prava li sam kato ne davam na majami detsata da gi vijda

  • 1 528
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 302
              Моето мнение:
В един провален брак или връзка,вина имат и двамата,независимо колко единият и колко другият... Ако е наркоман, алкохолик...да,добре,не ги давай,но не го наказвай за себе си чрез децата.В такива положения децата страдат най-много.


И аз мисля така.

# 16
  • Мнения: 920
              Моето мнение:
В един провален брак или връзка,вина имат и двамата,независимо колко единият и колко другият...


И аз мисля така.

Аз пък не мисля така, докторе.
Какво е виновна жената. Че е искала да бъде понякога с нея и децата. .

# 17
  • Мнения: 651
Давай му ги,дори и да ги взима за да те дразни,той ще се старае да бъде по-добрият родител,т.е.ще води децата на интересни места,ще им купува глезотийки,ще им обръща внимание,а това е само в плюс за тях нали?И  ти ще имаш време да си отдъхнеш и той да навакса пропуснатото. Peace



абе за това не съм крайно съгласна. Нали се сещаш че в един момент, мама ще стане лошата- тази която ограничава, налага правила, а тати-купона .....той само хубави емоции носи. Освен това мъжете умишлено или не се дистанцират от конфликти с децата,строгост и т.н. след раздялата- гузна им е съвестта малко или повече и ги е страх децата да не ги намразят или да се отдръпнат от тях. И нашия БНД онзи ден каза- ще се обаждам, ама не искам да ми звъниш като излиза от контрол-не искам много да му се карам. А, то най-лесно да се правиш на бай-добър и после да си хванеш дупето под мишница и да си отидеш при приятелите и новата жена. А мама- тя да се оправя.

Категорично смятам че децата трябва да се виждат с бащите си- това им дава самочувствие че няма разлика между тях и другите деца. Но преди това според мене поне трябва да има ясно установени правила между двамата родеители и двамата да ги спазват. За целта обаче май е нужно секирата на войната да е заровена възможно най-дълбоко.
Поговорете с бившия и вземете зряло решение как да се държите с децата, той по-точно, каква да е ролята му. не си правете напук-само децата ще страдат.

На мене този разговор тепърва ми предстои, но силно се надявам да успея в преговорите Praynig

# 18
  • Мнения: 302

Категорично смятам че децата трябва да се виждат с бащите си- това им дава самочувствие че няма разлика между тях и другите деца. Но преди това според мене поне трябва да има ясно установени правила между двамата родеители и двамата да ги спазват. За целта обаче май е нужно секирата на войната да е заровена възможно най-дълбоко.Поговорете с бившия и вземете зряло решение как да се държите с децата, той по-точно, каква да е ролята му. не си правете напук-само децата ще страдат.

На мене този разговор тепърва ми предстои, но силно се надявам да успея в преговорите Praynig

Напълно подкрепям.  Peace Колкото се може, по-скоро след раздялата, родителите трябва да се опитат да загърбят лошите чувства един към друг и да започнат да общуват мъдро, поставяйки интересите на децата над всичко. До колко ще успеят е друг въпрос.

В нашите отношения аз съм лошия. Когато Мама не успява да удържи юздите, заплашва Кармен, че ще ми се обади и... Винаги има ефект. Не ме притеснява тази ситуация, все някой трябва да е "лошото ченге". Детето ми обаче знае, че съм строг, но справедлив. Никога не и се карам, не я наказвам, без да и обясня защо го праявя. Аз и давам две възможности:

- Да ме вижда усмихнат, с настроение, с желание да щуреем или...
- Да ме вижда строг, начумерен, раздаващ неприятни наказания.

Така тя се учи, че от нея зависи всичко. Е, познайте колко често се налага да вижда "Тъмната страна на Луната"? Мно-о-о-о-о-о-о-о-го рядко!  Grinning 

Успех в преговорите, яхнала метлата  Praynig

Последна редакция: ср, 08 авг 2007, 19:40 от Dr.Jend

# 19
  • Мнения: 651

[/quote]
Успех в преговорите, яхнала метлата  Praynig
[/quote]


Благодаря ,докотре! Свто ми е, свито......Дано баща му прояви здрав разум! Praynig

Общи условия

Активация на акаунт