Отговори
# 15
  • Мнения: 3 268
Не знам къде е този залив,дето живееш,но явно там въздухът е наситен с нещо.Големи мераклийки тез жени,бе!Чак им завидях на ентусиазма Wink

# 16
  • Мнения: 187
  bouquetБаба ми навремето казваше- докато кучката не навири опашка-кучета след нея не тичат.Омъжена съм от почти девет години,предложения много-като се започне от тривиалните покани за кафе, та се стигне до директни предложения, но Naughtyвинаги съм си задавала първо въпроса-заслужава ли си за моментно удоволствие да разрушавам брака си  newsm78 и как ще се почувствам ако мъжът ми го направи #2gunfire #Crazy #Cussing out.Не знам дали съм старомодна, но такова е моето мнение Grinning

# 17
  • Мнения: 3 929
Абе, какви са тия?! Да не започна нова сексуална революция? Направо съм възмутена! Изобщо не съм старомодна, но такова поведение...

# 18
  • Мнения: 14 490
и детето знаело?!? #Crazy
има им нещо на тези жени Naughty

# 19
  • Мнения: 139
Омъжена жена с детето си отива на почивка и сменя трима партньора за една седмица, като дори и детето знае явно (надявам се само част от детайлите)?
И за теб това е нормално?

Нормално ми се струва на тази възраст такова поведение, да. Не ми се струва нормално на 25-28 човек да е омъжен с деца, защото не е зрял за това (поне повечето, включително и аз). Не ми се струва нормално дете да става свидетел на подобно поведение на когото и да било от родителите си. Сега по-ясна ли съм?

Общи условия

Активация на акаунт