам, че остава гладен
Правя по-леки храни, предимно зеленчуци и плодове.
В големите жеги му давах изстудена краставица - 2 големи парчета, хем си чеше венците, хем хапва нещо

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
И Тери го отказва.Може да се каже ,че кара само на плодове и мляко.

# 17
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 396
Храни се по-малко, като количество, но не отказва готвено. Случва се да прескочи обяда и да хапне направо към 17-18 часа. В промеждутъка давам плодове и зеленчуци, мляко.

# 18
  • Мнения: 3 478
Моята си яде готвено два пъти на ден, не ми е отказвала. Ама пък тя и още незнае какво е да ядеш сухо, така че разлика не може да направи.

# 19
  • Мнения: 3 456
На пероиди- има дни нищо не й се яде, има дни , в които нищо не отказва.

# 20
  • Мнения: 5 393
Иво е на моменти.Има дни в които яде само краставици и солети, на другия ден се скъсва да яде супа и други готвени неща.но определено в жегата има предпочитания към сухата храна-сандвичи,печено месо, картофи, и задължително кисело мляко-не го отказва него.Диня също, домати и краставици.Не е останал гладен, но и аз не го карам да яде, ако не иска.

# 21
  • Мнения: X
Моите карат на сухоежбина целогодишно. Rolling EyesМислех даже тия дни да пускам тема.
Опитала съм какво ли не , за да ги накарам да хапват готвено, но не. Rolling Eyes
Само когато са на градина ядат готвено. В събота и неделя  са основно на филийки.Не е като да не готвя или пък да готвя гадно.Не искат и това е.Мъчих се как ли не да ги откажа, но не става и накрая се примирих. По-добре да ядат каквото им е вкусно, отколкото да се тъпче насила с нещо ,което не иска.

# 22
  • Мнения: 1 877
Боян по принцип не обича готвено(само някои манджи харесва) и все е на сухоежбина
п.п. Радвам се ,че все пак твоят син е започнал да се храни!!!

# 23
  • Мнения: 1 230
Ха, добър ден! И моята калпазанка отказва супите и готвеното в жегите... лошото е, че е на 10 месеца и освен детската кухня нямам много варинти. Даже и на АМ се мръщи напоследък  Close А иначе си ящна, уж  newsm78

# 24
  • Мнения: 27 524
Отказва. Съвсем нормално е, даже не му и предлагам. Днес захладня и веднага ги омете. И аз не ям манджи и месо в жегите, защо той да го прави?  Grinning

# 25
  • Хасково
  • Мнения: 726
Не,не отказва готвено.В най-горещите дни обаче малко намали количеството,което яде,но това е нормално Wink
и ние сме така

Общи условия

Активация на акаунт