Момичета, моля посъветвайте ме

  • 2 352
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 593
Те така или иначе вече имат такова мнение за теб(че го манипулираш), така че няма нужда да ги убеждаваш в противното #2gunfire.Най- хубавото е че мъжа ти е с тебе и си имате малко слънце Peace

# 16
  • Мнения: 2 910
Можеш само да се радваш, че мъжа ти е до теб и те подкрепя Hug. Направили сте добре, като сте се отделили да живеете сами, а за смс-те от братята мога да кажа само, че е много глупаво. Трябвало е първо да попитат защо сте кръстили детето без тях и да си дадат сметка за отношението им към вас.

# 17
  • Мнения: 4 451
Успокой се! Съпругът ти е злато!  bouquet

# 18
  • Мнения: 3 929
А мъжът ти обяснил ли е каква е причината да не бъдат поканени? Може и да не знаят и затова да са обидени. Аз сега като се замисля, и на мен би ми станало криво, ако брат ми не ме беше поканил на кръщенетата на племенниците ми. Ама, доколкото разбрах, и ти не си присъствала на кръщенето на племенницата си. Така че не би трябвало те да ви се сърдят.
Мисля, че твърде навътре приемаш нещата. Все пак те са по-скоро негови роднини, негова кръв и щом мъжът ти е спокоен, ти защо се притесняваш толкова?

# 19
  • Мнения: 1 273
Успокой се! Съпругът ти е злато!  bouquet
Абсолютно. Хич да не ти пука са тез роднински глупости!

# 20
  • Мнения: 625
Моят съвет е първо да не се притесняваш излишно и второ да помолиш съпруга си да отиде сам или двамата заедно и да кажете на всички,че не сте имали намерение да ги пренебрегвате,а просто така сте решили и,че решенията във вашето семейство ги вземате само и единствено вие двамата.Кажете им накрая и някоя хубава дума-за да не откачат съвсем(като например,че са много важни те за вас и т.н) и така според мен ще се реши проблема.Но най-важното е вие двамата да се обичате и подкрепяте.Стискам палци да се оправят нещата!!!

# 21
  • Мнения: 1 367
Моят съвет е първо да не се притесняваш излишно и второ да помолиш съпруга си да отиде сам или двамата заедно и да кажете на всички,че не сте имали намерение да ги пренебрегвате,а просто така сте решили и,че решенията във вашето семейство ги вземате само и единствено вие двамата.Кажете им накрая и някоя хубава дума-за да не откачат съвсем(като например,че са много важни те за вас и т.н) и така според мен ще се реши проблема.Но най-важното е вие двамата да се обичате и подкрепяте.Стискам палци да се оправят нещата!!!
Напълно подкрепям!Така е най-добре,за да спреш да се тревожиш,защото както разбирам,кърмиш.Ако и това не помогне,остави ги да се спасяват поединично,нали сте направили всичко възможно да разрешите проблема.Щом съпругът ти е на твоя страна,нищо лошо не може да се случи.Усмихни се,гушкай си бебето,обичай мъжа си и всичко е е наред!!!  bouquet

# 22
  • Мнения: 5 362
Не се тревожи заради тези хора.За тях ти винаги ще си чужда,за теб те също.Има много по-важни неща,заради които си струва да живееш.Имаш дете-желано и щастливо,че има родители като вас.Имаш и съпруг,който стои зад теб и те обича.Какво искаш повече?Щом самият той ги знае какви са и реагира така...а ти си тръгнала да се притесняваш и да си тровиш живота с глупости.
Изяснете отношенията си със семейството му и ще ви олекне и на двамата Peace

# 23
  • Мнения: 497
Изобщо не "си го слагай" - както се казва!!!

Кой и дали манипулира мъжа ти ще реши отй. Щом се рабирате и нямате разминаване по тези въпроси - не виждам на теб какво ти пука кой какво е  казал и дали ти манипулираш някого. Както казваш - съпруга ти не е малко дете - той явно е сериозен мъж и осъзнава какво да си отговорен към семейството си - към теб и детето ви. Аз за такива роднини не бих се притеснявала.
Гледай си живота, обичай съпруга си  и това е!

# 24
  • Мнения: 2 100
Не му мисли! Мъжът ти ти го е казал-че се чувства по добре когато сте отделно! Съмнявам се, че роднините му ще се променят, но запомни само едно - гледай си семейството! Важното е да сте добре, да не давате на никого, ама никого да влияе на отношенията ви и бъдете спокойни!

# 25
  • Мнения: 291
Да си гледат работата!!! Не стига, 4е са ти скъсили живота, ами и ще ви казват пове4е да не ги търсите  #Cussing out Гледай си детето и мъжа и изобщо не им обръщай внимание - щом той, който реално трябва да е засегнат от тази ситуация, не се кахъри, ти защо се впрягаш?!

# 26
  • София
  • Мнения: 3 408
Би трябвало да се чувстваш безкрайно щастлива, защото живеете далеч от тези хора.

# 27
  • Мнения: 4 496
Всяко зло-за добро! smile3521Гледайте си семейството,защото вечно ще има някой,дето нещо няма да му харесва.Важното е да сте добре и щастливи!

# 28
  • Мнения: 493
Според мен нямаш поводи за притеснения , щом двамата се разбирате. Той знае какви са близките му и след като това не влияе на отношенията между вас не виждам поводи за притесненията ти!  Hug  bouquet

Абсолютно съм съгласна Peace Peace Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 5 079
"Да се ядосваш, това значи да наказвеш себе си за грешките на другите!" Peace
Мъжът ми също не е в добри отношения със семейството си, но мога да ти кажа, че и това има своите плюсове. Учи на самостоятелност и дава нужното ти спокойствие и увереност, че сам си способен да дърпаш юздите на живота си. Ще видиш, че всичко ще си дойде на мястото, щом се обичате ще се справите и с това. Изтърпели сте толкова много... А и от личен опит мога да те уверя, че не можеш НАСИЛА да накараш някой да те уважава. Явно вас не са ви зачитали много много, щом се е стигнало до такъв разрив за глупости. И в такъв случай най - цивилизованото и естествено нещо е да спазвате "здравословна" дистанция.  Peace
Стискам палци и не си го слагай на сърце толкова, радвай се на хармонията по между ви и на малкото ви слънчице! Heart Eyes В живота няма по - значимо нещо...

Общи условия

Активация на акаунт