Модулатор на "Билка"

  • 5 243
  • 46
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 496
Исках да си купя антицелулитния гел на Билка,но продавачката ми предложи нещо,което не съм чувала-модулатор на Билка.Някой ползвал ли е?Някакви отзиви? newsm78

# 1
  • Мнения: 5 317
дай снимка да го видим.

# 2
  • Мнения: 5 317


това ли е?

# 3
  • Мнения: 4 496
Точно този.Сега видях,че има подобна тема,но там са го пише"модулиращ крем"явно затова не го намерих с търсачката.

# 4
  • Мнения: 5 317
не съм го използвала.
май не е то4но антицелулитен.

Подобрява фигурата и кожата!
Нежен крем, с интензивно биоактивно действие, базиран на откритите само в българското грозде МАВРУД антиоксиданти и полифеноли, 30 пъти по-силни от познатите досега. Съдържа еластин и витамини, които подхранват кожата и оформят младежки вид на фигурата. Ускорява кръвообращението и подпомага изгарянето на мазнините. Стимулира образуването на колаген и еластин, уплътнява мускулите и кожата.

# 5
  • Мнения: 4 496
Благодаря! smile3525Ще си го купя,дано излезе вярно! newsm17

# 6
  • Мнения: 5 317
пиши после за резултатите. Hug

# 7
  • Мнения: 4 496
Ок!Ако мога и снимки "преди-сега"ще сложа.

# 8
  • Мнения: 5 317
Ок!Ако мога и снимки "преди-сега"ще сложа.
ей,като в един руски сайт.

# 9
  • Мнения: 1 952
Препоръчвам ти антицелулитния пред модулатора.
Продавачката ясно защо ти го предлага, нали е двойно по-скъп.

# 10
  • Мнения: 4 496
Късно,ту лейт,както се казва,още вчера го купих.Ама да видим.Кой руски сайт?! newsm78

# 11
  • Мнения: 92
Преди няколко месеца измазах 1 опаковка, освен че мирише добре друг съществен ефект нямаше.

# 12
  • В полето, под тепето.
  • Мнения: 928
И аз днес търсих антицелулитния, но сама предпочетох да взема този newsm10
Дано има някакъв видим ефект!

# 13
  • Мнения: 4 496
Айде,Тиси,станахме две.Дано има резултат!! newsm17Пък иначе наистина много хубаво мирише...

# 14
  • В полето, под тепето.
  • Мнения: 928
Да на истина мирише страхотно!
Но се учудвам , че след намазване няма това загряване, което имат другите  кремове със слим ефект.newsm78

# 15
  • Мнения: 5 317
Късно,ту лейт,както се казва,още вчера го купих.Ама да видим.Кой руски сайт?! newsm78
не помня как се казваше.там моми4етата прилагаха снимки преди и след мазането.

# 16
  • Мнения: 4 496
Снимах се вечерта преди да започна да се мажа.Ще се снимам пак след две седмици и ще кача снимките,дано не са еднакви smile3532.Вярно,че нито загрява,нито охлажда,на опаковката не пише след колко време ще има видим резултат.Нещо ме съмнява,ама хайде,ще гледам да мисля позитивно. Grinning

# 17
  • Мнения: 249
ходих да търся антицелулитния,ама нямаше,затова се набутах и аз с този модулатор.... трети ден се мажа,ако има резултат ще споделя

# 18
  • Мнения: 4 496
Извинявайте,че вадя тази стара тема,но бях обещала снимки "преди-сега".Ето ги :
преди
сега

# 19
  • Мнения: 2 755
Докато го мажеш правиш ли и масаж?

# 20
  • Мнения: 1 092
разликата е очевидна smile3501,дай инфо за цената  bouquet

# 21
  • Мнения: 5 317
Извинявайте,че вадя тази стара тема,но бях обещала снимки "преди-сега".Ето ги :
преди
сега
страхотен резултата. Hug Hug Hug

# 22
  • Мнения: 1 906
Извинявайте,че вадя тази стара тема,но бях обещала снимки "преди-сега".Ето ги :
преди
сега
Това само от крема ли е  #Crazy !
Или в комбинация с фитнес, масажи и диета  newsm78.

# 23
  • Мнения: 2 562
Аз не виждам резултат просто едната снимка е по-близо а другата снимана от по-далеч и от тук идва разликата.Иначе 2 измазах никакъв ефект освен, че мирише страхотно

# 24
  • Мнения: 5 770
А някой може ли да каже каква е разликата между антицелулитния и модулиращия крем?В състава ,в консистенцията,миризмата?

# 25
  • Мнения: 2 562
Аз съм доволна от анти-целулитния.Той е по-скоро като гел за разлика от модулатора, който е като кремче.Друга разлика е, че антицелулитния мирише неприятно за разлика от модулатора, който на мен лично ми мирише на ягоди или по-точно на сладко от ягоди Joy

# 26
  • Мнения: 1 092
някой ще каже ли цената все пак newsm78

# 27
  • Мнения: 4 496
Да,стискам леко ,така както "се отлепя кожата на гърба" ако ме разбра.Натискам с палците,общо взето.

# 28
  • Мнения: 1 952
някой ще каже ли цената все пак newsm78

На модулатора ли? Около 6.50, а антицелулитния гел 3.30лв.

# 29
  • Мнения: 4 496
Това само от крема ли е  #Crazy !
Или в комбинация с фитнес, масажи и диета  newsm78.
Тъй като ми гледаш аватара,имам ли време за фитнес и масажи? WearyСама се масажирах ,колкото можех,по проблемните места.

На модулатора ли? Около 6.50, а антицелулитния гел 3.30лв.
newsm10
Аз не виждам резултат просто едната снимка е по-близо а другата снимана от по-далеч и от тук идва разликата.
старо преди
ново сега
Предварително се извинявам за качеството на снимките! Laughing

Последна редакция: вт, 28 авг 2007, 14:47 от красим

# 30
  • Мнения: 2 562
Извинявай Embarassedсега се вижда по-добре наистина има резултат.Странно при мен никакъв и затова го спрях.
Извинявам се още веднъж 

# 31
  • Мнения: 4 496
Извинявай Embarassedсега се вижда по-добре наистина има резултат.Странно при мен никакъв и затова го спрях.
Извинявам се още веднъж 
  bouquetНе се извинявай,няма за какво.Нормално е да има съмнения.Ти само се мажеше,или стискаше и масажираше?Аз вечер,докато гледах телевизия,тогава се мацотех.

# 32
  • София
  • Мнения: 1 956
Аууу!!! ooooh!
И аз ще си купя такъв модулатор. Имам един важен въпрос - може ли да се ползва от кърмещи майки?
Аз потроших сума ти пари за мустела за след раждане - 3 опаковки измазах. Ами имаше лек ефект все пак, но така очебиен - не.

# 33
  • Мнения: 2 562
Само мажех, без да нито съм стискала нито пък масажирала.Изхарчих 2 опаковки, но ефект никакъв. Ти от колко време го ползваш, как го ползваш веднъж на ден ли? Мерси предварително  bouquet

# 34
  • Мнения: 4 496
Незнам, newsm78не пазя опаковката.Някой ако пази-да каже. Grinning
Само мажех, без да нито съм стискала нито пък масажирала.Изхарчих 2 опаковки, но ефект никакъв. Ти от колко време го ползваш, как го ползваш веднъж на ден ли? Мерси предварително  bouquet
Веднъж на ден,предимно вечер,докато гледам някой филм.Почвам от единия крак-брича,вътрешната страна горе,вътрешната страна на коляното.За единия крак ми отнема около 20 минути.Но той филма си тече...Ползвам го по-малко от месец,но не съм пропускала нито една вечер.

# 35
  • Мнения: 189
Антицелулитният гел на Билка е много добър наистина. Състав: мента, евкалипт и други. Мисля, че няма кофеин. Едновременно загравя и охлажда. Модулаторът е добър, мирише много хубаво, но си е най - обикновен крем за тяло.

# 36
  • Мнения: 5 770
Колко е като грамаж ,за колко време долу-горе ще стигне?

# 37
  • на едно прекрасно място
  • Мнения: 150
 Shocked
Леле,наистина очевидна разлика има.Браво.
А някакви упражнения или нещо такова прави ли или само  с мазане стана работата newsm78?
Аз се заинтригувах вече Mr. Green

# 38
  • Мнения: 2 199
 newsm09 smile3501

Разлика има да, браво !

# 39
  • Мнения: 4 496
Колко е като грамаж ,за колко време долу-горе ще стигне?
180мл.Сега съм на втора опаковка.
Shocked
Леле,наистина очевидна разлика има.Браво.
А някакви упражнения или нещо такова прави ли или само  с мазане стана работата newsm78?
Нямам време за упражнения,а и ме мързи,ако трябва да съм честна.Като физическо натоварване ми е само разходката с децата,около час на ден.Но спрях да ям тестени,сладки неща,и не пия газирано.

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 225
Поздравления!Наистина се вижда промяна!При мен нямаше резултат. Cry

# 41
  • 1st floor
  • Мнения: 9 126
 а разлика в килограмите ?

# 42
  • Мнения: 4 496
Като започнах бях 65 кг.Сега съм 60 +/- 1кг.

# 43
  • 1st floor
  • Мнения: 9 126
Като започнах бях 65 кг.Сега съм 60 +/- 1кг.
за по-малко от месец Shocked
браво на теб!!! Peace

# 44
  • Мнения: 4 496
за по-малко от месец Shocked
браво на теб!!! Peace
Те и момчетата ми помагаха-все бягаха насам-натам... Mr. Green

# 45
  • Мнения: 398
Хайде и аз започвам да се мажа от днес.Закупих си го на сравнително добра цена - 5.35лв.
Мисля поне 1 месец да се клепам.Наистина мирише много приятно.Периодично ще споделям резултата/дано има такъв/.Яд ме е само , че нямам сантиметър да си измеря сочните кълки  Joy

# 46
  • Мнения: 1 952
Нали никой не си мисли, че от мазане с крем се отслабват 5кг, това е безумно Sick

Общи условия

Активация на акаунт