Фотомания 14

  • 18 768
  • 474
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 591
Момичета,извинявам се,че влизам не по темата,но имам въпрос.
Някой знае ли защо Малена е ограничила достъпа на потребители до дневника на дъщеричката й Малена?Някакъв проблем ли е станал,някой я е обидил ,или какво?Обичах да влизам и да разглеждам новите снимки от дневника,но сега това  е невъзможно.Моля някой да ми отговори.Може би самата Малена?Благодаря  bouquet

# 16
  • Мнения: 5 255
Цитат
не, никой не ме е обидил. Просто Малена прекалено много я преекспонирах и си имах неприятности. Затова реших да си я запазя само за нас.

# 17
  • София
  • Мнения: 591
Mam@,разбрах.Благодаря.  bouquet

# 18
  • Мнения: 2 957
Trislon залеза е много красив,но и цветята са чудесни;)
Първата ми харесва най-много.Другите също са добри,но не ми харесва как си ги резнала.

# 19
  • Мнения: 1 052
Баси този Мултиплай ми скъса нервите.
Пускам снимките, не са чистени, не са обработвани, не са голяма прелест, но няколко може и да станата. Трабва да престана да снимам на супер отворена бленда.

http://tzvetyfriedman.multiply.com/photos/album/1

http://tzvetyfriedman.multiply.com/photos/album/2

# 20
  • Мнения: 11 315
Frida, ти от снимка или от негатив си сканирала?
На първата има прах, който разваля цялата идилия - с балкончето. Като махна праха е супер!
На пича с мотора - хареса ми първата, на втората нещо ми е забита много брадичката му в страничното огледало. Иначе са пълни с настроение. Сянката над детето е страхотна! Ръцете също като внушение са много силни.
А портретите, дето си ги избарала на отбора мохитанки, са жестоки!

# 21
  • София
  • Мнения: 591
Amber,разглеждах темата Фотография 12.Та там става въпрос,че са публикували ваша снимка в някакъв сайт.Публикували сте и черно бяла снимка на жена,и се чудите коя е.Жената от снимката,не е жената на Сопранов,а жената на певеца Стенли.Казва се Людмила Сланева,но е позната под псевдонима Локо. GrinningСигурно вече това няма никакво значение,но го казвам,защото никой не я е познал. Grinning

# 22
  • Мнения: 11 315
Трислон, за мен залеза е перфектен, а от китките първата и последната.
Петното е може би капка по обектива? С печата ще го разкараш за нула бройки.
Само толкова ли ще ни пуснеш?

Тео и Мам@, само се спотайвате и току изпляскате страхотни снимки, пълни с много цвят и настроение! Hug

# 23
  • Мнения: 2 957
Amber,разглеждах темата Фотография 12.Та там става въпрос,че са публикували ваша снимка в някакъв сайт.Публикували сте и черно бяла снимка на жена,и се чудите коя е.Жената от снимката,не е жената на Сопранов,а жената на певеца Стенли.Казва се Людмила Сланева,но е позната под псевдонима Локо. GrinningСигурно вече това няма никакво значение,но го казвам,защото никой не я е познал. Grinning

Изобщо не е ставало въпрос за Сопранов:))) Няма и как да си помисля,че може да е жена му,тъй като дори не знам как изглежда;)
Както и да е ...снимките са вече свалени;)

# 24
  • Мнения: 3 835
Тео и Мам@, само се спотайвате и току изпляскате страхотни снимки, пълни с много цвят и настроение! Hug

Ами от време на време се появяваме, когато най-малко ни очаквате. Joy

Къде е тази снимка на Людмила Сланева? Hug

# 25
  • Мнения: 6 472
Трислон на нещо по обектива ми прилича това петно. С друг обектив пробвала ли си? Ако и там се появи, ще тярбва да чистиш матрицата Tired

Аз от залеза нещо не останах особено впечатлена за разлика от повечето Embarassed Rolling Eyes В смисъл че снимката е добра, но лично на мен ми идва страшно стандартна като поглед и леко безакцентна. Нещо не можа де ме грабне Embarassed

За сметка на това от китките ме кефят Grinning

На тази ми харесва композицията и светлината
Тази ми е любимата, но моете лично виждане е кроп на около 1/3 та отдолу - почти до първите цветенца.
На тази идеята също не е лоша, но нещо ти бяга фокуса.

Фрида, тази на Сара е много фенска:)))
Тази много ме кефи и ми напомни за един разговор дето проведах ме с теб във връзка с местоположението на офиса ти Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Бабата и дядото също ме кефят, но лично аз бих вдигнала контраста.


# 26
# 27
  • Мнения: 1 258
Лулу и ...,впечатляващото може би е,че е изгрев,а не залез. Embarassed
Споменала си две еднакви снимки като линк и не съм сигурна коя казваш,че ти е любима.

А петното не е на обектива(нямам друг обектив  Sad ),чистих го много старателно.И пак ще го направя.
Ще пусна някоя друга снимка,ч която личи зверски.

Амбър,и на мен не ми харесват съвсем ,но това са си оригинали,не съм кропила.
Веч,нямам много снимки.А и повечето са ми домашните.

На Фрида ще ги разглеждам довечера,защото тук ми тъмнеят.

# 28
  • Мнения: 1 052
Снимките са сканирани от филм. Филмът е с изтекъл срок на годност, проявяван от мъж ми, което води до две неща-някои не са сканирани като хората, филма се е скапал, при проявяването има грешка, и затова са нискоконтрастни.
Има и още един друг човешки фактор и той е Аз.
Като ги гледах виждам, че на някои нещата са ок, което ме води в две посоки-аз съм омазала, от сканирането са омазали.
Както казах, не са чистени, не са пипани.
Тепърва ще ги гримирам.

# 29
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
доста срамежливо пристъпвам и плахо давам линк към албума ми с едни нови снимки на смешни котета и една дъга.. ако ви се гледа.....  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт