Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 23 702
Аз пак питам - ами ако свекървата е права? А аз (или mammaPlam ) от единия чист инат да не ми се бърка никой скофти ситуацията?

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Янтре, тя свекървата със сигурност е права. Но за себе си. Може би самата свекърва иска да отиде да живее в този град? Не знам, според мен не е въпрос на инат да не ти се бъркат. Просто не може някой ей така да дойде и да ти каже: "Премести се еди-къде-си, там ще живееш по-леко." Ами на мен може пък да ми харесва в моята си дупка, колкото и неуредена да е. Преместване в друг град ознчава смяна на всичко-жилище, работа, старите приятели не може да се виждат толкова често...един куп други неуредици. Говоря за конкретния случай. Но и като цяло синдромът "мама каза така" е повсеместен и трудно се изкоренява. А ако се намеси и тъщата, къде ще му излезе краят? Ми не може така, тъй си мисля.

# 17
  • Мнения: 599
Наистина не разбирам родителите,които се бъркат непрекъснато в отношенията на младите.Вместо да помагат в повечето случаи пречат.Не могат да приемат факта,че децата им са пораснали и могат да вземат самостоятелно решения ли,кво ли  33uuАз за щастие нямам такива проблеми,но бих те посъветвала да вземеш под внимание твоето желание.В края на краищата живота си е твой и никой не може да ти каже къде и как да го живееш.

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 23 702
Не бе, аз скоро установих, че понякога даже свекито е права Simple Smile Пък аз от единия чист инат отрязвам с "НЕ!".

# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Не бе, аз скоро установих, че понякога даже свекито е права Simple Smile Пък аз от единия чист инат отрязвам с "НЕ!".

Аааа, там не знам.  Laughing И все пак, по-добре да не се месят свекитата и тъщите. На никого не би му било приятно.   Grinning

# 20
  • Мнения: 1 942
Добре де, ти знаеш, че казаното от него, не било неговото мнение, но как знаеш че не е негово и той да го подкрепя изцяло? Може пък и той да мисли като майка си? След като не казва друго ...  Crossing Arms

Последна редакция: чт, 02 авг 2007, 18:13 от Sillveto

# 21
За щастие моят не се подава лесно newsm44

Общи условия

Активация на акаунт