мами в ГЪРЦИЯ - 6

  • 16 691
  • 283
  •   1
Отговори
# 45
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
det , странно ми е, че нямате пазари, поне няма ли магазини за плодове и зеленчуци Thinking, не че има проблем да си купуваш всичко от супер маркета Wink. В Солун и на Халкидики в суперите има и местни и зеленчукови пюрета, дано намериш, защото според мен има определени неща, които е по- лесно да купиш от колкото да сготвиш сама, като риба например.

igi_toneva, аз също не общувам с българите тук. Вярно, че съм единствената женена за грък (поне от тези, които познавам), но нито те се опитаха, нито аз пък се натисках много за да създадем приятелски отношения. Не знам защо е така, пък и не търся причината за това поведение, всеки с проблемите си. Общувам си с българи в интернет, с две момичета от форума си пишем имеили и лични и да ти кажа съвсем достатъчно ми е Wink.

# 46
  • Мнения: 4 111
Тeopr, сега забелязах промяна в лентичката ти! Вече си в осмия месец! Малко остана! Погали коремчето от мен!  Hug

# 47
  • Мнения: 2 924
нова тема имало и аз пак да не разбера:)
Олимпия,честито .
И за смелостта:)
Лилянчо и на теб честитя рожденният ден-радвай му с е докато не започне да ти става неприятно,когато
ти го честитят.Още е рано,де,прекалено си млада Mr. Green
igi_toneva,
посто не търси контакт на живо.
Ние -българите сме странни птици.
Когато някой иска да общува с нас първото нещо ,което се питаме е -
....ама,той,тя ,защо ме търси?
Сигурно нещо ще иска от мен...я ,да се правя ,че ме няма... нямам време за чужди проблеми..
И така ...създавай контакти  и приятелства с хора с които ти е приятно,независимо от националноста им.
С българи можеш да контактуваш тук--лесно се завързват приятелства .
По простата причина ,че в нета не се чувстваш обвързан.
Разменяме си сладки и мили приказки и толкова... личното ни пространство си остава недосегаемо

# 48
  • Мнения: 4 111
Хипатия, хубаво го каза! Права си.
Много благодаря за честитката!  Hug

# 49
  • Мнения: 108
Лилянчо,честото и от нас на патерица!
Да си жива и здрава и да си много щастлива! newsm51 bdbaloni

# 50
  • Мнения: 4 111
Лилянчо,честото и от нас на патерица!
Да си жива и здрава и да си много щастлива! newsm51 bdbaloni


Много, много благодаря! Пожелавам същото на теб!  Hug    bouquet

# 51
здравейте на всички мами.и бадещи мами,
казвам се антоанета.живея на пиреа,на 33,дете нямаме още///за което и сьжаляваме много и работим по вьпроса///
и специални благодарности на лилянчо за бьрзият отговор на лични...
  bouquet  bouquet  bouquet
ще следя темата....и ще се радвам и за среща с всички вас,,,
лек ден на всички

# 52
  • Мнения: 4 111
korina-33, добре дошла при нас! Радвам се да те посрещна тук! Пожелавам ти скорошни успехи с бебеправенето и приятно прекарване в нашата таемичка!  Hug   bouquet

# 53
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
korina-33, добре дошла  bouquet! Успех и бързи резултати в правенето на бебе Hug!

# 54
Здравейте мами в гърция! Да са ви живи и здрави дечицата, а на бременните - лека бременност и леко раждане! Доста отдавна следя темата (страхотна е!) и най после се реших и аз да пиша. Аз съм мама на 2 момченца - на 20 месеца и на 3 1/2 годинки. В гърция съм от 11 години. Живея в галаци, слчайно някоя от вас да ми е съседка?

# 55
  • Мнения: 4 111
Здравей, jen13 !
Добре дошла при нас! Радвам се, че се престраши и ни писа!  Hug
И твоите момченца да са живи и здрави, да растат много щастливи  и да слушат мама!   bouquet
Ние живеем на Като Патисия, тук съм от 2 години с прекъсвания, мъжът ми от почти 10.

# 56
  • Мнения: 558
Teopr,
случайно да знаеш,има ли туристически бюра в разните населени местенца из Халкидики,които на място  да посредничат / предлагат наемане на цяла къщичка за 10-12 човека.....смятам при добро време през септември да се разнообразим за около седмица..да спрем в първото харесало ни градче и да си потърсим нещо....в интернет намирам за по max 200? на ден,но на повечето не им работи линка за картата къде се намират.. и естествено,ти кои местенца препоръчваш,като познавач на полуострова?

Последна редакция: сб, 11 авг 2007, 15:25 от pepelja6ka

# 57
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
jen13, добре дошла!

pepelja6ka, ние имаме къща на първия крак и разбира се бих препоръчала него Wink. Има агенции в курортните села, но и без тях може да се оправите. През септември цените падат много, но пък и няма много туристи. Хубаво е в Афитос, Калитеа, Ханиоти, Певкохори.
Ето ти сайт и още един, дано ти свърши работа и се оправиш с гръцкия.
На втория крак съм ходила на Мармара, хубаво е, но уличките са с едни изкачвания и спускания ooooh!, не е за разправяне.

# 58
  • Мнения: 558
Мерси Теопр,
ама ти харесват местата,които гледат към 2-рия крак Wink ще ги имам пред вид..на нас много туристи не ни трябват.Важно е,да не е адска жега и да не се налага да стоим под климатика по цял ден.Дано не се развали и времето де..
аз съм ходила в Сани преди време, мн луксозно там.. Heart Eyes

# 59
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
pepelja6ka, в Сани наистина е много хубаво, всеки ден сме на плаж там Wink. Не ти го препоръчах, защото останах с впечатление, че искаш да сте в селата, а не в комплексите. За Сани има много добри оферти за септември и според мен ако решите да ходите там по-добре се обърнете към тур операторите в Германия или към агенциите там.

Общи условия

Активация на акаунт