Използвате ли крем след обезкосмяване на интимните части?

  • 16 653
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 472
Aldara е написала адреса на магазина от които си купува колата маска , нали така трябва да разбирам !

Хайде които си купи да сподели каква е точно , от тези дето са в тубичка с ролка от пред или дето се мажат със шпатулка ...

ПОЗДРАВИ от мен !

# 16
  • София
  • Мнения: 6 550
Цитат на: single
Момичета знам , че ще прозвучи кретенски ама как така си правите кола маска на интимните части. Аз също съм ходила но те те почистват само отстрани, а аз съм свикнала почти изцяло, затова и минах на бръснач. Ама ми писва да го правя всяка сутрин и до вечерта да бода вече.


Моята ми маха всичко - след като родих, вече изобщо нямам срам, преди ми беше малко кофтииииииии, да се крача пред жена, но сега съм перде ама от най-дебелите  Twisted Evil

# 17
Биби, вече се срамувам от въпроса си но мога ли да отида на коламаска на 4-иа ден след бръсненето. Т.е. ще могат ли да ми отстранят космите или трябва да чакам да порастнат. Не мога да ходя като горила

# 18
  • София
  • Мнения: 4 423
Цитат на: renci
Намерих нужната информация.
Значи фирмата не е Антоанет въпреки че може и те да внасят Депилев.
Тази фирма се казва Смарт Бай и е само за професионални продукти за фризьорски и козметични салони.

Ето координатите:
тел. 02/944 32 48  02/946 07 95

адрес: София 1124 ул. Мизия № 25

Нямам представа дали това е магазин или просто офис, но от опит знам, че на тези фирми офисите им служат и за магазини. Тоест имат си всичко там и може да се купува.

Ами това е. В брошурата, която имам има доста инфо за тези лосиони за спиране на растежа, но сега нямам време да ви ги препечатам/понеже нямам скенер на разположение/.
Отивам да чистя, но ще се постарая до довечера да ви препиша инфото за лосионите.
Дано ви е полезна информацията!
Много ти благодаря! Grinning

# 19
  • Мнения: 76
Цитат на: single
мога ли да отида на коламаска на 4-иа ден след бръсненето. Т.е. ще могат ли да ми отстранят космите или трябва да чакам да порастнат. Не мога да ходя като горила


Като ми поникнат ги изчаквам 5 дена и си правя колата, забелязала съм че ако изчакам повече от 5-6 дена после се скубят по-трудно

# 20
  • София
  • Мнения: 6 550
Цитат на: single
Биби, вече се срамувам от въпроса си но мога ли да отида на коламаска на 4-иа ден след бръсненето. Т.е. ще могат ли да ми отстранят космите или трябва да чакам да порастнат. Не мога да ходя като горила


няма от какво да се срамуваш - ти пък
моят съвет е изчакай още 2-3 дни( ако можеш  Mr. Green ), първият път може би ще те боли след толкоз бръснене, ама с всеки следващ път ще става все по-добре, аз го правя от 5 години и вече нямам на места. За крема след това - тя ми дава някакво олио да се мажа и после в къщи и аз с влажни кърпички - нивея крем или интимни - каквито имам. Айде и успех !

# 21
  • Мнения: 1 798
Цитат на: single
Биби, вече се срамувам от въпроса си но мога ли да отида на коламаска на 4-иа ден след бръсненето. Т.е. ще могат ли да ми отстранят космите или трябва да чакам да порастнат. Не мога да ходя като горила

Космите трябва да са с дължина около 2 см. за да отидеш на козметик и след кола маска повече не ги бръсни.

# 22
  • Мнения: 76
Момичета, днес ходих до магазин "Антоанет" (ул. Веслец 2, гр.София, тел. 9804902,9864360"
Има страхотни неща. Аз си купих някаква много готина кола,която се затопля и е с апаратче отгоре за нанасяне+ленти-8лв. И лосион за спиране на ръстежа- 5лв. Имаше един под формата на стик,ама струваше 15лв. Във възторг съм от магазина coolcool

# 23
  • Варна
  • Мнения: 3 233
аз също си ги бръсна, но на 2-3 дни, з-то ако го правя всеки ден кожата се зачервява и се получават пъпчици. След бръсненето използвам много хубав гел на Gilette - води се за чувствителна кожа. Много добре успокоява

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Цитат на: Versavia
Аз отскоро започнах да си слагам от лосион за забавяне на ръстежа. Испански е - Depileve. Взимам го от една козметичка и струва 4лева,но не ми слага надценка. Надявам се скоро време да разбере от къде ги купува за да ходия направо там.Като разбера ще ви известя. А относно ефекта една приятелка ми каза че вече повече от месец след колата няма нито едно поникнало косъмче,даже ми показа
Ефекта от крема ли е ?

# 25
  • София
  • Мнения: 6 550
Цитат на: delicate
Цитат на: single
Биби, вече се срамувам от въпроса си но мога ли да отида на коламаска на 4-иа ден след бръсненето. Т.е. ще могат ли да ми отстранят космите или трябва да чакам да порастнат. Не мога да ходя като горила

Космите трябва да са с дължина около 2 см. за да отидеш на козметик и след кола маска повече не ги бръсни.


как 2 см бе  #Shocked  #Shocked  #Shocked , и 0.5 см да са пак ще стане, кой ще чака 2 см. ти ме уби направо.

# 26
  • Мнения: 76
Цитат
"Milenika: Ефекта от крема ли е ?

То не е крем ами лосион,или по скоро  олио, но не е толкова мазно и ДА  от него е

# 27
  • Мнения: 472
MMMM 2 см  #Shocked  това ще е равносилно на самоубиство бе хора ! То има косми които никога не стигат тази дължина , тогава да не се скубем ли  Mr. Green !

Не повече от 6-7 мм даже понякога и това е много !

# 28
  • София
  • Мнения: 9 951
Цитат на: Versavia
Момичета, днес ходих до магазин "Антоанет" (ул. Веслец 2, гр.София, тел. 9804902,9864360"
Има страхотни неща. Аз си купих някаква много готина кола,която се затопля и е с апаратче отгоре за нанасяне+ленти-8лв. И лосион за спиране на ръстежа- 5лв. Имаше един под формата на стик,ама струваше 15лв. Във възторг съм от магазина coolcool

 
И няма проблем да си паразуваш на дребно? Супер!

# 29
  • Мнения: 196
Цитат на: Versavia
Момичета, днес ходих до магазин "Антоанет" (ул. Веслец 2, гр.София, тел. 9804902,9864360"
Има страхотни неща. Аз си купих някаква много готина кола,която се затопля и е с апаратче отгоре за нанасяне+ленти-8лв. И лосион за спиране на ръстежа- 5лв. Имаше един под формата на стик,ама струваше 15лв. Във възторг съм от магазина coolcool
А някоя от вас знае ли къде във Варна могат дас е намерят тези продукти? Досега ползвах Taky, но лентите са много малко вътре, а и доста соленичко ми излиза колата, че аз съм с множко косми Imp

Общи условия

Активация на акаунт