Модулатор на "Билка"

  • 5 252
  • 46
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 583
Извинявай Embarassedсега се вижда по-добре наистина има резултат.Странно при мен никакъв и затова го спрях.
Извинявам се още веднъж 

# 31
  • Мнения: 4 496
Извинявай Embarassedсега се вижда по-добре наистина има резултат.Странно при мен никакъв и затова го спрях.
Извинявам се още веднъж 
  bouquetНе се извинявай,няма за какво.Нормално е да има съмнения.Ти само се мажеше,или стискаше и масажираше?Аз вечер,докато гледах телевизия,тогава се мацотех.

# 32
  • София
  • Мнения: 1 956
Аууу!!! ooooh!
И аз ще си купя такъв модулатор. Имам един важен въпрос - може ли да се ползва от кърмещи майки?
Аз потроших сума ти пари за мустела за след раждане - 3 опаковки измазах. Ами имаше лек ефект все пак, но така очебиен - не.

# 33
  • Мнения: 2 583
Само мажех, без да нито съм стискала нито пък масажирала.Изхарчих 2 опаковки, но ефект никакъв. Ти от колко време го ползваш, как го ползваш веднъж на ден ли? Мерси предварително  bouquet

# 34
  • Мнения: 4 496
Незнам, newsm78не пазя опаковката.Някой ако пази-да каже. Grinning
Само мажех, без да нито съм стискала нито пък масажирала.Изхарчих 2 опаковки, но ефект никакъв. Ти от колко време го ползваш, как го ползваш веднъж на ден ли? Мерси предварително  bouquet
Веднъж на ден,предимно вечер,докато гледам някой филм.Почвам от единия крак-брича,вътрешната страна горе,вътрешната страна на коляното.За единия крак ми отнема около 20 минути.Но той филма си тече...Ползвам го по-малко от месец,но не съм пропускала нито една вечер.

# 35
  • Мнения: 189
Антицелулитният гел на Билка е много добър наистина. Състав: мента, евкалипт и други. Мисля, че няма кофеин. Едновременно загравя и охлажда. Модулаторът е добър, мирише много хубаво, но си е най - обикновен крем за тяло.

# 36
  • Мнения: 5 809
Колко е като грамаж ,за колко време долу-горе ще стигне?

# 37
  • на едно прекрасно място
  • Мнения: 150
 Shocked
Леле,наистина очевидна разлика има.Браво.
А някакви упражнения или нещо такова прави ли или само  с мазане стана работата newsm78?
Аз се заинтригувах вече Mr. Green

# 38
  • Мнения: 2 199
 newsm09 smile3501

Разлика има да, браво !

# 39
  • Мнения: 4 496
Колко е като грамаж ,за колко време долу-горе ще стигне?
180мл.Сега съм на втора опаковка.
Shocked
Леле,наистина очевидна разлика има.Браво.
А някакви упражнения или нещо такова прави ли или само  с мазане стана работата newsm78?
Нямам време за упражнения,а и ме мързи,ако трябва да съм честна.Като физическо натоварване ми е само разходката с децата,около час на ден.Но спрях да ям тестени,сладки неща,и не пия газирано.

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 225
Поздравления!Наистина се вижда промяна!При мен нямаше резултат. Cry

# 41
  • 1st floor
  • Мнения: 9 135
 а разлика в килограмите ?

# 42
  • Мнения: 4 496
Като започнах бях 65 кг.Сега съм 60 +/- 1кг.

# 43
  • 1st floor
  • Мнения: 9 135
Като започнах бях 65 кг.Сега съм 60 +/- 1кг.
за по-малко от месец Shocked
браво на теб!!! Peace

# 44
  • Мнения: 4 496
за по-малко от месец Shocked
браво на теб!!! Peace
Те и момчетата ми помагаха-все бягаха насам-натам... Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт