Комплекс Гранд Хотел Варна - 2007 някой може ли да сподели?

  • 2 057
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 111
Ние направихме резервация за хотел "Долфин" от 26.08 до 01.09 включително. Надявам се всичко да е ОК, че ни е първо моренце с малката Praynig

# 16
  • Мнения: 1 336
Ние направихме резервация за хотел "Долфин" от 26.08 до 01.09 включително. Надявам се всичко да е ОК, че ни е първо моренце с малката Praynig
и на нас  Wink затова толкова проучвах  Simple Smile

# 17
  • Русе
  • Мнения: 250
искам само да изразя положителното си мнения за целия курортен комплекс св.Константин.много пъти съм била там в различни хотели,тази година също ще сме там с бебка този път Crazy заминаваме на 20.авг.2007г. .
и на мен това ми харесва няма навалица,дискотеки,чалга........както се изразява моя мъж  " пенсионерски курорт" за активна почивка Mr. Green Mr. Green

# 18
  • Мнения: 2 865
Замислям се, само някой да каже, ще има ли АИ в Гранд-а и след 31.08.
Няма да има така ми казаха на мен от хотела и затова си направих резервацията от 24-ти до 31-ви, иначе планувах да сме от 27-ми.


еееееее, подозирах го  Close Язък, да му се не знае...
Ще мисля нов вариант, ама хич не обичам да се местя  Tired

Видях че има АИ през септември в хотел Мираж - в "Слънчев ден" (пак е в Св. Константин и Елена). Виж тук:
http://www.sunnydaybg.com/

Ще споделя впечатления от гранда след 19 авг.

# 19
  • Мнения: 156
Споделям пресни впечатления от Гранд Хотел Варна-вчера се завърнах,а така не ми се искаше Crossing Arms.
Всичко беше много добро.Обслужването направо на светлинни години от това на повечето хотели в България(за чужбина - на добро ниво).
Бяхме на системата AI и съм много доволна,наистина няма нужда да изкараш и лев.Голям плюс за мен е частната плажна ивица за гостите на хотела на плажа пред "Рубин",където ползваш шезлонги и чадъри безплатно.За плажа и водата не мога да изкажа компетентно мнение,тъй като не съм от тези,които се къпят в морето,но имаше страшно много майки с деца,защото плажа е в заливче и е плитичко и спокойно можеш да си оставиш детето да се плацика.Нямаше навалица и много летуващи.
Храната беше добра,имаше различни неща и дори и да искаш не можеш да опиташ всичко.Лек минус е за мен,че сладолед се предлагаше само по време на обяда и вечерята,но преживява се Wink.
Стаите са доста просторни и според мен напълно достатъчни за семейство дори с две деца.Почистваха се всеки ден и се сменяха хавлии и чаршафи.
Като цяло курорта е ориентиран към малките деца и възрастните,за лудуващи хора няма много за правене,но за почивка е просто идеално.
Препоръчвам го с две ръце

Общи условия

Активация на акаунт