Да счупим огледалото ( Пу-пу, да не ни е уроки )

  • 4 487
  • 139
  •   1
Отговори
# 15
  • в Низината
  • Мнения: 705
Вдигам ръка  bye- аз съм комбинация от първита три отговора!

# 16
  • Мнения: X
Имам правилни и пропорционални черти на лицето.В лице се харесвам.
Определям се като чаровна жена.

# 17
  • Мнения: 1 668
Втора опция Wink

# 18
  • Мнения: 1 270
последния отговор  Blush #Cussing out

# 19
  • Мнения: 35 968
последния отговор  Blush #Cussing out

не лъжи, теб те знаем  Mr. Green - хич не си за изхвърляне   bouquet

# 20
  • Мнения: 1 270


не лъжи, теб те знаем  Mr. Green - хич не си за изхвърляне   bouquet
мда, след макиажните корекции  bowuu

# 21
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Пу, и аз измежду първите!

Хайде, и ако може подкрепени със снимков материал, или не това е целта newsm78

# 22
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Гласувах за Чаровницата-не мислех, че съм с комплексно обаяние, но напоследък се убиват да ми хвалят талията и погледнах на мен си по по-друг начин Mr. Green-комплексно се харесах Laughing

# 23
  • Мнения: 1 668


Хайде, и ако може подкрепени със снимков материал, или не това е целта newsm78

Айде ,айде Simple Smile

# 24
# 25
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
липсва, грозна,но 4аровна!затуй се писах от комплексното обаяние, пък и 4аровница!

# 26
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
И аз в трета опция се писах.

Телата се моделират, но лицето тц

Уф, не всичко по телата може да се моделира Confused.
Килограми могат да се свалят/ качат, обаче форма на гръден кош и изпъкнали ребра например не виждам как могат да се оправят.

# 27
  • Мнения: 1 541
Гласувах се за божествено красива, че днес ми е такъв ден- просто съм си ненагледна  Sunglasses А и сутринта от времето в стаята беше доста тъмно, та може и на това да се дължи. Сериозна самопреценка- има какво да се желае, но и сега минавам за 'убавица. Само малко горната устна иска внимание, но и със силиконов гланц се оправям за сега  Mr. Green
 И за потвърждение на самопреценката ми, че да не решите че лъжа нагло, адски често ми се случва разни хора  да се припознават за Жени Калканджиева и водещата на Огледала(че не и знам името, май Радост беше  Rolling Eyes ) ама не едновременно двете де  Crazy Аз не си виждам приликата, ама на.....хората говорят  hahaha Айде самонахвалих се  Outta Joint

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Трета опция

# 29
  • Мнения: 1 668
Гласувах се за божествено красива, че днес ми е такъв ден- просто съм си ненагледна  Sunglasses А и сутринта от времето в стаята беше доста тъмно, та може и на това да се дължи. Сериозна самопреценка- има какво да се желае, но и сега минавам за 'убавица. Само малко горната устна иска внимание, но и със силиконов гланц се оправям за сега  Mr. Green
 И за потвърждение на самопреценката ми, че да не решите че лъжа нагло, адски често ми се случва разни хора  да се припознават за Жени Калканджиева и водещата на Огледала(че не и знам името, май Радост беше  Rolling Eyes ) ама не едновременно двете де  Crazy Аз не си виждам приликата, ама на.....хората говорят  hahaha Айде самонахвалих се  Outta Joint

Какъв е тоя силиконов гланц да се мацам и аэ??? Laughing

Общи условия

Активация на акаунт