Носите ли ги на ръце

  • 1 986
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 406
нося го, магарето да... особено ако бързам, а той се заплесва по нещо... добре че е само 13 кила. напоследък му отказвам да го взема с аргумента, че нося бебето в коремчето

# 16
  • Мнения: 918
До скоро доста се носихме, още повече, че е клыоща. На мен ми харесва да го гушкам, но  ме оперираха(апандисит), така че сега проявява разбиране и си ходим за ръка.

# 17
  • Мнения: 705
отговорих с втората опция, но всъщност ги нося не, ако много настояват, а ако не мога да ги убедя да вървят и то в правилната посока. моите и двамата са от мързеливите деца - просто не им се върви и това е, трябва много залъгалки, за да го правят, от рода на:  кой ще стигне първи до.....;бягам, крия се зад дървото, те ме търсят; отиваме да си купим сладолед...... и др.

добре 4е са леки newsm78

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 2 141
Вдигам ги, за да ги гушна или да им се порадвам /и досега, макар че дъщеря ми вече е 26-27 кг/. Но никога не съм ги носила. Имаха си колички, столчета и всякакви приспособления възможни, които хората са измизлили, за да не се подмятат деца из ръцете ми.

Спомням си, когато дъщеря ми беше на около 20 дена и я разхождахме с майка. Бебето се разплака и майка посегна и я взе от детската количка. Накарах я веднага да я остави обратно. За мен винаги е била изумителна гледката майка с едната ръка бута количка, в другата дундурка бебето. За какво служи тогава детската количка? За бутане, че да ти е по-лесно? За това се нарича детска количка, за да се вози бебе/дете в нея. Това казах и на майка тогава. С това въпроса беше приключен.

# 19
  • София
  • Мнения: 2 858
Вдигам ги, за да ги гушна или да им се порадвам /и досега
мисля, че за гушкането тук дума не става  Flutter

# 20
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Не,но те вече са големи.Като бяха по-малки се е случвало,но пак сравнително рядко. Peace

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 2 141
мисля, че за гушкането тук дума не става  Flutter

А аз мисля, че от останалата част от отговора ми стана ясно, че съм разбрала за какво става дума.  Simple Smile А това го вмъкнах за да се разбере все пак, че ги докосвам от време на време.  Simple Smile

# 22
  • Мнения: 106
Ние доста се разхождаме и тя свикна с по-дългите разстояния, така че по принцип не я нося. Въпреки това, ако много се е изморила или бързам, я нося, но малко, защото много ми тежи  Laughing

# 23
  • Мнения: 2 910
Доста ходим пеша и свикна, но когато много се измори сядаме на някоя пейка за малко.

# 24
  • Мнения: 213
той върви сам но когато се измори много тогава протяга ръчички да го взема но това се случва рядко  Wink

# 25
  • София
  • Мнения: 3 787
Случва се,да,но вече ми тежи и го вдигам за малко.При баща му,обаче,номера минава всеки път и той си го разнася постоянно Crossing Arms

# 26
  • Мнения: 3 211
вече не я нося, но докъм 2г. я носех само след много врънкане и като видя, че наистина е изморена

# 27
  • Мнения: 600
нося я, когато се умори да ходи. това обикновено е около два часа след като излезем. толкова издържа. гледам по това време да не съм много далеч от къщи и толкова. не бих могла да я нося повече от 100-200 метра, натежава ми. а док каза, че заради смъкването не трябва да вдигам повече от кило-две #Crazy

# 28
  • Мнения: 302
Не! NaughtyТой вече е голям да го нося де,става въпрос че и като по-малък не го носех,само в краен случай ако наистина е много изморен!Често се случваше да мрънка и да хленчи че иска да го взема,но аз не отстъпвах,нищо че събирахме погледите на хората осоло нас!

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
И Тери е мързеливичка и често иска да я нося.Гледам с нещо да и отвлека вниманието,но не винаги успявам.

Общи условия

Активация на акаунт