Мъже с косми по краката

  • 13 634
  • 127
  •   1
Отговори
# 45
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Дона е по тази част, просто не мога да мисля за толкова неща едновременно. Заела съм се с не леката задача да обезкосмя всички мъже  bowuu

# 46
# 47
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
Абе моля ти се, аз оная вечер видях един с х*й  Shocked Да ти се доповръща направо, толкова е нехигиенично  Sick #2gunfire #Cussing out
newsm09 Ама и такива  мъже ли има...ужас  ooooh!
  Joy
Просто ми развеселихте тотално следобеда момичета честно   bouquet rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 48
  • Мнения: 5 622
 
Жена с космати крака  приемам, но мъж  Confused
Стига бе  Shocked. Наистина ли този вариант е по-приемлив  Sick
Да, повечето жени са зиморничави, а космите топлят особено зимата ако не са те аз ще умра от студ

Разбира се. Деяна е права както винаги. Даже и космите на пубиса в студено време предпазват от настинки и така често срещаният при жените цистит.

Да живеят космите(при жените, мъжете- марш на кола маска)  Joy

# 49
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Мъжете издържат на студено аз затова им се чудя защо така са се запуснали. Искам също да ти кажа, че  ако не са ми космите  по крема досега да са ми болни яйчниците.
Зимата така хубаво ме топлят и предпазват от простудни заболявания, но си трябва и поддръжка -ресане, махане на връхчетата за да не цъфтят, маски понкога им слагам и то вълшебната маска за коса с агнешкото лекарство  Embarassed Но пък каквъ косъм съм загладила. Всички ми завиждат и знаеш ли как ме гледат  Flutter

# 50
  • Мнения: 401
и аз не приемам мъж с обескосмени крака или ръце-радвам се ,че не съм единстевана,събота на басеина много от мъжете бяха с обезкосмени крака,и приятелят ми след това ми каза ,че се чудел дали да не си ги махне-естествено му казах да не ги пипа  Stop

# 51
  • Мнения: 5 622
Мъжете издържат на студено аз затова им се чудя защо така са се запуснали. Искам също да ти кажа, че  ако не са ми космите  по крема досега да са ми болни яйчниците.
Зимата така хубаво ме топлят и предпазват от простудни заболявания, но си трябва и поддръжка -ресане, махане на връхчетата за да не цъфтят, маски понкога им слагам и то вълшебната маска за коса с агнешкото лекарство  Embarassed Но пък каквъ косъм съм загладила. Всички ми завиждат и знаеш ли как ме гледат  Flutter

Деяна, бързо на Лс да ми разкриеш тайната. Много съм рехава откъм космена покривка и всички ужасно ме съжаляват, особено като паднат -20 градусовите температури, зимата. Аз даже взимам назаем настриганата вълна от мъжа ми, преда я и си плета специални гащички и чорапогащи. Егати нещастието, пак аз съм прецакана  Crossing Arms

А една канадка като дошла да ражда в тукашната частна клиника, като искали да я обръснат(където трябва) с право се е развикала жената. МИ то толкова време отнема да си отгледаш такава дълга(че и къдрава) коса, а те несретниците, ще я бръснат...Завистници гадни  #2gunfire

# 52
  • Мнения: 48
Жената ме харесва без косми и аз се депелирам от глава до петите.В началото трудно ме вьзприемаше,а сега и става зле като мерне космат.А и на мен ми е по хигиенично Peace

# 53
  • Мнения: 1 541
.....А и на мен ми е по хигиенично Peace

Е сега ти разказаха играта за това изявление  Twisted Evil  Mr. Green

# 54
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Жената ме харесва без косми и аз се депелирам от глава до петите.В началото трудно ме вьзприемаше,а сега и става зле като мерне космат.А и на мен ми е по хигиенично Peace
smile3501

# 55
  • Мнения: 648
   Любопитно ми е темата ти Горгона, от кого е провокирана и кого точно иронизира Mr. Green
Със сигурност е свързана с някое изказване тук, но не успявм да следя "изкъсо" всички теми Blush

# 56
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Надеждица, кое те провокира да мислиш така  Thinking
Няма такова нещо, моля ти се

# 57
  • Мнения: 2 199
Цитат
Жена с космати крака  приемам, но мъж

 smile3560 smile3560

не мога да си представя , а и не искам , приятеля ми и аз да се епилираме заедно примерно, ще ми задръсти епилатора  Crazy тва в рамките на шегата
явно съм задръстена ама мъж с космати крака мен ме кефи  Mr. Green

дивото зове   tooth

Горгона Meдуза изказването ти ми хареса, въпреки  че не сме на едно мнение   bouquet

# 58
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Цитат
Жена с космати крака  приемам, но мъж

 smile3560 smile3560

не мога да си представя , а и не искам , приятеля ми и аз да се епилираме заедно примерно, ще ми задръсти епилатора  Crazy

Ще ползвате различни епилатори. Купи му от този, който се слага в хладилника. Те са за мъже - да не ги боли ( усетих скрития намек в рекламата)

# 59
  • Мнения: 2 199
Цитат
Жена с космати крака  приемам, но мъж

 smile3560 smile3560

не мога да си представя , а и не искам , приятеля ми и аз да се епилираме заедно примерно, ще ми задръсти епилатора  Crazy

Ще ползвате различни епилатори. Купи му от този, който се слага в хладилника. Те са за мъже - да не ги боли ( усетих скрития намек в рекламата)

същия имам ама няма да му дам да я задръсти  Crossing Arms
че доста пари струва  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт