Ремонт в яслата,бясна съм!!!

  • 2 408
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Както вече казах,оценявам го.Но в случая това няма нищо общо. Peace

# 16
  • Мнения: 5 183
А нима майките са виновни, 4е цената е 40 лева и 4е заплатите са ниски?

# 17
  • Мнения: 106
И за мен е абсолютна простотия да си дадеш детето да го гледат при такива условия. А това че баба и дядо работят не е грижа на общината. Може дядо дори депутат да е.
[/quote]

Останала си с грешно впечатление - реших, че не мога да причиня това на детето си и го спрях веднага. Не мисля, че съм те засегнала с нещо и не разбирам откъде извира тази злоба.  newsm78 Ти имаш ли деца? Просто смятам, че те заслужават най-доброто и не са виновни за абсурдните решения на възрастните. Също така смятам, че е простотия да продаваш градини и да строиш на тяхно място кооперации - ето защо няма места и групите са не с 18-20 деца, а с над 30.

# 18
  • Мнения: 920
А нима майките са виновни, 4е цената е 40 лева и 4е заплатите са ниски?

Имаш ли прадстава от заплатите? Я напиши как са при вас цените и заплатите.

# 19
  • Мнения: 5 183
А нима майките са виновни, 4е цената е 40 лева и 4е заплатите са ниски?

Имаш ли прадстава от заплатите? Я напиши как са при вас цените и заплатите.

Питах ВИНА НА МАЙКИТЕ И ДЕЦАТА ЛИ Е ТОВА, 4Е ЗАПЛАТИТЕ СА НИСКИ И 4Е ЦЕНАТА Е 40 ЛЕВА.

# 20
  • Мнения: 2 950
Добре де, ама нали дежурната градина е дежурна за един месец. Дограмата не може ли да се смени през другия месец? newsm78

# 21
  • Мнения: 5 183
Добре де, ама нали дежурната градина е дежурна за един месец. Дограмата не може ли да се смени през другия месец? newsm78

и аз това се 4удя.

# 22
  • Мнения: 5 577
Колкото и да ми е трудно, трябва да се съглася единодушно с Гоцова за гледането и 40-те лв. Така е, за 1.50 лв на ден (толкова е в Русе) смятам, че няма какво да недоволстваме.

Иначе по темата за ремонта и аз незнам точно какво-що, не ми се е случвало.

# 23
  • Мнения: 920
МАЙКА, само спомени цените. За справка 1.50 - при нас това е около 200 г. сирене.

# 24
  • Мнения: 1 753
В случая въобще не става въпрос за пари! Става въпрос за морал и чувство за отговорност. Ако лелите получаваха по 800 лева или по 1800 лева на месец какво? Това предпоставка ли е да уведомяват по-рано за предстоящи ремонтни дейности? Или пък е предпоставка отегчената лелка да сменя наакания памперс с радост и усмивка на уста? Въобще не мисля! Свидетел съм на това, че хора взимащи по над 1000 лева заплата работят тоно по същия начин, по който са ги научили техните родители и обществото - кръшкат от работа, мързи ги и не се отдават! Всики специалисти по човешки ресурси казват, че парите мотивират хората за месец-два.... после пак си продължават по старому.  Crossing Arms

# 25
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Вижте сега,никой не говори за цени-да аз толкова плащам/2лв на ден,нося си вода,сапун,салфетки,тоалетна хартия,консумативи за рисуване и каквото там кажат,но това не ми тежи.Разбирам защо ги искатот мен/,другото се финансира от държавата.Затова е държавна ясла.
 Проблема тук е съвсем друг. Peace

# 26
  • Мнения: 5 183
Аз пак не разбрах какво общо имат цените с ремонта по никое време и най-ве4е с НЕуведомяването на време.  Thinking Crossing Arms Thinking
Тук също има държавни детски градини, които са на символи4на цена, субсидирани от държавата.
Но там никой не би си позволил да направи нещо подобно.
Интересите на децата са на първо място винаги.
Невероятно, но факт!

# 27
  • Мнения: 920
Проблемът е, че е държавна градина. Ако е частна, сигурно няма да си позволят. Или ще има клауза в договора, според която, ще ти платят детегледачката. Не ви ли минава през ума, че фирмата, коята не те са избрали, ги натиска. Не ми се вярва да са питали лелите коя точно фирма и кога да извърши ремонта.
И тъй като парите са малко, фирмата избира най-ненатовареното време.

# 28
  • Мнения: 5 468
Дежурните градини се определят няколко месеца, преди да хлопнат кепенците останалите. И разпределят децата, които ще посещават дежурната градина още от май. Така че дежурната градина няма право точно в този месец, в който е дежурна, да затваря вратите... Обади се в общината и питай за това.
Да, ремонт трябва да се прави от време на време, но не и когато дадена градина е дежурна.

А Гоца пак го обърна на пари. Ами нека се вдигне таксата бе. Ние ли сме я определяли? И нека се знае, че не е само 40 лв. на дете... 40 плаща родителя, 40 общината... поне така знам, че е.

# 29
  • София
  • Мнения: 2 493
виж на този телефон тук: http://www.sofia.bg/oks_new.asp
но той май е само за ДГ.

Общи условия

Активация на акаунт