Майки на породени деца - 3

  • 12 733
  • 283
  •   1
Отговори
# 210
  • София
  • Мнения: 6 333
Аз току що бях легнала, че ми е много изморено и се гласях да спя, Емко дойде и нарочно ми се хвърля на корема, защото искал да бори бебето. ooooh! Mr. Green И успя да го събуди, де. Сега аз съм пред компа, пък те с баща си се борят на спалнята. Малее, такова нещо не ми се беше случвало. Rolling Eyes

# 211
  • Мнения: 3 595
 hahaha Joy hahaha Това беше супер сладко  Joy

# 212
  • Мнения: 865
здравейте от нас!и ние май сме от вашия отбор.очакваме още едно бебе през април 2008,т.е. от тогава ще си гледаме две бебета.ще се радвам да науча нещо по въпроса от вас. Hug   bouquet

# 213
  • Германия
  • Мнения: 8 106
Иви, улесни си живота с махане на пръчките.
Аз не помня, кога започнах да вдигам Мартин. Знам, че в началото на юли бях на детско мероприятие, сама с 2мата и гонех влак, така се наложи да нося момците, раничката и количката на Мартин...и да катеря и стълби, защото гарата в ремонт и нашият перон на майна си райна и без асансьор. Тежко не ми беше, но толкова неудобно, че повече няма да повторя.

# 214
  • Мнения: 924
Киша, добре дошла! Желая ти лека бременност и послушно бебче догодина  Grinning
Момичета как махате пръчките на мъниците? Не започват ли да стават още при слагането и да създават проблеми със заспиването. И на мен би ми било по-лесно да идва сам, когато се наспи, но май е рано  newsm78 Сега го слагам в леглото, целувам и излизам. Ако е на свобода 100% ще излезе и ще дойде или ще прави бели в стаята си  Twisted Evil
Аз да ви споделя как се вбеби и нашия батко. Отскоро давам каша на Джъсти и като види идва и започва "И аз, и аз. Ам,ам" и похапва по няколко лъжички  Rolling Eyes Давам им от една и съща лъжичка  Embarassed И без това ми е достатъчно, че едва държа на малкия ръчичките да не са в каша до лактите, как да взема и 2ра лъжица?  Confused

# 215
  • Мнения: 865
има ли някой с деца с разлика 1г и 3м newsm78 newsm78.чудя се как ще се справя с две бебета newsm78

# 216
  • Мнения: 924
Моите са с година и 6м, мисля 4е разликата не е кой знае каква. Има и момичета с дечица с по-малка разлика. Сама ли ще ги гледаш? Еднополови ли са?
Леле снощи на центъра видях 2 мом4енца и умрях от кеф. Бяха брат4ета, на около 1г и 3г и голямото водеше малкото за ръчичка по целия център и после из морската. Бяха супер супер сладки, дано догодина и Алек води така братчето си  Heart Eyes

# 217
  • Мнения: 1 671
Здравейте момичета!
Не съм писала много последните дни, но бабите ми са заети, пак ми беше лошо, а малкият змей беше силно непоносим  Crazy. Като гледам какво се случва около вас, се замислям какво ли ще е с моето малко терминаторче и още едно диваче. Поне ще е весело  Thinking. Киша, моите ще са с разлика 1г. и 4 м.
По въпроса за раждането - имам показатели за секцио, и първият път бях така, но много настоявах за нормално и ми разрешиха, родих за 3 часа с 2 шева. Надявам се пак да имам същия късмет  Praynig.
Пръчките на леглото ще ги махам тази седмица, а отдавна не ползвам ваничката за къпането. Научихме дребния да се къпе прав - с едната ръка го придържам, а с другата го търкам. Всъщност, къпането доскоро беше приоритет на баща му, но отскоро го къпем и двамата и ни прави на мокри кокошки  Twisted Evil. За всеки случай много му е забавно прав и вече не иска при никакво положение ваничката.
Лек ден и  Hug!

# 218
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
И аз да ви разправям.
В събота и неделя бяхме на море, на място с басейн. Дребосъка, обикновено само като види че пълня ваничката се скъсва да реве и общо взето до сега съм я къпала в мивката. Обаче вчера  като се натопи в детския басейн повече не щя да излезе от него. Потъва, изплува, мята се като жаба из целия басейн. Направо ме изненада.

Обаче да ви разправям за каката. Отиваме семейно в един магазин от типа на "Практикер" само че по-голям, тати да си купи някакви части. Естествено каката вижда мегдан за проява и че момичетата там й обръщат внимание, почва да обикаля напред-назад и да ги разсмива с номерата си.
Обаче вижда някаква розова джунджурия, която настоява да й купим. Ние с тати категорично отказваме и въобще не обръщаме внимание на мрънкането й.
При което тя застава в средата на магазина и заявява на всеослушание :
"Е тогава, щом не искате да ми купите онова нещо, аз пък ще си показвам дупето."  Twisted Evil
И речено-сторено - веднага си оголва дупето и почва да търчи из магазина да си го показва, продавачките зе заливат от смях,  Joy Joy Joyмалкото клиенти почват да гледат осъдително  #Crazy, тати пребледнял като платно се опитва да я стигне за да я шамароса и обуе #Cussing out #Cussing out, а на мен  ми идеше да се затъркалям от смях.  Joy Joy

# 219
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Забравих да спомена, че преди това минахме през един голям мебелен магазин, където за около 6 минути, успяха да обходят всички легла, да изпосъборят табелите с цените, накрая се пъхнаха под едни чаршафи, и докато с баща им се изнизвахме под убийствените погледи на лелките-продавачки #Cussing out #Cussing out, те минаха през къта с масите, дружно разместиха всичко за което им стигнаха силите, и с победоносна усмивка излязоха навън, разпилявайки подредените в саксии камъчета.
Имах чувството, че продавачките ще заключат вратата, за да не би да им хрумне да се върнат.

Някой път като им дойде музата, нямат спиране, въпреки количеството шамари по дупето и заплахите че ще бъдат оставени на отглеждане при свекърва ми.

# 220
  • Мнения: 3 089
момичета, у нас е какафония какая-та Rolling Eyes двете реват, петра истерясва, прави фасони и аз направо не знам на кой свят съм. все си казвам, че е период и ще мине, но малко по малко изтрещявам със страшна сила и това ме притеснява Rolling Eyes

# 221
  • Мнения: 4 545
luda, сега разбирам защо си с този ник. Wink
majceto, оф, оф, оф! Дано да е период само. Няма да давам съвети, щото най- мразя Максим като ревне, някой да ме пита: Да не е гладно?  Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes Стягай се и ги вкарвай в ред тия малките. Да не те плаша, ама на големите май им е време да влизат в бебешкия пубертет. Стефан също се тръшка за щяло и нещяло, а тази сутрин се забавляваше да ме щипе, скубе, хапе и прочее. Колкото повече ме болеше, толкова по-силно се смееше.  Crazy
Добре дошли на двете нови мами, дано бременната мама не избяга, след като прочете последните постове. Mr. Green Ма то и да избяга - де ще иде, тя работата свършена вече. Laughing

# 222
  • Варна
  • Мнения: 2 317
Здравейте и от нас. Добре дошли на новите по пълнения.  bouquet
Свеки се върна и Преслав стана невъзможен. Не знам защо така, но въобще не слуша тя като е наоколо. Като сме сами или у майка въобще не се държи така. Тя му ходи по акъла и той се налага.  Оф, много ме дразни.  Наистина ми беше по-добре сама. Crossing Arms
Бяхме на вилата през почивните дни и напълнихме надуваемия басейн за Преско. Голям рев, докато го вкараме. После рев, докато го изкараме. Simple Smile После ще пусна снимки.
А малкото още е с колики. Направо ми писна вече. Край нямаше. Сега пак ми е на ръцете. Tired
ludaJoy Joy Joy
И аз си възстанових по-бързо след второто раждане. и двата пъти нормално раждах. Имах шевове, но не ме боляха въобще. Само матката като кърмех повече болеше, но само първите два дни. Два часа след раждането бях на крак и все едно не бях раждала. Боляха ме само ребрата, някой ми беше скочил накрая да излезе бебето по-бързо. Thinking
киша, моите са точно с 1г. и 3м. разлика. Wink

# 223
  • Мнения: 3 595
Роси мъжа ми има същите притеснения за пръчките като теб. Ние я целуваме, слагаме я да спи, казваме си нощ (тя казва кош  Mr. Green ) и излизаме от стаята... Да ама откакто се е родил беб, почва рев и не ще да спи, ако махнем пръчките той се притеснява, че ще излиза и няма да иска да спи. Смятам събота и неделя да му предложа да пробваме и тя да си покаже ще стане ли или няма... А за лъжичката какво толкова...не ближат ли едни и същи играчки, нали си пипат ръцете и после си ги лапат. Не мисля, че е голям проблем. Елито и без да беше роден беб още набляга на каши, така че споко  Peace

Пепеляшке
  Shocked незнам как си носила всичко накуп #Crazy Аз почнах по малко да вдигам Елито, пък и вече операцията не ми опъва...До седмица съвсем ще съм свикнала  Mr. Green

Аз в детската ваничка спрях да я къпя откакто проходи, но пък как се кефи на голямата вана  Mr. Green Там пада луда игра. Опитва се даже да плува  hahaha

Луда ника ти много тича на изпълненията на дребосъчките  hahaha Joy hahaha

Майче и аз мисля че е пубертета, Елито прави същите изпълнения

# 224
  • Мнения: 924
Роси мъжа ми има същите притеснения за пръчките като теб. Ние я целуваме, слагаме я да спи, казваме си нощ (тя казва кош  Mr. Green ) и излизаме от стаята...
Алек казва "нош,нош"  Laughing За лъжичката не ми се иска, но наистина пък ближе играчки, които пипа батко му. А Алек не ближе нищо и по лапането на предмети не си е падал никога  Simple Smile
В този ред на мисли се чудех дали близането/лапането на играчки и всичко друго е пряко свързано с използването на залагалка.  newsm78 Алек никога не е използвал биберон, известно време го "окичвах" на дрехите му, но той само играеше с него. После спрях. Всички дечица около нас са имали период на лапане и близане. Той не...
Малкото пък постоянно е с биберон. От сега ме е страх как и кога ще го отучвам. Мислех си дали ако постепенно намаляваме употребата му ще успеем да го махнем в даден момент.
Има ли други живяли без биба да си сверим часовниците за теорията с лапането?

Общи условия

Активация на акаунт