Гумени ботуши 20 номер и дъждобран...???

  • 9 935
  • 64
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 464

изглеждат ми много сладурски,ще поръчам на щерката

# 46
  • София
  • Мнения: 44 140
хубави са, а дали може да ги купя от някъде  "на живо" не през нета? Това на Марикуита ли са?

# 47
  • Мнения: 1 464
Да Марикита имат магазини в София,не се пазарува само он-лайн.Мисля че на Черни връх имат ама незнам къде точно newsm78

# 48
  • София
  • Мнения: 44 140
да, да май го знам точно къде е Wink мерси

# 49
  • Мнения: 254
А за гумени ботушки има страхотни в магазина Ovinesse в Сити Сентъра (МОЛА, срещу Хемус) и страшно ефтини. (Сега са в намаление). Обаче според мен толкова малки номера ще е трудно да намериш.

# 50
  • София
  • Мнения: 44 140
даа много са сладки, онзи ден ги видях, но почваха от 25 номер нагоре...19 лв бяха.

# 51
  • Мнения: 1 299
Днес в Овиезе в Сити центъра видях симпатични гумени ботушки за по 19 лв, имаха дръжки, хехе. Много е гот хлапето да си има такива и да не го мислиш докато си джапка в локвите или при гаден дъжд

# 52
  • Мнения: 641
Днес в Овиезе в Сити центъра видях симпатични гумени ботушки за по 19 лв, имаха дръжки, хехе. Много е гот хлапето да си има такива и да не го мислиш докато си джапка в локвите или при гаден дъжд

Ориентировъчно какви цветове/десени са?

Гледах в ТCM детските ботушки (16.00лева), твърде шарени за моя вкус, но са за предпочитане пред тези на КК. 

# 53
  • София
  • Мнения: 44 140
в овиезе бяха сини със зелени дръжки и подметки...и бяха на колички...или самолетчета...или нещо такова....
иначе за момичета имаше и в адамс много сладки, но бяха по около 50 лв....

# 54
  • Мнения: 5 228
В Бенетон има страхотни гумени ботушки, по 38 лв., няколко вида, все шарени, много красиви.

# 55
  • Sofia
  • Мнения: 6 932
В Марикита видях,но незнам цена и чадърчета същия десен имаше

# 56
  • София
  • Мнения: 44 140
В Марикита видях,но незнам цена и чадърчета същия десен имаше

30 лв, чадърче -13-15лв , дъждобран - 31лв

# 57
  • София
  • Мнения: 3 688
Скоро гледах и във Фокс Кидс,но предполагам че са по-големи номера.

# 58
  • София
  • Мнения: 3 688
Голямо разнообразие от гумени ботуши(за момичета и момчета) по 16лв има в единмагазин за обувки до пазара Димитър Петков.Има и номера....

# 59
  • София
  • Мнения: 44 140
къде е този пазар??

Общи условия

Активация на акаунт