Ако някой има излишни дрешки за 3г. момиченце

  • 2 695
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 897
Може ли да ми изпратите адреса и на мен?  bouquet

# 16
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Може ли да ми изпратите адреса и на мен?  bouquet

и на мен,моля Hug

# 17
  • Мнения: 863
Може ли да ми изпратите адреса и на мен?  bouquet

и на мен,моля Hug
Да, прати и на мен адрес,аз ще прегледам за дрешки, обувчици този номер нямам Hug

# 18
  • Мнения: 1 843
Дрешките и обувките от Иринка са малко по-голями, по-скоро обувките - 27 номер, които вече й умаляха, но със сигурност ще  влязат в полза на детето не след дълго. Много запазени, почти като нови.
Имам чифт разкошни обувчици, не ги е носила, заради дюстабана, а сега със стелките не й влиза крачето. Тъкмо за другата пролет.

Имам и малко дрешки, които вече можем спокойно да преотстъпим.
Дайте координати, моля.

# 19
  • Мнения: 2 471
Днеска ще взема първото колетче от  пощата, благодаря Ви от името на Ники  bouquet

# 20
  • sofia
  • Мнения: 7 477
днес приготвихме доста дрешки  Hug
Миленка ще ги занесе ,или там както сте се разбрали Wink

# 21
  • Мнения: 2 471
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet 
Oт Ники и мама Надя

# 22
  • Мнения: 2 471
Момичета много се вълнувам, наистина сте прекрасни! Благодаря от името на мама Надя и Ники.
Думите са  малко за да предам тяхното и мое вълнение. Имате ОГРОМНИ СЪРЦА

# 23
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Обувчиците и дрешките станаха ли? Още нещо нужно ли е и какво?

# 24
  • Мнения: 2 471
Днес след обяд е дошло съобщението за пратката. Утре ще я взема и веднага ще пиша.

# 25
  • Мнения: 107
Ще ми дадете ли адрес на получаване? Имам много дрешки от моята дъщеря. Има и такива, които не са обличани изобщо.

# 26
  • Мнения: 2 471
Благодаря на всички които се отзоваха и помогнаха или ще помогнат. Получихме някои неща и чакаме още от мамите, които се отзоваха. Всичко ще и бъде от полза.
Мисля, че направихте повече от достатъчно.
Благодаря, помогнахте не само на една майка в труден момент но и на мене. Върнахте ми вярата в доброто, защото в последно време се разочаровах от хората.

# 27
  • Мнения: 2 471
Само да благодаря и на тези, които пратиха подаръчета и на моята принцеска. Много сте мили.   

Ники получи много нови неща. Обновена от главичка до крачетата. Има си нова раничка с моливчета и други там полезни неща. Има си играчки и шнолки.

Надето в сряда успя да остане без работа, но и без това я лъжеха с пари и позиция, която трябваше да заема след като и свърши майчинството. Както се казва всяко зло за добро.
И работата ще и се уреди скоро. На първо време за не много парички, но е подобре от нищо.

# 28
  • sofia
  • Мнения: 7 477
трябват ли още дрешки защото изрових отново известно коли4ество Twisted Evil

# 29
  • Мнения: 3 268
Искам и аз да помогна с дрешки и обувки.Дай ми адрес на майката и ще пратя.

Общи условия

Активация на акаунт