Да счупим огледалото ( Пу-пу, да не ни е уроки )

  • 4 487
  • 139
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 1 654
3 опция

# 61
  • Мнения: 3 447
Dona,виждала си ме. Да съм грозна, а? Flutter
Не визирах тебе, бе  Simple Smile Но принципно като кажеш за жена, че е чаровна, сякаш няма какво друго да кажеш... Или пък "голяма симпатяга е"  Simple Smile

# 62
  • София
  • Мнения: 5 079
Общо взето се харесвам, "стандартна" Убавица.  Mr. Green Особено що се отнася до лицето. За фигурата малко ми липсват Бомбите след дългото кърмене, ама казахте това да не го засягаме.  Laughing Общо взето - бивам... Blush

# 63
  • Мнения: 5 317
4аровна

# 64
  • Мнения: 2 039
Като гледам резултатите от анкетата,все едни разкошници сме се събрали тука  Mr. Green Flutter
По темата:самопреценката често е нереална и води до комични ситуации.Затова си сверявам часовника по отношението на хората към мен(...и на мъжете  Wink ) Дано да съм убавица де  Laughing

# 65
  • Мнения: 1 153
Незнам аз лично все повче недостатъци си откривам и все повече не се харесвам Crossing Arms

# 66
  • Високо в планината на изобилието
  • Мнения: 484
Втора опция,особено много се харесвам на братя роми.

# 67
  • София
  • Мнения: 4 966
Пък аз да ви кажа, че красивите жени винаги се самоопределят като чаровни  Mr. Green
Според мен пък грозните  Grinning
Добре де, чарът не е ли вътрешно качество, въпрос на излъчване, не на външност?
За мен - последна опция. Господ ми е дал благодатно лице и сръчни ръце  Simple Smile
Явно всеки влага различен смисъл и разбиране...

Според мен има красиви момичета,които нямат никакъв чар.Т.е.нямат излъчване.Та не ми харесват.
Докато чаровниците-било то красиви или хубави притежават един такъв чар,който кара мъжете да полудяват по тях.Пък може и да не хващат коя е толкова точната причина,след като не е като  излязла от списание.
Точно и тук идват на някои момичета разбиранията,за грозна жена.

Според мен чара е определящия за един човек дали е хубав или не.... Crazy

# 68
  • Мнения: 2 039
Пък аз да ви кажа, че красивите жени винаги се самоопределят като чаровни  Mr. Green
Според мен пък грозните  Grinning
Добре де, чарът не е ли вътрешно качество, въпрос на излъчване, не на външност?
За мен - последна опция. Господ ми е дал благодатно лице и сръчни ръце  Simple Smile
Явно всеки влага различен смисъл и разбиране...

Според мен има красиви момичета,които нямат никакъв чар.Т.е.нямат излъчване.Та не ми харесват.
Докато чаровниците-било то красиви или хубави притежават един такъв чар,който кара мъжете да полудяват по тях.Пък може и да не хващат коя е толкова точната причина,след като не е като  излязла от списание.
Точно и тук идват на някои момичета разбиранията,за грозна жена.

Според мен чара е определящия за един човек дали е хубав или не.... Crazy
Исайковаsmile3501 smile3501 smile3501

# 69
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
За себе си чак красива не мога да кажа, макар мъже да са използвали точно това определение/не че не ми четка егото, разбира се Blush/. Но не се считам и за грозна. Бих се "вкарала" в клишето хубавка, чаровна. Има дни, в които мн. се харесвам и други, в които не мога да се понасям. Ама то при мн. жени е така.

# 70
  • Мнения: 10 758

Докато чаровниците-било то красиви или хубави притежават един такъв чар,който кара мъжете да полудяват по тях.
За мръсниците ли говориш Mr. Green

# 71
  • София
  • Мнения: 4 966
Е Бомбе-кажи сега ,че мръсниците нямат чар,и няма ти проговоря Mr. Green Crossing Arms

# 72
  • Мнения: X
Имат, имат... Flutter

Не  съм Цомба, ама да си кажа и аз ,де.

# 73
  • Мнения: 2 811
сменям страхотно лице и приятно тяло за страхотно тяло и приятно лице . има ли желаещи? не е вярно , че тялото се извайва - само в определени граници . и най красивото лице ако е с чифт къси крака с дебел глезен или плосък задник не върши работа.

за мен красотата е в съвършеното тяло, стига лицето да е  интересно и с умно излъчване .
Въпреки несъвършеното си тяло съм  се писала красива, защото с дрехи изглеждам много добре Crazy Crazy Blush

# 74
  • Мнения: 10 758
Е Бомбе-кажи сега ,че мръсниците нямат чар,и няма ти проговоря Mr. Green Crossing Arms
Имат бе.Де съм казала обратното Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт