Re: кукленски къщи - 2

  • 20 466
  • 411
  •   1
Отговори
# 60
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 398
Олинце,какво стана с детето ?
 

Малко спам - малкия е с висока температура и разройство. Утре лекарката ще дойде в нас. Сега няма температура, ама пак ми е свито под лъжичката. Давам лекарства, меря градуси и сменям накакани памперси  Sad
олинце, не се притиснявай, ще се оправи!  Hug

аз се интересувам от раклата  Rolling Eyes ама сега и от теб ли колет да чакам  newsm78 днес тук гледах за ракли, но не видях  Rolling Eyes олинце, твоята от къде е  newsm78


Раклите са от магазинче за сувинири, до пощата, където Рачето ме прати.
За печката не се притеснява, оказва се, че моята къща ще е с по-малки мебели и тя ще е много голяма.

# 61
  • Мнения: 2 591
ще се оправи, не се притиснявай  Peace  Hug

олекна ми за печката  Blush

янтра, успях да видя снимките! май ще ходя на лов за магнити  Mr. Green как вървят всъщност newsm78 аз се интересувах от кладенеца, но мисля, че такъв и сама мога да си направя! (копнах си снимката  Mr. Green)

Последна редакция: ср, 01 авг 2007, 22:57 от schneee

# 62
  • Пловдив
  • Мнения: 23 791
Магнитите тук, на село, са 50-60-70 ст. Аз имах повече, ама то това малкото си играло да ги мята в коша за боклук и те заминали по направление. Бях му ги сложила ниско на хладилника да си играе. Боооже, какви бели прави това дете, а още не може да ходи, какво ли ме чака.......

# 63
  • Мнения: 153
Чудесни неща сте сътворили. Аз за съжаление само си снимам нещицата и все не мога да ги кача и да ви ги покажа. След почивката ми, определено ще се постарая повече и ще "се хваля".

# 64
  • Мнения: 2 591
хайде, давай де! имаме нужда от свежа кръв  Mr. Green

янтра, много евтини ми се виждат тези магнити  Rolling Eyes аз ще пообиколя и тук да видя какво има - в какъв магазин да търся - детски играчки, домашни потреби, левче  newsm78

олинце, по-добре ли сте  Rolling Eyes

# 65
  • Мнения: 2 591
ето сега обещаните ми нови придобивки: значи това тук е едната кошничка, ето я още веднъж от друг ъгъл! детското кошче, за което писах, е подобно на този кош и по размери (само е малко по-мъничко сякаш) и може да се използва и за количка  Mr. Green това са още два коша, които си купих цък

а това е една книжка за изрязване, на която има страница за кукленски къщи! честно казано аз се бях замислила, че може доста от необходимите ни неща да се изрежат от картон! за съжаление е отделена само една страничка за нашето общо хоби и аз съм ви я снимала - може да я увеличите и да разгледате!  Peace

# 66
  • София
  • Мнения: 591
Снежинка,че много хубави тез кошчета бе.... GrinningСамо не се разбира колко са големи.Снимай ги до химикал,или кибрит за в бъдеще. Grinning

# 67
  • Мнения: 2 591
ок. 6 см е дължината, височината в най-високата част също толкова! от тези като моето (на колелцата) има още 2, а бебешкото беше 1 - 2,80 е цената

# 68
  • София
  • Мнения: 591
Снежинке,ама чудни сергийки ще станат да знаеш.И като ги напълниш с едни ми ти зеленчуци и плодове... GrinningБраво,браво.Бих ти казала да ми купиш едно бебешко кошче,ама по-добре не,че май големичко ще идва за мойте мааалки къщички. Grinning

# 69
  • Мнения: 153
Като сте се "заприказвали" за зеленчуци, да ви се похваля. Вчера се прибрах по-рано от работа и направих чушчици, доматки, краставички, връзка банани, портокали, лимони, едно кръгло аквариумче, една разкривена фруктиера, хляб, кутия мляко, салам и луканка - всички с размери между 1 и 3 см. Сега съхнат и като ги оцветя ще покажа. Да се надявам, че ще успея този път да кача всичките снимки.  ooooh!

# 70
  • София
  • Мнения: 591
Муцунката,от моделин ли ги направи? Grinning

# 71
  • Мнения: 153
От глина DAS, защото искам да си ги боядисам с "нормалните" цветове, за по-добър ефект.

# 72
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 398
Браво момичета, стахотни сте!
Днес следобед дано и аз намеря време да залепя паркета. Вие вече почнахте да обзавеждате...Имам да ви гоня...

Спамче - чакам педиатърката да дойде след малко.

# 73
  • Мнения: 2 591
mycynkata, поръчки приемаш ли  Mr. Green от къде си всъщност  newsm78

уна, наистина е малко големичка  Rolling Eyes

# 74
  • Мнения: 153
От София съм. Нека да видим какво ще стане след "узряването" на продуктите  Joy

Общи условия

Активация на акаунт