Дори не ги целуна!!!

  • 1 887
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
е 9само още нещо - опитай да не му натякваш за това - т.е.е излишно да го караш да се чувства лош баща
реално той сигурно ако не е злобар и мръшляк - осъзнава че не е добръ баща...
остави нещата така и само се опитвай да го поодсетиш какво трябва да напрваи без да му правиш после забележки...и така всеки път

мъжа ми е адски забраван д не говорим че ако може нещо да си спести...
отказах се да го критикувам и сега живеем много по-добре като само ВСЕКИ път му казвам какво трябва да свърши ...това тежи и направо изнемогвам на моменти...но пък сме по-добре емоционално и двамата. аз не се товаря с неговите грешки, а той не страда заради тях Wink

# 16
  • София
  • Мнения: 2 857
...това тежи и направо изнемогвам на моменти...но пък сме по-добре емоционално и двамата.
ъъъ, нещо не ми се връзва, но темата е друга

сори за офф-а

# 17
  • Мнения: 920
Про, много страдаме за децата. Като се развеждах, опитни колежки ми казваха, че за мъж не се страда. Че на кой му пука за мъжа. Страдах за децата. Но приеми, че има неща извън нас, болки, които не можем да поемем.

# 18
  • Мнения: 515
Боли ме не за делничните неща,не за това че за 2 г 1 бонбон не им донесе,едни обувки не им купи,не за това 4е се цигани за 20 лева увеличение на издръжката,не за това ,че когато нямах работа дори не ме попита как са,имам ли с какво да ги храня или не.Само  на пождените им дни се сеща да ми даде някои лев и за училище им купува тетрадките.Има не еда няма -Упражител е на фирма.БОли ме за отношението му към тях.Боли ме за това ,че и дъщеря ни като мен цял живот ще търси във всеки мъж баща си,а сина ми цял живот ,ще страда че не е изпил 1 мъжка бира с него.Боли ме ,че толкова много ги обичаше ,а сега неиска да ги види,а може да се гордее с тях,те са стархотни деца.Трябва само да проумее ,че тои винаги ще е техния татко,каквото и да се случи. Weary smile3518

# 19
Съжалявам, че не съм прочела това вчера. Много жалко за децата. Ненормално е да имате цивилизовани отношения, а да не го тегли към децата му. Трябва да се прегледа! Shocked

# 20
  • Мнения: 193
Ето какво е моето мнение: тоя мъж няма оправдание!!!
Ама не бил емоционален и незнам какво си. Да сте поговорели спокойно.
Аз доколкото разбирам вие доста си говорите спокойно и това не променя отношението му.
Ако наистина го е грижа за децата му, би трябвало и те сами да могат да му кажат как се чувстват.
И той да ги разбере и да се опита да не ги наранява.
Да им обръща повече внимание, тоест.

Спокойно, неспокойно, моята дъщеря беше около 9 - 10 годишна и един ден й казах, че не знам как да говоря с баща й и какво повече да му кажа; не ме разбира, караме се и това си е. Да вземе тя да поговори с него и да му каже как се чувства!
И тя му се обади по телефона... молеше го и плачеше... а той й затваряше.
И аз плаках, колко много плакахме двете...
Болката!!! Ужасно боли наистина!
Какво да й кажа?! Как да я успокоя?!

Про, много страдаме за децата. Като се развеждах, опитни колежки ми казваха, че за мъж не се страда. Че на кой му пука за мъжа. Страдах за децата. Но приеми, че има неща извън нас, болки, които не можем да поемем.

Ей това е адски вярно наистина!

# 21
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
айде сега да не си мерим пишките, пардомн мъжете
всеки човекс е различен и ако едно ла... мирише, то не всички миришат по този начин
в смисъл - ако вашия мъж е направил нещо от гадост това не значе че всеки /било мъж или не/ ще направи същото със същите мотиви!
аз пък мисля, че мъжа на пишещата си държи на децата...друг е въпроса дали е способен да комуникира с тях...но тнека тя му даде още малко време
така или иначе няма какво др да направи освен така да прецака всичко че той въобще да спре да вижда децата

Общи условия

Активация на акаунт