мами в ГЪРЦИЯ - 6

  • 16 695
  • 283
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 111
Аз съм тук, както винаги.  Mr. Green

# 76
  • Мнения: 1 536
айде ето ме и мене!момичета,от 08.08 на обяд вече съм мама!тежиме 3700 гр. и сме 52 см..Всичко мина много добре и сегс се гушкаме вече вкъщи,много съм щастлива,прегръдки на всички ви newsm07 newsm51

# 77
  • Мнения: 4 111
Четито, Сузи! Да сте живи и здрави! Не казваш бебчето какъв пол е (или аз не съм разбрала пак). Каквото и да е, много щастие ви пожелавам и всичко най-най хубаво, от сърце! Моята зодия е мъничето!  Grinning



# 78
  • Мнения: 130
Честито бебенце на Сузи!Много щастливи моменти на цялото ви семейство!  newsm51 smile3525 newsm51

Честита бременност Marinela flo,дано е лека и безпроблемна и здраво бебнце на пролет! smile3525 newsm51 smile3525

# 79
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Честито, Сузи! Здраве и много радост!

# 80
  • Мнения: 1 536
Бебчето ми е момченце и ще се казва Костас(Костантинос)
Благодаря ви много за хубавите пожелания,да са ви живи и здрави и вашите слънчица!
чувството като ставаш майка не може да се сравни с нищо,невероятно е  bigdance2

# 81
  • Мнения: 4 111
Сузи, да ти е жив и здрав малкия Коста, прекрасно име сте избрали!  Hug Прекрасно е да си майка, несравнимо е. Не може да се сравни с нищо и е трудно да се опише от непрофесионалист.
Прегръдки  Hug

# 82
  • Мнения: 1 372
Честито Сузи, да ти е живо и здраво мъжлето и да те радва цял живот!!!! Успехи в отглеждането и много приятни емоции с мъничето!  [smilie=smile3525.gif] smile3525 smile3525

# 83
  • Мнения: 4 111
Честит празник на всички, които празнуват днес!


# 84
Здравейте момичета, честит имен ден на всички празнуващи!!!!!!!!!  bouquet
Сузи да ти е живо и здраво момченцето и много, много да радва мама и тати!Чудото да станеш майка наистина е несравнимо и неповторимо, за мен второто раждане беше не по малко валнубащо от парвото и определено съм решена и на трето, но след някоя и друга година, иначе сте лудна #Crazy
Marinela flo, поздравления и от мен, желая ти лека бременност! Видях, че в предната тема си питала за д-р Стефан Иванов, надявам се че не си го сменила, страхотен лекар е, аз родих и двете си деца при него, а и го препоръчах на доста мои познати и всички са много доволни от него.Ако искаш да питаш нещо повече - тук сам.

# 85
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Бебчето ми е момченце и ще се казва Костас(Костантинос)
Да ти е здраво момчето, аз съм пристрастна - хубаво име е Константинос  Heart Eyes
Моят съпруг се казва Мариос и празнува днес  Heart Eyes

# 86
  • Мнения: 56
4естито бебо4е на СУЗИ.....да тти е жив и здрав малкия сладур и много много да те радва мили4ка...
ОЛИМПИА да ти е живо и здраво мъжлето и много да те слуша ти пожелавам....
JEN не съм го сменила доктора при него съм.....искам да те питам да.. много неща....нормално ли си раждала и къде...в коя болница....на мен най вероятно ще ми се наложи да правя и серклаж...поне с първото така бях...знам 4е тук вземат много пари за раждането...при теб как беше?  bouquet

# 87
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Здравейте,

къде се загубихте всички?
Днес си замина сестра ми, зет ми и децата им и ми е едно криво не е за разправяне Cry.

# 88
  • Мнения: 4 111


Тук сме, Тeopr, не унивай.
Почивай си и се наслади на последните дни спокойствие!

# 89
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Звучи успокоително, но...........мерси, все пак за милите думи.

Общи условия

Активация на акаунт